Kryptowaluty

Jakieś 300k
:fjedzia:
Czyli ok 45$. Straty nie odczuję a kto wie co będzie z tego. Wystarczy, że chociaż troszkę odbije i będzie już dobry pinondz. Traktuję to jak weekendowy kupon na UFC.
Kursy strasznie latają, ale już za 200% mogłem opierdolić.
 
Screenshot_20220514-102459.png
 
Co jak co, ale od wczoraj Luna zrobiła x28 i co jeszcze dziwniejsze jest #41 w rankingu krypto wg kapitalizacji rynkowej (CoinGecko) co świadczy o całym rynku :pjelen:
 
Co jak co, ale od wczoraj Luna zrobiła x28 i co jeszcze dziwniejsze jest #41 w rankingu krypto wg kapitalizacji rynkowej co świadczy o całym rynku :pjelen:
Bo wszyscy kupują i idzie pompa. Może być, że za dwa dni znowu pierdolnie na pysk a może być, że troszkę dłużej się będzie pompować.
 
To, że kurs rośnie gdy ludzie ją kupują nie musisz mi tłumaczyć, według mnie pierdolnie szybciej i chodzi w dalszym ciągu o algorytm UST, dlatego nie za bardzo rozumiem czemu Zaorski "już" ją skupuje

Kto zrobił od wczoraj x20 i zrealizował zysk może być z siebie dumny
 

Te Biznesmen, co ile zakupy robisz? Co tydzien, miesiac? :einsteinsmoke:
Panie, ale ja nie śmiałem się z tego ile zarobił tylko 990% zysku z 45$ to zdecydowanie nie jest około 45000$ :tiphatb:
A w zakupach spekulacyjnych jestem tak beznadziejny, ze co bym nie kupił to zaraz spadnie wiec podziwiam tutaj każdego, kto na tym zarobi. A już zdecydowanie @respect dobrze ogarnia choćby temat NFT
 
Panie, ale ja nie śmiałem się z tego ile zarobił tylko 990% zysku z 45$ to zdecydowanie nie jest około 45000$ :tiphatb:
A w zakupach spekulacyjnych jestem tak beznadziejny, ze co bym nie kupił to zaraz spadnie wiec podziwiam tutaj każdego, kto na tym zarobi. A już zdecydowanie @respect dobrze ogarnia choćby temat NFT
Ale Mordko nie chodzi mi o LUNE.. co prawda kupilem 1.5 mln :fjedzia:

Chodzi mi o DCA zakupy jakie robisz na BTC i chyba ETH z tego co wspominales. Zawsze polowalem na spadki i roznie na tym sie wychodzilo ale teraz jak ma byc bessa to przerzuce sie na cykliczne zakupy.
 
Ale Mordko nie chodzi mi o LUNE.. co prawda kupilem 1.5 mln :fjedzia:

Chodzi mi o DCA zakupy jakie robisz na BTC i chyba ETH z tego co wspominales. Zawsze polowalem na spadki i roznie na tym sie wychodzilo ale teraz jak ma byc bessa to przerzuce sie na cykliczne zakupy.
Plan jest na 13 zakupow w roku. Regularnie co miesiąc oraz jeden większy zakup jeśli BTC spadnie poniżej 25k $ (albo podobna okazja)
 
Takie pytanko .
Kupujac byle jaka krypto musze myśleć o tym czy ktos je kupi czy na rynku zawsze znajde chetnych na kupno jakiejkolwiek krypto waluty ?
 
Odpowiedź brzmi: nie kupuj gówno coinow bo potem będziesz płakał.
Nie dziekuj :kis:
Wiesz co nie siedzę tak w temacie , a mam ochote wjebac cos hajsu na ryzyko i zastanawia mnie czy zawsze znajde kupcow na rynku na jakiekolwiek krypto ktore wynysle , zeby kupic
 
Wiesz co nie siedzę tak w temacie , a mam ochote wjebac cos hajsu na ryzyko i zastanawia mnie czy zawsze znajde kupcow na rynku na jakiekolwiek krypto ktore wynysle , zeby kupic
Jak to bedzie jakis shitcoin ktory urosnie dużo bo bardzo małe szanse, że ktos od ciebie to kupi, co innego jest z tymi duzymi kryptowalutami, ale polecam w czasach bessy kupowac btc,eth i jak bitcoin przebije swoje ATH czyli te 69000/70000, to można przechodzic powolutku do altów, ale najlepiej z dobrym researchem, bo alty zawsze wiecej zarobia niz btc i eth i jak już bedzie drogo, czyli jak wszyscy beda mowic, to the moon i bedzie euforia itp to wtedy sprzedawać i wychodzic najlepiej do stablecoinów, bo nie placi sie wtedy podatku. https://www.blockchaincenter.net/en/bitcoin-rainbow-chart/ https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/ - tu masz przydatne linki, które pokazuja, czy jest strach na rynku czy euforia
 
Back
Top