Kryptowaluty

Mnie tylko w tym temacie nurtuje i martwi jedna sprawa.

Prezes Europejskiego Banku Centralnego - Christine Lagarde - uważa, że cyfrowe Euro będzie bezpieczniejszym środkiem przechowywania wartości, niż kryptowaluty.

A jak wiadomo Pani Lagarde jest już po paru wyrokach (i z racji znajomości w pewnych grupach wpływów dalej piastuje stanowisko co jest jebanym nieporozumieniem) i brała udział w wielu wałach na grube miliardy w przeciągu 20 lat.
Obawiam się, że oni mogą coś odpierdolić grubego.
Ona nie ma krypto, ale jej syn za to ma.
 
Mnie tylko w tym temacie nurtuje i martwi jedna sprawa.

Prezes Europejskiego Banku Centralnego - Christine Lagarde - uważa, że cyfrowe Euro będzie bezpieczniejszym środkiem przechowywania wartości, niż kryptowaluty.

A jak wiadomo Pani Lagarde jest już po paru wyrokach (i z racji znajomości w pewnych grupach wpływów dalej piastuje stanowisko co jest jebanym nieporozumieniem) i brała udział w wielu wałach na grube miliardy w przeciągu 20 lat.
Obawiam się, że oni mogą coś odpierdolić grubego.
To cale cyfrowe euro i inne waluty - CBDC to ostatni krok do zniewolenia ludzi, w chinach juz mowia o cyfrowym yuanie z data waznosci :śmiech: niezle jajca sie odpierdola w najblizszych latach.
Krypto moga zniszczyc mocno regulacje, banicje w niektorych krajach... Ale chca te technologie odkrywac dalej bo to wielki potencjal do rozwoju wlasnie jebanego CBDC.
 
Sam nie wiem.. pozniej beda sie smiali Mnichy
Te, jak o mnie piszesz to łaskawie oznacz a nie tak „za plecami” :usunto:

Nie zamierzam się nic śmiać, teraz jak wiele projektów będzie upadać to ba bank będzie tez sporo takich na których będzie można, nawet w krótkim okresie, zarobić kupę kasy. Nie jest to moja strategia, bo jak już pisałem, jestem strasznie słaby w spekulacje ale chetnie poczytam co napiszesz.

Zieloności na wykresach :tiphatb:
 
Te, jak o mnie piszesz to łaskawie oznacz a nie tak „za plecami” :usunto:

Nie zamierzam się nic śmiać, teraz jak wiele projektów będzie upadać to ba bank będzie tez sporo takich na których będzie można, nawet w krótkim okresie, zarobić kupę kasy. Nie jest to moja strategia, bo jak już pisałem, jestem strasznie słaby w spekulacje ale chetnie poczytam co napiszesz.

Zieloności na wykresach :tiphatb:
Zarcik sytuacyjny tylko.... :jimcarrey:
 
To cale cyfrowe euro i inne waluty - CBDC to ostatni krok do zniewolenia ludzi, w chinach juz mowia o cyfrowym yuanie z data waznosci :śmiech: niezle jajca sie odpierdola w najblizszych latach.
Krypto moga zniszczyc mocno regulacje, banicje w niektorych krajach... Ale chca te technologie odkrywac dalej bo to wielki potencjal do rozwoju wlasnie jebanego CBDC.
Właśnie z tego powodu też do tego mocno siadam. Krypto jako alternatywa dla jebanego cbdc. tylko właśnie "oni" nie chcą żebyśmy mieli wolny rynek i na bank na to położą łapę regulacjami.
 
Jak myslicie ktory projekt meta bedzie mial racje bytu? :zakręcony:
TOP3 z tej listy mam w portfelu. MANA i SAND kupowałem jak było tąpnięcie na rynku 22 stycznia i potem regularnie dokupowałem. APE COIN kupiłem tuż po starcie. W MANA i SAND wierzę mocno, APE kupiłem ze względu na popularność.
 
TOP3 z tej listy mam w portfelu. MANA i SAND kupowałem jak było tąpnięcie na rynku 22 stycznia i potem regularnie dokupowałem. APE COIN kupiłem tuż po starcie. W MANA i SAND wierzę mocno, APE kupiłem ze względu na popularność.
Gdybym został w MANA to pisałbym z kryptojachtu... :płacz:
SAND w ubiegłym tygodniu wylądował na Coinbase - bardzo dobry znak.
Youtuberzy trąbią mocno że meta wyjebie w kosmos w przyszłości ale tylko z realnym zastosowaniem a 90% upadnie. Po APE jak wyjebalo mocno w górę to wydaje mi się że jeszcze tagi projektu nie ma na rynku. A może HERO Gryna? :lol:
 
Airdrop LUNA :cmgkeepgoing:
Screenshot_20220530-154144.png
 
Back
Top