Kraków Cohones Fajt Klub

Zapraszam i polecam, Over z Krakowa :D Można przeanalizować swoje błędy poprzez nagrania. Dzięki ostatniemu filmikowi jaki podesłał mi @Masu zauważyłem dwa główne problemy w mojej stójce (chociaż może wynikały ze zmęczenia). Tak czy siak, fajna sprawa. Myślę, że każdy będzie zadowolony :)
Biodro i łeb?
 
Bojówka cohones. To forum przekracza wszelkie bariery. Podobno Poznań obsrany.
ZGRbj.gif
 
Jest miejsce w tej grupie dla ludzi którzy niczego nie ogarniają ze sztuk walki?
 
chcemy złowić nowy narybek.


ok , to wpadne. Jest jeden typ co uparl sie ze z kompleksow wyleczy sie gdy ubije slabszego ktory nigdy nie cwiczyl, to musze sie podszkolic by moze zostac dawidem dla goliata
 
czyli męska gra, ściskanie jajec, szarpanie za brodę czy włosie z pod pachy, legendarna technika ukłucia odbytu- to wszystko wchodzi w grę.Dostrzegam szanse dla siebie z moimi umiejętnościami
 
Dostałem info że podludź się tu wpisał. Świetny pomysł na zachowanie resztek szans na integralność tkanki kostnej
 
Temat propsuje, teraz powinienem być częściej w Krk więc i na napierdzielanie będę chodził ;)
 
#sportowecohones #ćpajsport #branżaobsrana

Zajebisty motyw, jakby w Warszawie coś takiego się organizowało to bym wpadł :boystop:
 
Back
Top