Kryptowaluty

FTJAMbXVUA8ZHv7.jpeg
 


@MrRoshi Kumpel nie wiem czemu z Tobą mi się skojarzyło :beczka:

Niektorzy łapali po 6 dolcow za wiekszosc kapitalu i stracili wszystko co ugrali wczesniej, mam pare takich osob na grupach...
Ja na pierwszym zakupie jakies 300 eurasow na minusie - chyba 25 tysi luny... :facepalm: a pozniej za stowe jak szorowala kupilem prawie 1.5 mln :juanlaugh:
 

Obejrzałem to jak i podobny filmik , widać wyraźnie , ze Zaorskiemu nie jest po drodze z Jarząbkiem, i od którego Zaorski domagał się wytłumaczeń, przeprosin itd. Czy Jarząbek miał jakieś swoje projekty na rynku krypto które padły, czy to po prostu różnica zdań/przepowiednie rynku, które Jarzabkowi nie wyszły ?
 
Obejrzałem to jak i podobny filmik , widać wyraźnie , ze Zaorskiemu nie jest po drodze z Jarząbkiem, i od którego Zaorski domagał się wytłumaczeń, przeprosin itd. Czy Jarząbek miał jakieś swoje projekty na rynku krypto które padły, czy to po prostu różnica zdań/przepowiednie rynku, które Jarzabkowi nie wyszły ?
Jakie on mógł mieć projekty jak to jest tylko naganiacz? Do ostatniej chwili namawiał ludzi na zakup Luny z czego tłumaczył się na TT.
 
Obejrzałem to jak i podobny filmik , widać wyraźnie , ze Zaorskiemu nie jest po drodze z Jarząbkiem, i od którego Zaorski domagał się wytłumaczeń, przeprosin itd. Czy Jarząbek miał jakieś swoje projekty na rynku krypto które padły, czy to po prostu różnica zdań/przepowiednie rynku, które Jarzabkowi nie wyszły ?
On straszni naganial na LUNE, a wyszedl zanim zaczela leciec na leb na szyje, obczaj sobie jego wpis na twittrze


// aaa i od tamtej pory zaginal, zero filmikow na kanale YT, czy wpisow na ptaku :beczka:
 
Last edited:
Back
Top