Kryptowaluty

zwmREuhKkL3Cp82Z2mbAKOabUEthNzir.jpg
 
Słuchajcie możecie mi coś wyjaśnić. Kupiłem shicoina saitama. Już zapomniałem o tym I dzisiaj kurs wyjebał do góry..i wg kursu moje coiny są warte 42 miliony złotych na godzinę 11.05....ta saitama została kupiona na gateio. Kolega teraz leci do kompa bo ja nie mogę i nie może przerzucić na usdt ani na metamaska i nie wiemy co robić patrząc przez krypto apke widzę że na tej giełdzie mało mają saitamy a od chuje na giełdzie okex.

Co robić?
 
Słuchajcie możecie mi coś wyjaśnić. Kupiłem shicoina saitama. Już zapomniałem o tym I dzisiaj kurs wyjebał do góry..i wg kursu moje coiny są warte 42 miliony złotych na godzinę 11.05....ta saitama została kupiona na gateio. Kolega teraz leci do kompa bo ja nie mogę i nie może przerzucić na usdt ani na metamaska i nie wiemy co robić patrząc przez krypto apke widzę że na tej giełdzie mało mają saitamy a od chuje na giełdzie okex.

Co robić?
Hodl. A tak naprawdę to opierdol czym prędzej.
 
Słuchajcie możecie mi coś wyjaśnić. Kupiłem shicoina saitama. Już zapomniałem o tym I dzisiaj kurs wyjebał do góry..i wg kursu moje coiny są warte 42 miliony złotych na godzinę 11.05....ta saitama została kupiona na gateio. Kolega teraz leci do kompa bo ja nie mogę i nie może przerzucić na usdt ani na metamaska i nie wiemy co robić patrząc przez krypto apke widzę że na tej giełdzie mało mają saitamy a od chuje na giełdzie okex.

Co robić?
Pierwszy który będzie się kryptojachtem woził :wow:
 
Słuchajcie możecie mi coś wyjaśnić. Kupiłem shicoina saitama. Już zapomniałem o tym I dzisiaj kurs wyjebał do góry..i wg kursu moje coiny są warte 42 miliony złotych na godzinę 11.05....ta saitama została kupiona na gateio. Kolega teraz leci do kompa bo ja nie mogę i nie może przerzucić na usdt ani na metamaska i nie wiemy co robić patrząc przez krypto apke widzę że na tej giełdzie mało mają saitamy a od chuje na giełdzie okex.

Co robić?
Bez-tytu-u.png

 
W krypto jestem, tylko obserwuję. Z migracji takie zmiany ceny?
Wstrzymuja wtedy wplaty/wyplaty/trading natomiast coingecko, coinmarketcap i wyswietlania ceny gieldowe dalej funkcjonuja a pewnie wtedy dalej cos grzebia w kodzie np. nazwa na dany moment SAITAMA zostaje taka sama a przy migracji na v2 saldo tokenow zmniejsza sie 1000x i dlatego takie kwiatki wychodza.
Pamietam sledzilem ze dwa lata temu sporo jakby to Mnichu nazwal shitcoinow :lol: ale duza czesc byla juz na sporych gieldach i kurla trabili u siebie na twitterze i binance oglosil ze beda robic migracje tej kryptowaluty i jak debil nie wszedlem w to a w kilka godzin mozna bylo pewne x10 zrobic bo o tyle zmniejszali saldo tokenow :tongue:
 
Zadzwoniłem się parę godzin temu do jednego z właścicieli kantorów w Polsce. Oddzwonił do mnie że jak mam saitame na metamask to może wyciągnąć koło 150 tysięcy dolarów - że jakieś wrapowanie,kontrakty okekx..nie wiem jak, ale powiedział że się da za odpowiedni procent... niestety mam na giełdzie to powiedział że w takim razie chuj:childcry: dzień rozjebany
 
Zadzwoniłem się parę godzin temu do jednego z właścicieli kantorów w Polsce. Oddzwonił do mnie że jak mam saitame na metamask to może wyciągnąć koło 150 tysięcy dolarów - że jakieś wrapowanie,kontrakty okekx..nie wiem jak, ale powiedział że się da za odpowiedni procent... niestety mam na giełdzie to powiedział że w takim razie chuj:childcry: dzień rozjebany
:jon:
 
Zadzwoniłem się parę godzin temu do jednego z właścicieli kantorów w Polsce. Oddzwonił do mnie że jak mam saitame na metamask to może wyciągnąć koło 150 tysięcy dolarów - że jakieś wrapowanie,kontrakty okekx..nie wiem jak, ale powiedział że się da za odpowiedni procent... niestety mam na giełdzie to powiedział że w takim razie chuj:childcry: dzień rozjebany
Ale chociaż jeden dzień byłeś mentalnie prawie Conerem MacFrajerem.
:roberteyeblinking:

bo nie mówię za innych,
nigdy to nie było dane

:jon:
 
Back
Top