Kryptowaluty

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
GettyImages-930264196.jpg



Oto temat dla pasjonatów krypto i wszystkiego co z nim związane.





 
Dobry temat. Może tutaj znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Mam stary backup portfela wallet.dat, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć hasła, mam tam ponad 60k dogecoinów jak ktoś znajdzie sposób to odpalę 10k
 
Dobry temat. Może tutaj znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Mam stary backup portfela wallet.dat, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć hasła, mam tam ponad 60k dogecoinów jak ktoś znajdzie sposób to odpalę 10k
No to już nie masz 60k dogecoinów
 
Nie koniecznie, wiem że są sposoby na otwieranie takich plików, tzw brute force, wydaje mi się że znam jakąś tam część hasła.
 
Tak. Już to przerabiałem, walczę z tym od kilku miesięcy... Żeby wyciągnąć z walleta privatekey, trzeba najpierw go otworzyć jesci włączona jest enkrypca, w moim przypadku niestety jest wlączona
 
Zainteresowanym polecan apkę trust wallet i zainwestowanie paru dolców w shitcoiny typu safemoon, jeśli nie okażą się one scamem, to w ciągu kilku lat można, przy odrobinie szczęścia zrobić na tym spory grosz
 
Tutaj jest już konkretniejsze narzędzie do brute forcingu, BTC recover, używam tego już jakiś czas, ale narazie bez rezultatów, dzięki @lugasek za chęci jak się uda to upomnę się o adres Twojego portfela:beer:
Czekam. Jak się poddasz to plik możesz podesłać. 20% tylko zalutuje.:tysoncoffe:
 
Ja zmonetyzowałem jakiś czas temu wszystkie zyski z BTC/XRP i teraz mam portfel wyłącznie w ETH - tu widzę największy potencjał, związany ściśle z przejściem na blok 2.0.
 
Ja zmonetyzowałem jakiś czas temu wszystkie zyski z BTC/XRP i teraz mam portfel wyłącznie w ETH - tu widzę największy potencjał, związany ściśle z przejściem na blok 2.0.
Moim obecnym priorytetem jest skumulowanie jak największego kapitału w ETH zanim wyjdzie 2.0.
 
Moim obecnym priorytetem jest skumulowanie jak największego kapitału w ETH zanim wyjdzie 2.0.
Ja rozważałem nawet zakup ASIC-a Innosilicon A11Pro ETH 2000Mh, który ma mieć premierę w lipcu, ale zbyt dużą niewiadomą jednak jest moment przejścia i faktyczny czas dostawy sprzętu względem ryzyka (a to jednak nie GPU, które trzymają jeszcze jako tako wartość). Co do samego alta, to potencjał jest bardzo duży w perspektywie najbliższych 3-4 lat. Trochę za późno dostrzegłem tu możliwości, ale z drugiej strony i tak trzymam w perspektywie długoterminowej, realizując już od dłuższego czasu zyski i obracając kapitałem, który dawno się zwrócił, czas pokaże, czy decyzja słuszna.
 
Back
Top