Kryptowaluty

Zarowno Coinbase jak i Binance nie sprzedali LUNY a oni nie lubia tracic hajsu :roberteyeblinking:
za dwa lata
giphy.gif


co prawda ja mam tylko 0,4mln ale zawsze
 
@ MrRoshi ,Akurat Koniecznego lubię słuchać i jest on dla mnie autorytetem w branży krypto, a post wyżej to oczywiście żart ( co podejrzewam zauważyłeś).
Odnośnie krypto guru/kanału YouTube kogo byś polecił ?
 
@ MrRoshi ,Akurat Koniecznego lubię słuchać i jest on dla mnie autorytetem w branży krypto, a post wyżej to oczywiście żart ( co podejrzewam zauważyłeś).
Odnośnie krypto guru/kanału YouTube kogo byś polecił ?
Koniecznego strategia sie sprawdzila i bede goscia dalej sluchal a jarzombki, garncarze i inne lachy to niech :kis:
Jeszcze Ostapowicza slucham bo tez duzo danych przekazuje ale mam gdzies z tylu glowy ze naganial kilka lat temu na piramide finansowa...
Ludzie go po Bydgoszczy ganiali czy skad on tam kurwa jest... :beczka:
 
@ MrRoshi ,Akurat Koniecznego lubię słuchać i jest on dla mnie autorytetem w branży krypto, a post wyżej to oczywiście żart ( co podejrzewam zauważyłeś).
Odnośnie krypto guru/kanału YouTube kogo byś polecił ?
Ja jako leszcz śledzę Koniecznego, Ostapowicza i Satoshi'ego.

Jeszcze 2 miesiące nauki, nadwyżki finansowe się pojawią i idziemy po te kryptojachty :conorsalute:
 
Ja jako leszcz śledzę Koniecznego, Ostapowicza i Satoshi'ego.

Jeszcze 2 miesiące nauki, nadwyżki finansowe się pojawią i idziemy po te kryptojachty :conorsalute:.
Jeszcze troche popracuje nad efektem sieciowym i pakuje siano w pewne projekty :robbie: to podziele sie wnioskami
 
Sam nie wiem.. pozniej beda sie smiali Mnichy :fjedzia:



Ale teraz najblizsze miesiace dobry moment na akumulacje...

Mnie tylko w tym temacie nurtuje i martwi jedna sprawa.

Prezes Europejskiego Banku Centralnego - Christine Lagarde - uważa, że cyfrowe Euro będzie bezpieczniejszym środkiem przechowywania wartości, niż kryptowaluty.

A jak wiadomo Pani Lagarde jest już po paru wyrokach (i z racji znajomości w pewnych grupach wpływów dalej piastuje stanowisko co jest jebanym nieporozumieniem) i brała udział w wielu wałach na grube miliardy w przeciągu 20 lat.
Obawiam się, że oni mogą coś odpierdolić grubego.
 
Back
Top