Kryptowaluty

ang8Aoq_460swp.webp
 
Scam czy ktoś chce przytulić sos?

Kurde 2 tygodnie odpuściłem śledzenie rynku i jestem :gdzie:
Celsius scamem nie byl, chuj wie co tak na prawde dzieje sie za zamknietymi drzwiami. Dziwny ruch tez na USDD nowym stablu... Kurwa zawsze do transferu ciapy uzywalem Trona... nie spierdolcie mi tego :śmiech:
 
Wykorzystaj mój link polecający https://crypto.com/app/khpc9rqj8w aby zarejestrować się w Crypto.com i wtedy obaj otrzymamy $25 USD :)

Jak wyżej. Rejestracja jak przy każdej giełdzie pewnie, nie pamiętam już.
Każdy z zaproszonych przez Ciebie znajomych musi wykonać stake CRO w aplikacji (Rezerwacja karty Visa Metal Crypto.com) . CRO można zakupić bezpośrednio w aplikacji przy użyciu karty debetowej/kredytowej, przesłać z innego miejsca lub kupić przelewem bankowym w obsługiwanej walucie.
 
Nie kurwa w ogóle xD
No tak jak luna nie była, miała luke i idiotę założyciela. O tej luce spora część ludzi wiedziała z algorytmicznym stable ale chyba nikt nie przypuszczał że w takim tempie każdy będzie spierdalac z tonącego okrętu.. :beczka:

O celu muszę poczytać czy to cefi nie jest przypadkiem...
Sporo projektów ma problemy i ETH miało swego czasu i solana ostatnio, tylko patrzeć jak projekty będą padać jak muchy :hi:
 
Ostatnio się zastanawiałem, jak w prosty sposób trochę przygasić ogólnoświatową inflację spowodowaną dodrukiem pustego covidowego pieniądza, którym ratowano gospodarki przez pompowanie kasy w wszelakie programy pomocowe. Ten pusty pieniądz trzeba zebrać z rynku. Nie ma innego wyjścia, by uniknąć inflacyjnego krachu.
Tliło mi się w głowie jakieś nowe crypto, które najpierw należałoby trochę sztucznie rozbujać, by jelenie zaczęły ładować potężny hajs, a potem szybko spekulacyjny totalny zjazd. Kasa wyprowuje w mgnieniu oka.
Coś czuję, że ktoś tak właśnie pogrywa.
 
Zastanawiam się czy to dobry moment żeby zacząć w krypto czy zły moment żeby zacząć w krypto. :Duke3d:. Trochę się nawyrabiało
 
Te spadki teraz to mogą być spowodowane informacjami o zaprzestaniu dodruku przez banki centralne.
Kto mógł to zaczal się keszować.
 
Eee tam, wszystko na mordę leci. Jak dzisiaj wszedłem pierwszy raz od kilku dni na konto maklerskie, to równie szybko wyszedłem coby na to nie patrzeć
:childcry:
Naturalny cykl, aczkolwiek część projektów/firm się już po tym nie podniesie. Ci co się wstrzelą w dobry sposób to w perspektywie czasu zarobią.
 
Pare miesięcy temu wstawiłem „limit buy order” na BTC $21550. Wtedy wydawało się to nierealne i właściwie o tym zapomniałem . Dzisiaj się obudziłem bogatszy o prawie pół BTC( lub biedniejszy o $10000). To jest mój ostatni limit buy jaki jeszcze miałem a te poprzednie na ten moment to kiepska inwestycja.
 
Pare miesięcy temu wstawiłem „limit buy order” na BTC $21550. Wtedy wydawało się to nierealne i właściwie o tym zapomniałem . Dzisiaj się obudziłem bogatszy o prawie pół BTC( lub biedniejszy o $10000). To jest mój ostatni limit buy jaki jeszcze miałem a te poprzednie na ten moment to kiepska inwestycja.
Jak bedziesz cierpliwy to za 3-4 lata opuscisz te dżungle i bedzie Cie stac na miasto... :corn:
 
Jak bedziesz cierpliwy to za 3-4 lata opuscisz te dżungle i bedzie Cie stac na miasto... :corn:
Weź tam wytrzymaj tyle.
To występowanie cykli na tym rynku rozumiem i również mam taką nadzieje, że za pare lat okaze się to bardzo dobrą inwestycją . W moim poście chodziło mi bardziej o to, ze kupowanie na dołkach nie zawsze jest dobrym zakupem (łapanie spadającego noża ).
PS
Od miesiąca jestem w NYC, a do „dżungli” mam zamiar/nadzieje wrócić w listopadzie
 
Weź tam wytrzymaj tyle.
To występowanie cykli na tym rynku rozumiem i również mam taką nadzieje, że za pare lat okaze się to bardzo dobrą inwestycją . W moim poście chodziło mi bardziej o to, ze kupowanie na dołkach nie zawsze jest dobrym zakupem (łapanie spadającego noża ).
PS
Od miesiąca jestem w NYC, a do „dżungli” mam zamiar/nadzieje wrócić w listopadzie
Ja tam moglbym mieszkac w dzungli/lesie cale zycie... :tellmemore:

BTC nigdy nie spadalo nizej niz ATH poprzedniego cyklu... Cykl na pewno sie zmieni bo dochodzi psychologia no i rozne cuda i dziwi na rynku i przede wszystkim zblizajaca sie bieda.
W dluzszym terminie bedziesz dziekowal Bogu za ten limit buy, tylko nie wymieniaj na Lune :roberteyeblinking:
 
Pare miesięcy temu wstawiłem „limit buy order” na BTC $21550. Wtedy wydawało się to nierealne i właściwie o tym zapomniałem . Dzisiaj się obudziłem bogatszy o prawie pół BTC( lub biedniejszy o $10000). To jest mój ostatni limit buy jaki jeszcze miałem a te poprzednie na ten moment to kiepska inwestycja.
No własnie pytanie jest odwieczne i to samo: gdzie jest dołek :) 10k USD to juz spoko wakacje wiec zonce nie mow :) jesli to bedzie 100k za dwa lata to spoko, ale tez nie mow :)
 
No własnie pytanie jest odwieczne i to samo: gdzie jest dołek :) 10k USD to juz spoko wakacje wiec zonce nie mow :) jesli to bedzie 100k za dwa lata to spoko, ale tez nie mow :)
Poprzednie ath na hossie to coś 19,5k jeszcze nigdy nie było testowane, więc może,. może.
 
Back
Top