Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01


6246.jpg
 
To na pierwszy aprilis?
Nooo, Włosi pękają ze śmiechu :lol:

#spiseg :awesome:
Niech mi ktoś powie, że to nie był największy przekręt w historii.

Zaufaj nauce xD

:juanlaugh:
 
Najlepsze, że na początku wmawiali ludziom że nie wiadomo czy wystarczy szczepionek dla wszystkich bo dużo chętnych i tym samym nakręcali ludzi jakby to jakiś towar premium był :korwinlaugh: Pamiętam nawet program na jakimś Polsacie jak reporterka umówiła się na mieście z gościem który oferował szczepionki bo miał mieć dostęp na czarnym rynku :DC:
 
Najlepsze, że na początku wmawiali ludziom że nie wiadomo czy wystarczy szczepionek dla wszystkich bo dużo chętnych i tym samym nakręcali ludzi jakby to jakiś towar premium był :korwinlaugh: Pamiętam nawet program na jakimś Polsacie jak reporterka umówiła się na mieście z gościem który oferował szczepionki bo miał mieć dostęp na czarnym rynku :DC:
Ludzie po parę godzin stali na rynkach w kolejkach do namiotów, żeby starczyło. W komunikacji pełne gacie i wstrzymywanie powietrza, bo ktoś kichnął. Cyrk.
 
Chinczycy albo ta "lepsza" rasa eliminuje naukowców pracujących nad plazmą, a w zamian Amerykanie albo lepsi eliminują Chińczyków... :wow:

 
Back
Top