Kraków Cohones Fajt Klub

@Masu zapoczątkowałeś nową erę na forum :D
Jakieś dwa lata temu, ale kto by pamiętał ;)

A na serio-zajebiście mi się to podoba. W sumie dziwne by było, gdyby na forum fanów MMA nie znalazło się kilku zainteresowanych treningami. Będziemy mieć zloty, fight club, runmagedon. Nie wiem co dalej
 
To co, mam robić drużynę z Pomorza? A nieee, jestem sam. A nie, jednak nie, Moooonia?


:mamed:
 
Jakieś dwa lata temu, ale kto by pamiętał ;)

A na serio-zajebiście mi się to podoba. W sumie dziwne by było, gdyby na forum fanów MMA nie znalazło się kilku zainteresowanych treningami. Będziemy mieć zloty, fight club, runmagedon. Nie wiem co dalej
Na Pasterniku niestety z dnia na dzień są coraz gorsze warunki ze względu na temperaturę ale na wiosnę można coś pomyśleć,aby Favelasów nauczyć strzelać i nie tylko.W końcu jak przystało na prawdziwych Gangusów musimy być wszechstronni.
 
Na Pasterniku niestety z dnia na dzień są coraz gorsze warunki ze względu na temperaturę ale na wiosnę można coś pomyśleć,aby Favelasów nauczyć strzelać i nie tylko.W końcu jak przystało na prawdziwych Gangusów musimy być wszechstronni.
Teraz tylko @Comber nas prawa poduczy, żebyśmy w razie czego na papudze moglibyśmy przyoszczedzić, a @michi972 włoskiego - bo jak urośniemy w siłę, to wcześniej czy później wypadałoby pokazać sycylijskim popierdółkom, kto jest prawdziwą mafią, a bez trashtalku to się samo nie zacznie :mamed:
 
Back
Top