Kryptowaluty

O lunie też tak mówili
c292871171_wypierdalaj_stad.jpg
 
Ty mówisz o posiadaniu. Ja o wartości ;)
Zobaczysz za jakis czas ze tym co zostali w lunie to sie oplaci. To jebie na kilometr, tym bardziej tym jaka tokenomie nowej luny sobie zrobil ten jebany dok kwon czy jak on tam sie kurwa debil zwie... gdzie zostawil sobie mase tokenow.
 
Zobaczysz za jakis czas ze tym co zostali w lunie to sie oplaci. To jebie na kilometr, tym bardziej tym jaka tokenomie nowej luny sobie zrobil ten jebany dok kwon czy jak on tam sie kurwa debil zwie... gdzie zostawil sobie mase tokenow.
Całkiem możliwe. Możliwe też jednak, że ludzie oleją krypto. Jeśli zacznie się coś konkretnego na Atlantyku albo żymianie z Iranem się postrzelają, to tylko złoto, żarcie i narkotyki się będą liczyć
 
Całkiem możliwe. Możliwe też jednak, że ludzie oleją krypto. Jeśli zacznie się coś konkretnego na Atlantyku albo żymianie z Iranem się postrzelają, to tylko złoto, żarcie i narkotyki się będą liczyć
O właśnie, przypomniałes mi ze mam iść po 20kg ryżu do lidla.
 
Całkiem możliwe. Możliwe też jednak, że ludzie oleją krypto. Jeśli zacznie się coś konkretnego na Atlantyku albo żymianie z Iranem się postrzelają, to tylko złoto, żarcie i narkotyki się będą liczyć
Zakładając że wojna nikomu nie jest na rękę z dużych graczy to dla nas małych dywersyfikacja funduszy jest kluczowa.

Jedno spadnie, drugie wzrośnie ale zawsze jesteś na plusie samym faktem że coś robisz w kwestii finansów. Chuj że jest inflacja i tak procent składany zrobi robotę.

Popatrz na nasz flagowy przykład nieroba. Jak zabraliby rentę to miesiąca nie przeżyje.
A ty mając głupie obligacje albo uncje złota jesteś zabezpieczony.

Jedyny pewny zysk masz jak zamieniasz czas na pieniądze.
 
Niby nie ma jeszcze oficjalnie kryzysu, ale giełda i krypto pikują. Następne w kolejce nieruchomości? Jak liczba ofert sprzedaży ogólnie przebije 210-220 k to może się rozpocząć okres czasowej przeceny na rynku wtórnym... Póki co rynek się przegrzewa, ale jest jeszcze dość stabilny w największych ośrodkach: Warszawa, Wrocław, Kraków.
1655465101118.png
 
Niby nie ma jeszcze oficjalnie kryzysu, ale giełda i krypto pikują. Następne w kolejce nieruchomości? Jak liczba ofert sprzedaży ogólnie przebije 210-220 k to może się rozpocząć okres czasowej przeceny na rynku wtórnym... Póki co rynek się przegrzewa, ale jest jeszcze dość stabilny w największych ośrodkach: Warszawa, Wrocław, Kraków.View attachment 39905
 


Niby nie ma jeszcze oficjalnie kryzysu, ale giełda i krypto pikują. Następne w kolejce nieruchomości? Jak liczba ofert sprzedaży ogólnie przebije 210-220 k to może się rozpocząć okres czasowej przeceny na rynku wtórnym... Póki co rynek się przegrzewa, ale jest jeszcze dość stabilny w największych ośrodkach: Warszawa, Wrocław, Kraków.View attachment 39905
to jeszcze nic. To że poziom chyba kredytów jest najniższy od 2007 roku itp.
Dużo osób nie brało pod uwagę co zrobią jeśli stopy procentowe mogą być +10%. U Piaseckiego jakiś typ z RPP mówił, że tego nie wykluczają.

Jak bank sprzeda mieszkanie za niespłacanie rat to może weźmie 3/4 wartości bo mu się śpieszy (a klient i tak resztę sam będzie musiał oddać...), więc lepiej sprzedać samemu jak wiadomo, że kredyt dusi...
Będzie panika z wystawianiem ogłoszeń byle jak najszybciej sprzedać jeśli z każdym miesiącem ceny będą maleć?
Nawet więcej mieszkań premium się pojawiło na otodom.

A tymczasem dostałem taką ripostę na moje teksty ile kosztują mieszkania w Polsce: ładne miasto nadmorskie Batumi w Gruzji :kis:


 



to jeszcze nic. To że poziom chyba kredytów jest najniższy od 2007 roku itp.
Dużo osób nie brało pod uwagę co zrobią jeśli stopy procentowe mogą być +10%. U Piaseckiego jakiś typ z RPP mówił, że tego nie wykluczają.

Jak bank sprzeda mieszkanie za niespłacanie rat to może weźmie 3/4 wartości bo mu się śpieszy (a klient i tak resztę sam będzie musiał oddać...), więc lepiej sprzedać samemu jak wiadomo, że kredyt dusi...
Będzie panika z wystawianiem ogłoszeń byle jak najszybciej sprzedać jeśli z każdym miesiącem ceny będą maleć?
Nawet więcej mieszkań premium się pojawiło na otodom.

A tymczasem dostałem taką ripostę na moje teksty ile kosztują mieszkania w Polsce: ładne miasto nadmorskie Batumi w Gruzji :kis:



Co tak tanio, to normalne ceny dla takich lokalizacji? Jest tam możliwość korzystania z cywilizowanego neta?
 
Kurde Panowie, od tych freakfightów i spadających kryptowalut jebie mi na dekiel. Nawet miałem popierdolony sen:
Denis Załencki udzielał w ringu wywiadu i stwierdził że P. Nastula obecne na gali jako widz był hujowym zawodnikiem. Nastula wziął 2 mikrofon, podeszedł do denisa i powiedział: " no pokaż cwaniaczku co umiesz" po czym go złapał, wychaczył i obalił go że leżał brzuchem i sprzedał mu lepe w tył głowy, a denis zaczął sie miotać i krzyczeć: " dawaj cwaniaku na gołe pięści walcz"....
i sie obudziłem
 
Co tak tanio, to normalne ceny dla takich lokalizacji? Jest tam możliwość korzystania z cywilizowanego neta?
nie mam pojęcia, ale kusi aby tam pojechać na wakacje, zwłaszcza jak patrze na ceny w polskich miastach turystycznych :iamdone: :aletoniedomnietak:
Chociaż teraz może podwyższą ceny, trochę Rosjan uciekło do Gruzji po wybuchu wojny. O Gruzji słyszałem wiele dobrego, tak jakby nie przypominała aż tak bardzo innych byłych republik sowieckich jak Białoruś czy większość Rosji z bidą i bandytami...
Też trzeba uważać, aby nie patrzeć tylko na to co się pierwsze rzuca w oczy: w Dubaju np. znajdziesz wiele naprawdę ładnych osiedli, łał mieszkanie, też basen, siłownia. Co tak tanio? Patrzysz na wykończenie mieszkania i yyyyyy coś chyba najlepsi Hindusi tego nie robili... Plus coraz bardziej podnoszą podatki i tajemnicą poliszynela jest to, że Dubaj przyciągał kapitał, który był zwykłym praniem brudnych pieniedzy. BTW jeden koleś z Amber Gold siedzi w Dubaju, ZEA tak łatwo wydaje mieszkańców. Plus tam internet jest paskudny...
 
Last edited:
13 k złotych. A tak na poważnie to zupełnie patrząc pod względem analizy technicznej to solidne wsparcie jest dopiero w granicach 10-11 k USD. Skąd to 13 wymyśliłeś?
Z psychologii. Skoro wsparcie wychodzi Ci na dyszce to ludzie będą pakować wcześniej. Tak w ogóle to nie patrzylbym w ogóle w glassnody i analizie nie wierzyłbym na stówę bo dochodzi masa czynników nowych na świecie i psychologia właśnie.
O Ty chuju
Chyba Ty...
Zakładasz konto i nie wspierasz Cohonesiakow a tylko byś na tym zyskał
 
Z psychologii. Skoro wsparcie wychodzi Ci na dyszce to ludzie będą pakować wcześniej. Tak w ogóle to nie patrzylbym w ogóle w glassnody i analizie nie wierzyłbym na stówę bo dochodzi masa czynników nowych na świecie i psychologia właśnie.

Chyba Ty...
Zakładasz konto i nie wspierasz Cohonesiakow a tylko byś na tym zyskał
Trzeba było wspomnieć a nie że sam mi podpowiadałeś jak założyć konto a nic o afiliacji nie pisałeś
 
Back
Top