Kryptowaluty

Tak zaczynam lukac w ogole jak to Nexo umiejscowic, co to w ogole jest:

Szczerze mowiac na ich glownej - dla mnie boomera - to troche chaos. Brakuje mi jakiejs tabelki z mozliwosciami, strona ewidentnie pod mobile to na desktopie sie slabo to nawiguje.

Wiem ze mozna miec u nich karte (po grafice wnioskuje ze to mastercard) wirtualna podpinana pod google pay po stronie zewnetrznej (lub fizyczny plastik), a po wewnetrznej do posiadanych kont, ale nie ma opisu jak to dziala ( w sensie czy na sztywno podpinam karte pod dane konto, walutowe czy tam krypto?). Jesli tak to gdzie sa kursy?

Czy nexo mozna traktowac jako kantor? Np chce wymienic bank EUR -> NEXO EUR -> NEXO PLN -> BANK PLN?

Czy tylko tam transferuje, trzymam tam, i po prostu place nie zastanawiajac sie za bardzo nad kursami?

Z tego co widze chca byc normalnym bankiem w ktorym trzyma sie oszczednosci, z tym ze nowoczesnym i pozwalajacym na krypto no i obiecuja ze codziennie pompa rosnie. Cos w ten desen?

Czy gdzies maja jakies kalkulatory ze jak tam wrzuce milion ojro to na drugi dzien jest dwa?

EDIT:
A, to dziala jako pozyczki pod zastaw krypto? Musze wiecej info poszukac


EDIT
WTF?
TKEScsy.png
 
Last edited:
Tak zaczynam lukac w ogole jak to Nexo umiejscowic, co to w ogole jest:

Szczerze mowiac na ich glownej - dla mnie boomera - to troche chaos. Brakuje mi jakiejs tabelki z mozliwosciami, strona ewidentnie pod mobile to na desktopie sie slabo to nawiguje.

Wiem ze mozna miec u nich karte (po grafice wnioskuje ze to mastercard) wirtualna podpinana pod google pay po stronie zewnetrznej (lub fizyczny plastik), a po wewnetrznej do posiadanych kont, ale nie ma opisu jak to dziala ( w sensie czy na sztywno podpinam karte pod dane konto, walutowe czy tam krypto?). Jesli tak to gdzie sa kursy?

Czy nexo mozna traktowac jako kantor? Np chce wymienic bank EUR -> NEXO EUR -> NEXO PLN -> BANK PLN?

Czy tylko tam transferuje, trzymam tam, i po prostu place nie zastanawiajac sie za bardzo nad kursami?

Z tego co widze chca byc normalnym bankiem w ktorym trzyma sie oszczednosci, z tym ze nowoczesnym i pozwalajacym na krypto no i obiecuja ze codziennie pompa rosnie. Cos w ten desen?

Czy gdzies maja jakies kalkulatory ze jak tam wrzuce milion ojro to na drugi dzien jest dwa?

EDIT:
A, to dziala jako pozyczki pod zastaw krypto? Musze wiecej info poszukac


EDIT
WTF?
TKEScsy.png

Poszedlem juz spac :jimcarrey:
Do platnosci zagranicznych w roznych walutach to Revolut albo Wise niestety chociaz o tej karcie mozesz sobie poczytac.
Pozyczanie, no mozna od nich jak masz ulokowany kapital tylko po co?
Do inwestowania np. trzymania kasy na procencie to chyba najlepsza opcja, ile daje bank? Nie musisz zamieniac na stable zeby pchac sie w podatki tylko pozostac w walucie fiat.
Nie ma polskiej zlotoweczki
:beczka:
 
Wszedzie, na kazda gielde ktora ma BATy, albo Bambo mozesz najebac ich ile zechcesz :korwinlaugh:
To samo Nexo nie wystarczy zeby za PLN czy tam EUR kupowac krypto? Niby tam jest swap czy cos?
To ile tych kont trzeba zalozyc zeby tego umownego BATa z Brave'a (ale tez jakakolwiek inna kryptowalute) sprzedac i dostac PLN na konto w banku (lub moc kupic 2 piffka w zabce blikiem czy google payem czy czymkolwiek)?

Kolejne pytanie dotyczy BATów i wspieranie odwiedzanych stronek:
1658484595733.png


W jaki niby sposob mmarocks otrzyma ode mnie te 0,41 USD? @defthomas ty cos konfigurowales?
 
To samo Nexo nie wystarczy zeby za PLN czy tam EUR kupowac krypto? Niby tam jest swap czy cos?
To ile tych kont trzeba zalozyc zeby tego umownego BATa z Brave'a (ale tez jakakolwiek inna kryptowalute) sprzedac i dostac PLN na konto w banku (lub moc kupic 2 piffka w zabce blikiem czy google payem czy czymkolwiek)?

Kolejne pytanie dotyczy BATów i wspieranie odwiedzanych stronek:
View attachment 41843

W jaki niby sposob mmarocks otrzyma ode mnie te 0,41 USD? @defthomas ty cos konfigurowales?
Jest tam swap na dowolna dostepna na stronie krypto/fiat
BAT mozesz wyplacic na swoj portfel ale nie oplaca sie jedna czy dwie bo wiecej oplata transakcyjna wynosi.
Ten procent to jest ilosc reklam zablokowana z mmarocks :boystop:
Automatyczne wspieranie mozesz sobie zablokowac i wtedy ta czesc idzie na twoje konto
 
Jest tam swap na dowolna dostepna na stronie krypto/fiat
BAT mozesz wyplacic na swoj portfel ale nie oplaca sie jedna czy dwie bo wiecej oplata transakcyjna wynosi.
Ten procent to jest ilosc reklam zablokowana z mmarocks :boystop:
Automatyczne wspieranie mozesz sobie zablokowac i wtedy ta czesc idzie na twoje konto
oK, tylko u mnie zniknie 5 sierpnia 1 BAT i niby jak czesc z niego zostanie przekazana mmarocks.pl?
 
Zadna, przekazana jest na tworcow brave chyba.. :zakręcony:
Automatyczny sposób wspierania wydawców i twórców treści. Ustaw comiesięczną płatność i przeglądaj normalnie. Zweryfikowane przez Brave witryny, które odwiedzasz, otrzymają Twoje darowizny automatycznie w oparciu o poświęconą uwagę według pomiaru Brave.
EDIT:
Ok, zweryfikowalem mmarocks.pl XD
 
Last edited:
Ok, jezeli dobrze rozumiem teraz musze zalozyc portfel, albo tu albo tu:
bDaNb0q.png



Które lepsze? XD

Właśnie to mnie zawsze od krypto odstraszalo: pierdyliard kont :) Strasznie to wszystko rozproszone jest...
 
Last edited:
Ok, jezeli dobrze rozumiem teraz musze zalozyc portfel, albo tu albo tu:
bDaNb0q.png


Które lepsze? XD

Właśnie to mnie zawsze od krypto odstraszalo: pierdyliard kont :)
Na prawdę chce Ci się tyle z tym pierdolić, narażać na bezpieczeństwo swoje dane tylko po to żeby przejebać ciężko zarobione pieniądze? :śmiech:
 
Na prawdę chce Ci się tyle z tym pierdolić, narażać na bezpieczeństwo swoje dane tylko po to żeby przejebać ciężko zarobione pieniądze? :śmiech:
Jestem ciekaw tych krypto, poki co to serio wyglada na srodowisko dla zdesperowanych :) No kurna ile trzeba tego pozakladac to ja pitole... Na razie tylko skany do revoluta poszly i to z watermarkami, wiec luz :) Konto tam zamykam, wiec za 5 lat skasuja moje dane XD (i to jesli sie nic nie zmieni w przepisach "antypralniowych")
 
Back
Top