Kryptowaluty

:płacz:nie oslabiaj mnie!

Bedzie dobrze! :jjsmile:

Niech tylko da zarobic w tej hossie jeszcze :jarolaugh:
Chyba większość osób popełniła taki błąd przy handlu crypto, że weszli w coś przez internetowych naganiaczy - czy to na różnego rodzaju forach czy słuchając ich podcastów. Ja sam zrobiłem taki błąd wchodząc w liska przy cenie około 60-70zł i straciłem 80% kapitału. Na szczęście były to dopiero początki zabawy z crypto i nawet mogę powiedzieć dobrze, że stało się to jak mój kapitał był niski bo mogłem już na tym etapie wyciągnąć wnioski i zmienić swoje podejście.
 
Chyba większość osób popełniła taki błąd przy handlu crypto, że weszli w coś przez internetowych naganiaczy - czy to na różnego rodzaju forach czy słuchając ich podcastów. Ja sam zrobiłem taki błąd wchodząc w liska przy cenie około 60-70zł i straciłem 80% kapitału. Na szczęście były to dopiero początki zabawy z crypto i nawet mogę powiedzieć dobrze, że stało się to jak mój kapitał był niski bo mogłem już na tym etapie wyciągnąć wnioski i zmienić swoje podejście.
To prawda, mialem tak samo z Litecoinem w 17 roku... kupilem na gorce i pozniej czekalem i czekalem i czekalem... :jon:
Az w koncu sprzedalem ze starata :lol:
 
To prawda, mialem tak samo z Litecoinem w 17 roku... kupilem na gorce i pozniej czekalem i czekalem i czekalem... :jon:
Az w koncu sprzedalem ze starata :lol:
Wydaje mi się że BTC czy się kupi za 30k (na taki docelowy spadek liczy wiele osób) czy okolice 43k (teraźniejszość) to na pewno da zarobić (pytanie kiedy?). Podobnie ETH.

Ciekawym projektem jest Pogolygon-Matic (internetowi guru nie chcą o nim mówić. Twierdzą że tego coina omawiają na płatnych szkoleniach :lol: ).

Jakiś na T się wyróżnia ale nie pamiętam nazwy i chyba warto wchodzić w coiny dużych giełd.

Pamiętajcie jednak, że jestem raczej tylko początkującym teoretykim, nie jest to porada inwestycyjna
 
To prawda, mialem tak samo z Litecoinem w 17 roku... kupilem na gorce i pozniej czekalem i czekalem i czekalem... :jon:
Az w koncu sprzedalem ze starata :lol:
Ja w LTC nadal po cichu wierzę.

A wczoraj w grze „Marble race” na Twitchu wygrałem NFT z projektu, z którego już mam jeden obrazek.

61ttyk.jpg

Rank 289/1055. Floor obecnie jest po 0,015-0,02ETH czyli jakieś 50-60$ za darmo :fjedzia:
A dzisiaj wieczorem kolejny race i może znowu uda się coś wygrać.
 
Ja w LTC nadal po cichu wierzę.

A wczoraj w grze „Marble race” na Twitchu wygrałem NFT z projektu, z którego już mam jeden obrazek.

61ttyk.jpg

Rank 289/1055. Floor obecnie jest po 0,015-0,02ETH czyli jakieś 50-60$ za darmo :fjedzia:
A dzisiaj wieczorem kolejny race i może znowu uda się coś wygrać.
Czemu czarna? :jimcarrey:
 
W chwili obecjen jest na -90.6% od ATH, nawet jak rynek mega zwyżkował to ten coin miał racezj trend boczny, dwa niewielkie wybicia to jak dla mnie "pump&dump" tych co byli załadowani grubo albo tzw dead cat bounce. Gdzie nie poszukasz to predykcje na to są na zjazd w okolice zera. Projek z tego co szukałem to nie ma nawet opublikowanych whitepaper. Dodatkowo zobacz jakie jest do niego teraz nastawianie:

View attachment 31922


View attachment 31923

Jakbym miał już w coś niepewnego wchodził w różne coiny związane z metaverse
Ten jaki Rutkowski ::really::
 
Back
Top