Kryptowaluty

Wszystko komplikuje kurs dolara, jeżeli będzie jeszcze droższy... to i spadek BTC tego nie zrekompensuje, jeżeli myśli się o potencjalnych zakupach krypto.

Ja osobiście czekam na jakikolwiek ruch dolara w dół... a mogę się nie doczekać...
 
Wszystko komplikuje kurs dolara, jeżeli będzie jeszcze droższy... to i spadek BTC tego nie zrekompensuje, jeżeli myśli się o potencjalnych zakupach krypto.

Ja osobiście czekam na jakikolwiek ruch dolara w dół... a mogę się nie doczekać...
Jasne, ja tam uznalem po prostu ze i tak jest tanio i ze wyjde na tym.
 
  • Like
Reactions: jut
Podświadomie liczyłem dolara po 4.3, no max 4.4 teraz jak jest 4.8 to automatycznie 10% strat na wejściu od tego na co zakładałem, do tego trzeba pamiętać o prowizjach giełdy z 5%, niekorzystnym przewalutowaniu i opłatach transakcyjnych robiąc ruchy samym krypto.

Potem, nawet przy ewentualnych zyskach płacisz kolejne frycowe, kolejne opłaty transakcyjne krypto za przesyły znowu na giełdę, niekorzystne przewalutowanie , a na końcu jeszcze osobno podatek od zarobku...
Wszyscy tylko kurwa chcą pieniądze... :werdum:


Nie myśląc o wejściu na długi termin, po dobrej cenie wejściowej - więcej z tego problemu niż pożytku
 
Podświadomie liczyłem dolara po 4.3, no max 4.4 teraz jak jest 4.8 to automatycznie 10% strat na wejściu od tego na co zakładałem, do tego trzeba pamiętać o prowizjach giełdy z 5%, niekorzystnym przewalutowaniu i opłatach transakcyjnych robiąc ruchy samym krypto.

Potem, nawet przy ewentualnych zyskach płacisz kolejne frycowe, kolejne opłaty transakcyjne krypto za przesyły znowu na giełdę, niekorzystne przewalutowanie , a na końcu jeszcze osobno podatek od zarobku...
Wszyscy tylko kurwa chcą pieniądze... :werdum:


Nie myśląc o wejściu na długi termin, po dobrej cenie wejściowej - więcej z tego problemu niż pożytku
Ja tam w sumie teraz pakuje na Nexo, SwissBorga i Yielda na staking i bede dorzucal sukcesywnie.
 
Nie widzę teraz potencjału wzrostu żadnych altów spoza topu
Psie gowna moga skoczyc jak cos zatweetuja, Chiliz ma napewno duze mozliwosci przed soba ale z tego co czytalem to na razie nowych fan tokenow nie beda na hurra wprowadzac tu sie gruby temat szykuje podejrzewam ze we wspolpracy z Cryptocom i meta zaczalem sie przygladac baczniej i tak na grupach pisza ze ENJ moze ladnie poleciec, jest MANA, SAND i ten AXS na ktorego wszedzie daja wykurwisty procent od stakingu, na binance az 120
:damjan:
 
Nie no wiadomo nikt z nas tego nie wie, możemy jedynie być bliżej lub dalej tej daty w przewidywaniach. Nie ma co liczyć na trafienie idealnego dołka i idealnej górki.

Ja stawiam jednak, że najszybciej będzie to za jakiś rok... koniec łatwego pieniądza, koniec niskich stóp, potężna inflacja, cięższe czasy nadeszły/dopiero nadchodzą
 
Inflacje na jedzeniu czuć najbardziej :beczka:

Moje 10 koła na krypto poszło na papiery, jeszcze jeden egzamin i już się zwróci :bleed:

Reszta w obligacje indeksowane, bo to grzech nie skorzystać teraz z 4latek.
10 latki nawet z opcją straty na sprzedaży wychodza korzystniej
 
Tyle mówiło się, że jak nastąpi wreszcie krach na krytpo to ludzie wezma się za złoto i srebro, a tymczasem nic się zmienia. Ludzie na giełdę uciekają?
 
Back
Top