Kryptowaluty

ETH w ciągu tygodnia +42%
::snoopd::
jak czytam ten temat to mam wrażenie jakby czytał relacje ludzi z kasyna: niby krótka euforia, ale później znowu porażki :muttley:

Kuźwa z 2 miesiące temu przewalutowałem złotówki aby mieć 100$ na crypto.com, bankrut Celsius :iamdone:
 
Nie, jestem na gold, póki co wystarczy mi. Zastanawiałem się czy nie przejść na platinum, żeby mieć 0% na karcie nexo, ale za bardzo jest to niejasne podatkowo, żebym zaczął tego używać.
A ja Platinum :robbie:
Jeszcze zrobił nexo 80% szkoda że zablokowane miałem
 
To chyba nie Muskowi się pali tylko kryptoinwestorom. On tam wie coś więcej niż zwykli ludzie :roberteyeblinking:
No nie do końca bo ostatnio Musk nie ma najlepszej passy
Problemy z finalizacja Twittera
Jakieś dwie sprawy ma o pieso coina i coś tam jeszcze
Rekordowe spadki Tesli
Problem z fabryka pod Berlinem miała przynosić zyski a generuje duże straty
Mieli nie ruszac w ogóle BTC - mają chyba 120 tys sztuk a tu sprzedaż....

Standardowo grubasy co innego mówią a co innego robią... Mogą być dwa wyjścia, albo faktycznie pali się grunt i potrzebują pilnie kasy, albo opyla teraz żeby kupić niżej
Bo według mnie będzie cykliczność ale wielu guru Twittera twierdzi że może być trzeci szczyt BTC przy ilości jaka została dostępna gdyby nagle grubasy rzuciły się do zakupu.
 
Jasne, chodzilo mi raczej o to ze zadne oficjalne info nie wyszlo - dopiero jak buchnie w mediach to ludzie beda srali w gacie, sluchaja tego pudla jak guru kurwa.
\wczoraj u drugiej babci bylem i ona wierzy ze pis jej chce na dobre :mjsmile:i ze doloza jej do wegla ktorego nigdzie nie mozna dostac
:korwinlaugh:
 
Jasne, chodzilo mi raczej o to ze zadne oficjalne info nie wyszlo - dopiero jak buchnie w mediach to ludzie beda srali w gacie, sluchaja tego pudla jak guru kurwa.
\wczoraj u drugiej babci bylem i ona wierzy ze pis jej chce na dobre :mjsmile:i ze doloza jej do wegla ktorego nigdzie nie mozna dostac
Pokaż babci i zabierz jej przed wyborami kurwa dowód

 
Ale mnie revolut fqrfia, no nie chca zaakceptowac watermarku na ID.

Przeciez to nie jest pytanie czy, tylko kiedy ich baza wycieknie.

Kurwa oni wszyscy tak? Ja mam skany dokumentow wyslac bez watermarka? To serio chyba wolic placic w banku za pewne uslugi, LOL.
 
Ale mnie revolut fqrfia, no nie chca zaakceptowac watermarku na ID.

Przeciez to nie jest pytanie czy, tylko kiedy ich baza wycieknie.

Kurwa oni wszyscy tak? Ja mam skany dokumentow wyslac bez watermarka? To serio chyba wolic placic w banku za pewne uslugi, LOL.
Czemu znak wodny nakładasz?
 
Ale mnie revolut fqrfia, no nie chca zaakceptowac watermarku na ID.

Przeciez to nie jest pytanie czy, tylko kiedy ich baza wycieknie.

Kurwa oni wszyscy tak? Ja mam skany dokumentow wyslac bez watermarka? To serio chyba wolic placic w banku za pewne uslugi, LOL.
A myślisz że z naszych urzędów te dane już nie wyleciały? Wszędzie na lewo i prawo są kserowane nawet jak nie trzeba i nie wolno, a kwestia IT w urzędach to gorzej jak z backupem tutaj:awesome:
 
Czemu znak wodny nakładasz?
:benny:

A myślisz że z naszych urzędów te dane już nie wyleciały? Wszędzie na lewo i prawo są kserowane nawet jak nie trzeba i nie wolno, a kwestia IT w urzędach to gorzej jak z backupem tutaj:awesome:
No wlasnie chodzi o to, zeby wiedziec skad polecialo - dlatego powinno sie dodawac. @MrRoshi

Jeszcze jakbym podrozowal duzo, jakies wolumeny w wielu waltutach robil, to rozumiem, mozna kleknac do ich miecza, ale te limity + polityka... Tak dla beki chcialem na wakacjach wyprobowac, ale olac w takim razie.

To juz wole serio placic za karte w banku (jak bede mial powazna potrzebe) - przynajmniej o jeden point of failure mniej...

Jedyny bonus jak rozumiem to transfery z/na gieldy krypto.

EDIT:
Wlasnie zamowilem ze swojego banku/kantoru w ktorym mam konta walutowe karte wielowalutowa, uwaga, za 0 PLN. Tak mi mozg wycina reklamy, ze nawet nie zauwazylem ze jest taka opcja.

To na ciul ten Revolut w dzisiejszych czasach (poza krypto)?
 
Last edited:
:benny:


No wlasnie chodzi o to, zeby wiedziec skad polecialo - dlatego powinno sie dodawac. @MrRoshi

Jeszcze jakbym podrozowal duzo, jakies wolumeny w wielu waltutach robil, to rozumiem, mozna kleknac do ich miecza, ale te limity + polityka... Tak dla beki chcialem na wakacjach wyprobowac, ale olac w takim razie.

To juz wole serio placic za karte w banku (jak bede mial powazna potrzebe) - przynajmniej o jeden point of failure mniej...

Jedyny bonus jak rozumiem to transfery z/na gieldy krypto.

EDIT:
Wlasnie zamowilem ze swojego banku/kantoru w ktorym mam konta walutowe karte wielowalutowa, uwaga, za 0 PLN

To na ciul ten Revolut w dzisiejszych czasach (poza krypto)?
Jak maja cos na Ciebie zajebac to i znak wodny nie pomoze. :fjedzia:
 
Back
Top