Kryptowaluty

Ja ciągle czekam żeby wejść w krypto. Planowałem kupić BTC grubo poniżej 40k. Optymalnie 30k, ale już za 35-37k kupię za tyle, ile mam odłożone na "inwestycję w hazard".
Gdzie się uczyłeś? Sam bym chyba coś pospekulował
 
Cohones.mmarocks.pl ::snoopd::


Co to ten Prosper?

za jakis czas Wam przypomne jak wyjebie w kosmos, albo wyladuje na bruku :batman:
 
Prosper12
Mam "zestakowane" używając nomenklatury krypotowalutowców karton wódy z wesela i w "longtermie":
20220119_092728.jpg

Muszę zdywersyfikować mój wallet.
 

za jakis czas Wam przypomne jak wyjebie w kosmos, albo wyladuje na bruku :batman:
Wziąłbyś tę kasę co pakujesz w hazard zwany "krypto" i zainwestował w coś co ma 100% szansę zwrotu i to realnych pieniędzy a nie wirtualnych i byś se mógł sera kupić :matt:
 

Attachments

  • IMG_20220119_100648.jpg
    IMG_20220119_100648.jpg
    103.7 KB · Views: 47

za jakis czas Wam przypomne jak wyjebie w kosmos, albo wyladuje na bruku :batman:
O chuj, jaki naganiacz na coina :lol: który to z internetowych "guru" namówił Cię na to, żeby się w to zapakować?
 
O chuj, jaki naganiacz na coina :lol: który to z internetowych "guru" namówił Cię na to, żeby się w to zapakować?
Pierwszy raz uslyszalem od Ostapowicza o tym, zrobilem research ale bylo na kurewskiej gorce.. Wszedlem na dolku i juz raz dal zarobic :wink:
Maja bardzo mocne plecy, konkretne partnerstwa, tylko deva maja ruskiego alkona chyba jakiegos :lol:
Na pewno jeszcze da zarobic, warto sobie pare groszy wladowac
 
Pierwszy raz uslyszalem od Ostapowicza o tym, zrobilem research ale bylo na kurewskiej gorce.. Wszedlem na dolku i juz raz dal zarobic :wink:
Maja bardzo mocne plecy, konkretne partnerstwa, tylko deva maja ruskiego alkona chyba jakiegos :lol:
Na pewno jeszcze da zarobic, warto sobie pare groszy wladowac
W chwili obecjen jest na -90.6% od ATH, nawet jak rynek mega zwyżkował to ten coin miał racezj trend boczny, dwa niewielkie wybicia to jak dla mnie "pump&dump" tych co byli załadowani grubo albo tzw dead cat bounce. Gdzie nie poszukasz to predykcje na to są na zjazd w okolice zera. Projek z tego co szukałem to nie ma nawet opublikowanych whitepaper. Dodatkowo zobacz jakie jest do niego teraz nastawianie:

prosper1.PNG



prosper2.PNG


Jakbym miał już w coś niepewnego wchodził w różne coiny związane z metaverse
 
W chwili obecjen jest na -90.6% od ATH, nawet jak rynek mega zwyżkował to ten coin miał racezj trend boczny, dwa niewielkie wybicia to jak dla mnie "pump&dump" tych co byli załadowani grubo albo tzw dead cat bounce. Gdzie nie poszukasz to predykcje na to są na zjazd w okolice zera. Projek z tego co szukałem to nie ma nawet opublikowanych whitepaper. Dodatkowo zobacz jakie jest do niego teraz nastawianie:

View attachment 31922


View attachment 31923

Jakbym miał już w coś niepewnego wchodził w różne coiny związane z metaverse
:płacz:nie oslabiaj mnie!

Bedzie dobrze! :jjsmile:

Niech tylko da zarobic w tej hossie jeszcze :jarolaugh:
 
Back
Top