Kryptowaluty

Jak Ty znajdujesz takie rarytasy?
Grzebie :lol: duzo czytam, patrze w co inwestuja Ci co maja kase i raczej nie lubia tracic. Ten projekt wyglada obiecujaco wrzucilem pare eurasow poki szoruje glebe.

Co myslicie o
na czas bessy? (o ile w ogole bedzie...)



:corn:
FQTMaboXsAYcQkr
 
Czy wiecie co się dzieje z projektem Polygon Matic? Mam wrażenie, że traci więcej niż inne krypto, a to znana marka.
Youtuber Łukasz Pacholski (znacie? Polecacie?) omawia ten token dla klientów swoich kursów w jakiejś zamkniętej grupie.
Rafał Zaorski shortuje wszystko jak leci, Matìca pomija (a ten spada i pewnie zaraz będzie niżej niż w dniu podwyższenia stóp w USA i wybuchu wojny).
Czy opłaca się wrzucić teraz parę groszy w te konkretne krypto I czy wogóle jest rozsądne "na dniach" kupować?
 
Podbijam do powyższego posta.
Też zaczynam się edukować w temacie krypyo i każdą dobrą radą nie pogardzę.
:conorsalute:
 
Pany, na początek gdzie najlepiej założyć konto? chciałem na crypto, ale może macie coś innego wartego polecenia?
Najlepiej to na jakies gieldzie bez KYC bo wtedy skarbowka Cie nie dojedzie. np.
ja tam Coinbase, Binance z tych kolosow, ale zaloze sobie konto na CryptoCom bo caly czas przypierdalaja sie regulacjami do Binance i nawet CEO chce zrezygnowac a Crypto ma lepsza promocje i co za tym idzie plecy... wcale sie nie zdziwie jak w jakies dalszej przyszlosci przegoni Binance.
a mniejszych gield to na pewno Gate.io i KuCoin, poniewaz masa nowych ciekawych projektow w pierwszej kolejnosci trafia na te gieldy :wink:
I jakbys sie rejestrowal na ktorejs to warto napisac tu o reflinka - kasa na ziemi lezy... :fjedzia:
 
@respect znasz?
albo
 
Wykorzystaj mój link polecający https://crypto.com/app/khpc9rqj8w aby zarejestrować się w Crypto.com i wtedy obaj otrzymamy $25 USD :)

Jak wyżej. Rejestracja jak przy każdej giełdzie pewnie, nie pamiętam już.
Przed wysłaniem tego refa założyłem konto i już numer tel podałem(ale jeszcze dokumentów nie wysłałem itd) to już pewnie ten ref nie zadziała na tamtym koncie.

Próbowałem dodatkowo nowe konto, ale już mój numer tel jest podpięty pod 1 konto, także chyba lipa.
 
Najlepiej to na jakies gieldzie bez KYC bo wtedy skarbowka Cie nie dojedzie. np.
ja tam Coinbase, Binance z tych kolosow, ale zaloze sobie konto na CryptoCom bo caly czas przypierdalaja sie regulacjami do Binance i nawet CEO chce zrezygnowac a Crypto ma lepsza promocje i co za tym idzie plecy... wcale sie nie zdziwie jak w jakies dalszej przyszlosci przegoni Binance.
a mniejszych gield to na pewno Gate.io i KuCoin, poniewaz masa nowych ciekawych projektow w pierwszej kolejnosci trafia na te gieldy :wink:
I jakbys sie rejestrowal na ktorejs to warto napisac tu o reflinka - kasa na ziemi lezy... :fjedzia:
Czyli zakupów na binance nie muszę zgłaszać?
 
Tak Cie skarbowka przeraza?
Nie no, bardziej chodzi o to, że to kolejne przepisy, które muszę poznać, bo na nieświadomce mogę coś odjebać i będą mnie ściagać.
Kiedyś zapomniałem faktury księgowej zawieźć i skarbówka wyczaiła krzyżowo, że z czegoś się nie rozliczyłem, to jakieś czynne żale, kary i pierdolenie się z gównami miałem
 
Nie no, bardziej chodzi o to, że to kolejne przepisy, które muszę poznać, bo na nieświadomce mogę coś odjebać i będą mnie ściagać.
Kiedyś zapomniałem faktury księgowej zawieźć i skarbówka wyczaiła krzyżowo, że z czegoś się nie rozliczyłem, to jakieś czynne żale, kary i pierdolenie się z gównami miałem
Ło kurla! No to niezle...
Tutaj jeszcze regulacji klarownych nie ma dlatego rynek jeszcze nie wystrzelil, masa instytucji czeka na regulacje zeby wjechac grubo.

Wykazac wklad w ktoryms roku rozliczeniowym, a podatek dopiero jak wyplacasz. A najlepiej nie wyplacac, tylko wjebac na jakis staking i niech zarabia w chuj wiecej :jjsmile:
 
Ło kurla! No to niezle...
Tutaj jeszcze regulacji klarownych nie ma dlatego rynek jeszcze nie wystrzelil, masa instytucji czeka na regulacje zeby wjechac grubo.

Wykazac wklad w ktoryms roku rozliczeniowym, a podatek dopiero jak wyplacasz. A najlepiej nie wyplacac, tylko wjebac na jakis staking i niech zarabia w chuj wiecej :jjsmile:
Jak w
Wjebać BTC w stalkig? Jaki? Masz jakąś instrukcję "krok po kroku"?
 
Jak w
Wjebać BTC w stalkig? Jaki? Masz jakąś instrukcję "krok po kroku"?
Jest coraz wiecej projektow oferujacych staking od gield po firmy wykorzystujace twoje srodki do zarabiania - banki przeciez robia dokladnie to samo.
Pisalem troche wyzej o dwoch
Grzebie :lol: duzo czytam, patrze w co inwestuja Ci co maja kase i raczej nie lubia tracic. Ten projekt wyglada obiecujaco wrzucilem pare eurasow poki szoruje glebe.

Co myslicie o
na czas bessy? (o ile w ogole bedzie...)



:corn:
FQTMaboXsAYcQkr
wezmy np
gdzie mozesz sobie stakowac BTC, ETH a nawet USDC czy USDT. Na czas bessy to idealne rozwiazanie - nie wyplacasz nie placisz podatkow i innych bzdur.
Ostapowicz omawia krok po kroku.
 
Podbijam do powyższego posta.
Też zaczynam się edukować w temacie krypyo i każdą dobrą radą nie pogardzę.
:conorsalute:
Przeoczylem :lol:
warto sie przyjrzec gieldom tym dojebanym gieldom w co pakuja kase

jesli chodzi o Coinbase to jest to gielda w ktora pakuja sie instytucje, a Coinbase ma ciekawa rzecz... po za tym co udostepnia do handlu dla zwyklego Kowalskiego ma tez opcje dla inwestorow do pakowania kasy w projekty ktore nie sa na gieldzie ale sa przyszlosciowe wedlug Coinbase i predzej czy pozniej pojawia sie na duzych gieldach
ja juz przygladajac sie projektom z tej listy zarobilem nie raz :wink:
 
Przeoczylem :lol:
warto sie przyjrzec gieldom tym dojebanym gieldom w co pakuja kase

jesli chodzi o Coinbase to jest to gielda w ktora pakuja sie instytucje, a Coinbase ma ciekawa rzecz... po za tym co udostepnia do handlu dla zwyklego Kowalskiego ma tez opcje dla inwestorow do pakowania kasy w projekty ktore nie sa na gieldzie ale sa przyszlosciowe wedlug Coinbase i predzej czy pozniej pojawia sie na duzych gieldach
ja juz przygladajac sie projektom z tej listy zarobilem nie raz :wink:
Kurwa dla mnie to jeszcze czarna magia, a przydałoby się pomnożyć Kapitał.
 
  • Like
Reactions: jut
Back
Top