Kryptowaluty

20220511_190600.jpg
 
Jakie kurwy z Binance... Chcialem sie zapakowac all in w Luna jak bylo po 1 euro to mi dojebali jakas dodatkowa weryfikacje nagle z potwierdzeniem adresu zamieszkania, zeby szmatom rachunek wyslac za prad a kurwa nie mam jak... co za skurwiala gielda.
Podstawy photoshopa zna? Jak nie to zgłoś się nadwornego grafika coho Bastinho :tiphatb:
 
Wychodzi na to ze hossa byla taka jak wychodzilo z wykresu i dokladnie w tym momencie w ktorym miala byc. Po prostu ci pro elo traderzy ubzdurali sobie ze to BTC bedzie prowadzic hosse i to jego dominacja nad reszta bedzie duzo wieksza, a tak na prawde wystarczylo nie brac pod uwage BTC tylko caly market cap.
:frankapprove:
 
Smutne jak ktoś miał tydzień temu w Lunie milion złotych, a dziś ma tylko 3200zł


Patrzę na cenę BTC, Luny, przeliczam i mega się cieszę, że udało się wyjść zyskiem w dobrym momencie, chociaż zawsze mogło być lepiej

Zapominamy, rynek się wali
 
Kurwa wczoraj Binance dzisiaj Kucoin taka akcje mi odpierdala... :brainoverload: Najlepsze jest to, ze juz KYC robilem i tu i tu... co tu sie odpierdala to nie mam pytan....
 
Back
Top