Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

to są dopiero jaja

1768165782398.png




W sobotę 10 stycznia Robert F. Kennedy Jr. poinformował, że wysłał list do ministerki zdrowia Niemiec Niny Warken. - Dowiedziałem się, że ponad tysiąc niemieckich lekarzy i tysiące ich pacjentów stoi teraz przed sądem i dostaje kary za wydawanie zwolnień z obowiązku noszenia maseczek lub szczepień przeciwko COVID-19 w czasie pandemii - powiedział amerykański sekretarz zdrowia w nagraniu opublikowanym na X. Wyjaśnił też, co znalazło się w piśmie do niemieckiej polityczki. "W liście jasno zaznaczyłem, że Niemcy mają możliwość i obowiązek skorygowania tej sytuacji, przywrócenia autonomii medycznej, położenia kresu prześladowaniom o podłożu politycznym i przestrzegania praw, które są fundamentem każdego demokratycznego państwa" - napisał Kennedy.
 
to są dopiero jaja

View attachment 137707



W sobotę 10 stycznia Robert F. Kennedy Jr. poinformował, że wysłał list do ministerki zdrowia Niemiec Niny Warken. - Dowiedziałem się, że ponad tysiąc niemieckich lekarzy i tysiące ich pacjentów stoi teraz przed sądem i dostaje kary za wydawanie zwolnień z obowiązku noszenia maseczek lub szczepień przeciwko COVID-19 w czasie pandemii - powiedział amerykański sekretarz zdrowia w nagraniu opublikowanym na X. Wyjaśnił też, co znalazło się w piśmie do niemieckiej polityczki. "W liście jasno zaznaczyłem, że Niemcy mają możliwość i obowiązek skorygowania tej sytuacji, przywrócenia autonomii medycznej, położenia kresu prześladowaniom o podłożu politycznym i przestrzegania praw, które są fundamentem każdego demokratycznego państwa" - napisał Kennedy.
Co oni tam na tej Białorusi odpierdalają to już brak słów.

Dyktatura, zamordyzm, wręcz faszyzm...

Dobrze, że my jesteśmy częścią wolnego i demokratycznego świata.
 

Pfizer pozwał Polskę. Rusza proces. Stawka to 6 mld zł​


Przed sądem w Brukseli, jak wynika z informacji Rynku Zdrowia, rusza sprawa o nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19. Pfizer domaga się zapłaty za preparaty, przyjęcia których w 2022 r. Polska odmówiła. Nowe szczepionki nie byłyby wykorzystane. Stawka sporu to nawet 6 mld zł - poinformował portal.


W Brukseli rozpoczęła się sprawa dotycząca nieodebranych przez Polskę szczepionek od koncernu Pfizer. Polska odmówiła przyjęcia preparatów w 2022 r., argumentując, że nowe szczepionki nie będą wykorzystane. Spór o 6 mld zł toczy się przed sądem pierwszej instancji i ma potrwać sześć dni.




Jak podaje Rynek Zdrowia, to formalnie drugie spotkanie przed sądem, pierwsze dotyczące meritum. Wcześniejsze posiedzenia ograniczały się do kwestii proceduralnych.

:cryme:
 

Pfizer pozwał Polskę. Rusza proces. Stawka to 6 mld zł​


Przed sądem w Brukseli, jak wynika z informacji Rynku Zdrowia, rusza sprawa o nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19. Pfizer domaga się zapłaty za preparaty, przyjęcia których w 2022 r. Polska odmówiła. Nowe szczepionki nie byłyby wykorzystane. Stawka sporu to nawet 6 mld zł - poinformował portal.


W Brukseli rozpoczęła się sprawa dotycząca nieodebranych przez Polskę szczepionek od koncernu Pfizer. Polska odmówiła przyjęcia preparatów w 2022 r., argumentując, że nowe szczepionki nie będą wykorzystane. Spór o 6 mld zł toczy się przed sądem pierwszej instancji i ma potrwać sześć dni.




Jak podaje Rynek Zdrowia, to formalnie drugie spotkanie przed sądem, pierwsze dotyczące meritum. Wcześniejsze posiedzenia ograniczały się do kwestii proceduralnych.

:cryme:
Może zapłacimy za inne kraje od razu
:roberteyeblinking:
 

Wywołać odrę, a potem odpalić mistrzostwa świata w piłce nożnej w tym samym mieście, w dużym kraju o niskiej świadomości sanitarnej, położonym blisko kluczowego państwa świata...

Przypadek. :korwinlaugh:
 
Robimy tak - każdy lekarz i polityk dostaje szczepionkę zawierającą Wszystkie szczepionki W jednej.

Jak przeżyją dziesięć czy dwadzieścia lat, to wtedy my. Dobrowolnie.

Jak nie przeżyją, cóż.

 
Ktoś ma zapisanego tego linka ilu lekarzy w Polsce było zaczepionych na COVID?
Jak wpisuje w Googla to wyskakuje że 80-90 procent.
Z odpowiedzi na pytanie jakiegoś posła wychodziło pamiętam że grubo poniżej połowy
 
Back
Top