Kryptowaluty

Sporo bo dosc dlugo na rynku jestem, czesc zyskow zrealizowalem.
Teraz na UBT -15% ale sie podniesie :jjsmile:

Trzeba byc cierpliwym i nie srac w gacie... w trading sie nie bawie - nie na moje nerwy. :wink:
Co sądzicie o Rafale Zaorskim? Dużo ciekawych rzeczy mówi innym językiem niż większość yotuberów. Mówi teraz o dużych spadkach.
A te shitcoiny ( takie z poza top20) możesz w % zysk określić?
 
Last edited:
Co sądzicie o Rafale Zaorskim? Dużo ciekawych rzeczy mówi innym językiem niż większość yotuberów. Mówi teraz o dużych spadkach.
A te shitcoiny ( takie z poza top20) możesz w % zysk określić?
Zaorski to świetny spekulant ale nie masz co się na nim wzorować, bo on gra za ogromne stawki i na dźwigni x100, więc on przy małym ruchu jak dobrze wejdzie i wyczuje moment to skok np. na btc o 5000$ robi mu robotę, po skoku wypłaca i szuka kolejnej okazji na rynku.
Chyba, że też grasz stawiając miliony. On nie kupuje "fizycznie" aktywów a gra na wzrosty lub spadki z dźwignią.
 
  • Like
Reactions: jut
Co sądzicie o Rafale Zaorskim? Dużo ciekawych rzeczy mówi innym językiem niż większość yotuberów. Mówi teraz o dużych spadkach.
A te shitcoiny ( takie z poza top20) możesz w % zysk określić?

Zaorski to świetny spekulant ale nie masz co się na nim wzorować, bo on gra za ogromne stawki i na dźwigni x100, więc on przy małym ruchu jak dobrze wejdzie i wyczuje moment to skok np. na btc o 5000$ robi mu robotę, po skoku wypłaca i szuka kolejnej okazji na rynku.
Chyba, że też grasz stawiając miliony. On nie kupuje "fizycznie" aktywów a gra na wzrosty lub spadki z dźwignią.

Program z wczoraj



5mln$ zrobił na wojnie. Nie chwali się, po prostu ma talent
 
  • Wow
Reactions: jut
Wt346Y‍♂️
Program z wczoraj



5mln$ zrobił na wojnie. Nie chwali się, po prostu ma talent

thx za link. Obejrzę w Święta. Ja widziałem jakąś jego starszą prelekcję czy tam prezentację.
 
Taki crypto news


Poszedł dziś za.. prawie 14mln złotych (1050 ETH)
:siara:
Przecież to albo ściema albo pralnia. Ten obrazek jest po prostu brzydki i "pierwotny". Kilka pikseli przez które nawet nie można określić cech narysowanego/wygenerowanego ludzika.

Wrzucałem wcześniej rysunki mojej córki. Znacznie poprawiła technikę i zdecydowanie jej prace są lepsze. I unikalne, bo ręcznie rysowane.
 
Przecież to albo ściema albo pralnia. Ten obrazek jest po prostu brzydki i "pierwotny". Kilka pikseli przez które nawet nie można określić cech narysowanego/wygenerowanego ludzika.

Wrzucałem wcześniej rysunki mojej córki. Znacznie poprawiła technikę i zdecydowanie jej prace są lepsze. I unikalne, bo ręcznie rysowane.

Ciągle nie rozumiesz, że nie chodzi tu o obrazek. Nie można jednak wykluczyć, że twórcy sami odkupują od siebie napędzając hype.

Tak jakby ktoś się zastanawiał to nie posiadam żadnych NFT i nie lobbuje za. Mówię jedynie o transakcjach, które były wykonane.
 
Promocje to maja zakurwista i plecy, partnerstwa rowniez... Warto w CRO ladowac chyba nawet @respect inwestuje?

Ogolnie tokeny gieldowe to podstawa, sam BNB mam w portfolio, zaluje ze CRO nie kupilem kiedy byl odpowiedni moment tylko sie zastanawialem :lol:
@mateusz19191010 lutuj. Mega prężna giełda. Główny sponsor UFC, sponsor MŚ w Katarze, ich nazwą sygnowana jest hala LA Lakers i będzie tego wiele więcej. Do tego Cronos jako sieć.
Jak będziesz zakładał to mogę Ci podesłać reflinka. Dostaniemy trochę pieniążków za nic. Ja w CRO pompuje systematycznie. Moim zdaniem to pójdzie jeszcze mocno w górę.
 
Last edited:
@mateusz19191010 lutuj. Mega prężna giełda. Główny sponsor UFC, sponsor MŚ w Katarze, ich nazwą sygnowana jest hala LA Lakers i będzie tego wiele więcej. Do tego Cronos jako sieć.
Jak będziesz zakładał to mogę Ci podesłać reflinka. Dostaniemy trochę pieniążków za nic. Ja w CRO pompuje systematycznie. Moim zdaniem to pójdzie jeszcze mocno w górę.
Podaj reflinka też założę. Kasa na ziemi leży:-)
 
@mateusz19191010 lutuj. Mega prężna giełda. Główny sponsor UFC, sponsor MŚ w Katarze, ich nazwą sygnowana jest hala LA Lakers i będzie tego wiele więcej. Do tego Cronos jako sieć.
Jak będziesz zakładał to mogę Ci podesłać reflinka. Dostaniemy trochę pieniążków za nic. Ja w CRO pompuje systematycznie. Moim zdaniem to pójdzie jeszcze mocno w górę.
Ile sie dostaje za rejke? :jimcarrey: KYC wymagane pewnie...
 
Yy
Ale co? Ja coś źle zrozumiałem z tego tweeta?

Wystawiony za 2.9 melona a oferty na niecałe 300 dolców a nawet 6. Czyli gówno.

Tak? :travolta:
Tamten tweet trochę mijał się z prawda ale w skrócie:
Ktoś kupił token NFT z pierwszym tweetem Dorseya za 2.9 mln $
Teraz chciał to sprzedać za 48 mln $
Najwyższa oferta jaka otrzymał to niecałe 7000$

 
Yy

Tamten tweet trochę mijał się z prawda ale w skrócie:
Ktoś kupił token NFT z pierwszym tweetem Dorseya za 2.9 mln $
Teraz chciał to sprzedać za 48 mln $
Najwyższa oferta jaka otrzymał to niecałe 7000$

Mnichu is that you? :awesome:
 
Oby to całe nft jebło :cool:
Przecież to funta kłaków niewarte i chyba ludzie powoli zaczynają to rozumieć. Kto miał się dorobić na małpach to już się dorobił
 
W tamtym roku 2.9 w tym 300 :wink:
Ale nie 300 melonów tylko dularuf.
Yy

Tamten tweet trochę mijał się z prawda ale w skrócie:
Ktoś kupił token NFT z pierwszym tweetem Dorseya za 2.9 mln $
Teraz chciał to sprzedać za 48 mln $
Najwyższa oferta jaka otrzymał to niecałe 7000$

A, ok. Ale ogólny sens ten sam. Spadek wartości.
 
Back
Top