Kryptowaluty

IMG-20220121-152518-668.jpg


:jjsmile:
 
Widzę, ze coraz więcej osób czytających wykresy widzi spadek BTC do 32k ale jesli jest to już ta ostateczna lawina to zatrzyma się na 20k.
Jak to mówią „ biednemu zawsze chuj w oczy”
 
Po pierwsze, pamiętajcie żeby nie kupować spadających noży. Po drugie nie szukać na siłę dołka i nie wchodzić „all in” ale jak już będziecie myśleli ze ten dołek jest ustalony tylko wtedy najlepiej wchodzić partiami. Ja już sobie akumuluje gotówkę na zakupy :lol:
 
Ktoś podpowie jak to jest z tymi przelewami SWIFT (opłata 25zł) i SEPA? Wcześniej nie wyświetlało mi możliwości zrobienia przelewu SEPA i zrobiłem SWIFT. Dopiero po kilku dniach miałem możliwość zrobić przelew SEPA. Aktualnie znowu mam możliwość zrobienia tylko przelewu SWIFT.
 
Ktoś podpowie jak to jest z tymi przelewami SWIFT (opłata 25zł) i SEPA? Wcześniej nie wyświetlało mi możliwości zrobienia przelewu SEPA i zrobiłem SWIFT. Dopiero po kilku dniach miałem możliwość zrobić przelew SEPA. Aktualnie znowu mam możliwość zrobienia tylko przelewu SWIFT.

SEPA to przelew europejski a SWIFT/BIC to jest bodajze tylko identyfikator banku :mamedwhat:
 
SEPA to przelew europejski a SWIFT/BIC to jest bodajze tylko identyfikator banku :mamedwhat:
Zastanawia mnie tylko, że pomimo wcześniejszym pojawieniu się możliwości przelewu SEPA (po wykonaniu przelewu SWIFT) , aktualnie go nie posiadam i mogę wykonać tylko przelew SWIFT.
 
Last edited:
Zastanawia mnie tylko pomimo wcześniejszej możliwości przelewu SEPA, aktualnie go nie posiadam i mogę wykonać tylko przelew SWIFT.
Wiesz co u mnie jak wklepie SWIFT banku to wykrywa czy to jest europejski bank :cool: pewnie chcesz przelac na jakas litwe czy estonie :awesome:
Powinno Ci wykryc po BIC albo nawet po IBAN ze to europejski przelew
 
Wiesz co u mnie jak wklepie SWIFT banku to wykrywa czy to jest europejski bank :cool: pewnie chcesz przelac na jakas litwe czy estonie :awesome:
Powinno Ci wykryc po BIC albo nawet po IBAN ze to europejski przelew
Normalnie na ten coinbase. Bank z tego co patrze to estonia, początek IBAN:EE. W przelewie niemam pola by uzupełnić SWIFT/BIC
 
To wpisz EE przed numerem konta :jimcarrey:
Wpisuje, ustawiam walute na euro i jedynie pokazuje mi możliwość przelewu SWIFT (koszt 25zł). Wcześniej pokazywało możliwość przelewu SEPA (darmowy) po wykonaniu przelewu SWIFT (pierwszy przelew do weryfikacji konta - również nie pokazywało wcześniej możliwości wykonania przelewu SEPA), po prostu zastanawia mnie dlaczego zniknęła możliwość wykonania darmowego przelewu mimo, że dane do przelewu się nie zmieniły.
 
Wpisuje, ustawiam walute na euro i jedynie pokazuje mi możliwość przelewu SWIFT (koszt 25zł). Wcześniej pokazywało możliwość przelewu SEPA (darmowy) po wykonaniu przelewu SWIFT (pierwszy przelew do weryfikacji konta - również nie pokazywało wcześniej możliwości wykonania przelewu SEPA), po prostu zastanawia mnie dlaczego zniknęła możliwość wykonania darmowego przelewu mimo, że dane do przelewu się nie zmieniły.
Hmmmm, ciezko wrozyc z fusow... Ale ustawiasz walute na euro? A wybrales konto walutowe do przelewu czy w PLN? bo to wazne
Jesli robisz z walutowego w EUR to nie powinienes miec do wyboru waluty :zakręcony: popatrz w tym panelu banku zebys nie placil na darmo, albo masz limit jednego przelewu za darmo na miesiac np.
 
Znów do końca 2022r będziesz bogaty. Nie po to bogaci kupowali, żeby stracić z tobą.
Dzięki za słowa pokrzepienia. Mimo, ze nie jest mi do śmiechu, to aż tak strasznie tego nie przeżywam.Nie jestem w tym rynku tak głęboko (tak mniej więcej po kolana a momentami po wzrostach na rynku fala moczyła jaja). Popełniłem pare błędów, ale jestem stosunkowo nowy w tym rynku, tak ze trudno z miejsca być ekspertem ich nie popełnić.
Osobiście wątpię, aby w tym roku mieli byśmy mieć hossę.Chciał bym się oczywiście mylić.
 
Back
Top