Kryptowaluty

Co wy tacy niemili wobec siebie w sobotnie popołudnie? W pracy jesteście, czy co?
Już nie :cool:
Ale zaraz będzie robota w chacie. Tylko zastanawiam się czy się opyla perełkę pizgnąć. Chyba nie, bo jeszcze się nie zdążyła schłodzić.
 
desperado-youknowwhat-i-mean.gif
 
Z psychologii. Skoro wsparcie wychodzi Ci na dyszce to ludzie będą pakować wcześniej. Tak w ogóle to nie patrzylbym w ogóle w glassnody i analizie nie wierzyłbym na stówę bo dochodzi masa czynników nowych na świecie i psychologia właśnie.

Chyba Ty...
Zakładasz konto i nie wspierasz Cohonesiakow a tylko byś na tym zyskał
Daj tego refa
 
U mnie podobnie, oczywiście żal tego co było zapakowane przed spadkami ale są to na tyle niewielkie kwoty, ze w długim terminie jebać to ::snoopd::
Zaluje tylko ze sie dwa tygodnie nie wstrzymalem bo juz mialbym 50 proc wiecej ETH

Coraz bardziej zaczynam sie przygladac platforma stakingowym
tysiaczka YLD mam zablokowane juz na rok, zobacze jak to bedzie sie rozwijac bo to Cefi i moga sobie zmniejszac procent :boystop:
 
Kurwa od tygodnia staram się o veryfikacje na binance by grać pod spadki.., jak nie to to kurwa mBank blokuje przelew do giełdy i muszę jechać jakieś papierki podpisywać by odblokowali to MOŻE mi odblokuje przelewy do binance. Co to kurwa znaczy może? To już nie mogę robić ze swoimi pieniędzmi co chcę?!::duszenie::
 
Back
Top