Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Czyli my mamy składać się na odszkodowania dla ludzi dobrowolnie przyjmujących preparat o nieznanym składzie ?
Jaki następny krok, odszkodowania dla ludzi nadużywających alkohol ?

"Już od 12 lutego br. osoby, które doświadczyły ciężkich odczynów poszczepiennych lub przeszły wstrząs anafilaktyczny, będą mogły wystąpić o przyznanie świadczenia kompensacyjnego "


  • 3 tys. zł w przypadku obserwacji na szpitalnym oddziale ratunkowym lub izbie przyjęć w związku z wystąpieniem wstrząsu anafilaktycznego;
  • 10 tys. zł w przypadku hospitalizacji w związku z wystąpieniem wstrząsu anafilaktycznego trwającej krócej niż 14 dni;
  • od 10 tys. zł do 20 tys. zł w przypadku hospitalizacji trwającej od 14 dni do 30 dni;
  • od 21 tys. zł do 35 tys. zł w przypadku hospitalizacji trwającej od 31 dni do 50 dni;
  • od 36 tys. zł do 50 tys. zł hospitalizacji trwającej od 51 dni do 70 dni;
  • od 51 tys. zł do 65 tys. zł hospitalizacji trwającej od 71 dni do 90 dni;
  • od 66 tys. zł do 89 tys. zł hospitalizacji trwającej od 91 dni do 120 dni.
Za pobyt w szpitalu dłuższy niż 120 dni będzie przysługiwać 100 tys. zł.
Świadczenie jest przyznawane przez Rzecznika Praw Pacjenta. Za złożenie wniosku trzeba jednak zapłacić 200 zł. Opłata zostanie zwrócona w razie przyznania świadczenia. Wzór wniosku można znaleźć na stronie Rzecznika Praw Pacjenta.














https://www.o2.pl/biznes/koniec-pan...dzilismy-niemcy-i-hiszpanie-6519572193891969a
No a jak się nie zaszczepisz to masz jeszcze odszkodowanie zapłacić jak ktoś zaszczepiony się zarazi.
Sprawiedliwość musi być
 
Świadczenie jest przyznawane przez Rzecznika Praw Pacjenta
Świadczenie powinni wypłacać z pensji polityków, sprzedajnych naganiaczy i cowidowych dodatków lekarzy i pielęgniarek.
No a jak się nie zaszczepisz to masz jeszcze odszkodowanie zapłacić jak ktoś zaszczepiony się zarazi.
Jaką kwotę sobie wymyślili, bo nie pamiętam.
 
Wyborcza:

Największy protest w historii Kanady:

drake-meme-hotlinebling-freetoedit-drake-yeah-no-meme-11562868279awvuaxiqqu.png



50 osobowy "żywy mur" na granicy
images
 
Wyborcza:

Największy protest w historii Kanady:

drake-meme-hotlinebling-freetoedit-drake-yeah-no-meme-11562868279awvuaxiqqu.png



50 osobowy "żywy mur" na granicy
images

Akcja z Kanadą powinna największym covizjebom pokazać jak są robieni w chuja przez "wolne media".

Pokazujcie wszystkim jak leci może ktoś zmądrzeje i wyciagnie chuja z oczu.


Ps. @szplin Ten lewacki żywy mur dla zasady powinien być ostrzelany w imię wolnej Rzeczypospolitej jego mać.
 
U mnie juz lepiej. Uda to na prawde mocno bolaly. Lezal.na rollerze i dodatkowo sie masowalem. Oprocz ud najbardziej odczuwalna byla glowa. Dorzucilem do witamin polopiryne i zajarałem bongo. Poszedłem spać i właśnie niedawno wstalem. Jestem troche oslabiony ale to pewnie przez brak jedzenia i odwodnienie (Nie udalo mi sie nawet serka danio zjesc). Teraz juz wrocil apetyt takze ide cos szamac i zobaczymy jak jutro. Ale mysle, ze w środę już nirnalnie pójde na robote
 
Red. Pospieszalski ujawnia treść SMS-ów – rozmowa z 14/12/2020 z prof. Horbanem.


View attachment 32608

Tu jego wystąpienie, w którym prezentuje i omawia te sms-y:


W weekend mówił w Toruniu u Rydzyka, że kancelaria premiera otrzymała od google 5 milionów dolców na kampanię i promocję szczepień ale... uwaga - chodzi o czas w którym to otrzymali, wtedy w Polsce były 3 zakażenia (4 marzec 2020 czyli na pięć dni po ogłoszeniu pandemii) :o o: Wrzucam ale zastrzegam, że nie weryfikowałem tego, może ktoś z Was to zrobi lub karateka wiadomo gdzie ;) a propos - w poniższym wystąpieniu pojawia się równie ciekawy wątek odnośnie finansowania m.in fake-huntera (demagog jest wspomniany jednak bez konkretów na źródła ewentualnego finansowania). Pospieszalskiego nie udało mi sie jeszcze przyłapać na mataczeniu lub rozsiewaniu nieprawdziwych informacji ale przyznam, że nie śledzę jego wystąpień zbytnio... Ustawiłem na moment w którym wspomina o google (polecam jednak całość):


Kilka innych wystąpień z tego spotkania:




 
Last edited:

"Umrzesz, jeśli tego nie zrobisz"

ja pierdolę... i to ma być lekarz?
"...20 proc. ryzyka zgonu"?
Z tego co mówią statystyki śmiertelność wynosi bodajże 2,7% w skali światowej (poprawcie jeśli jest inaczej). Może by to wysłał do demagoga niech się sami zaorają?
 

"Umrzesz, jeśli tego nie zrobisz"

ja pierdolę... i to ma być lekarz?
Jakbyś tyle peklu dostał na konto to byś śpiewał jak simonek.

Ciekawy jestem czy tam nad nimi stoją smutni panowie czy tylko poszło grube siano na konta.
 
No Pany... Drapie w gardle ale wczoraj o 19 miałem negatywny. Córka 21 miesięcy i żona w 7 miesiącu ciąży pozytywne dzisiaj rano. Cytryna, miód i czosnek narazie. Córka czosnku nie chce ale ma temperaturę i widać że osłabiona.
 
Juz sie dzisiaj czuje super. Jestem troche oslabiony ale to ze wzgledu, ze nic prawie nie jadlem. Zero goraczki, zero bolu mięśni. Nie jestem pewien czy to byl covid czy jakies zwykle przeziebienie ale jak to miałbyć ten śmiercionośny wirus to wbrew temu co mowia media jakos sovie z nim niezle poradzilem jak na osobe niezaszczepiona. Leki jakie wzialem to nifuroksazyt, polipiryna, aspiryna, iwermektyna (i tutaj sie pojawia zielone swiatełko bo jest praktycznie niemożliwe ją ogarnac. Ja dostalem od babci ale jak próbowałem ogarnąć z apteki i ze szpitala wojewódzkiego w gdansku to ni huj) no i marihuana. Mam dzisiaj na prawde zero jakichkolwiek skutkow po chorobie. Ide wpierdalac bo apetyt wrocil :bleed:. Wieczorem jeszcze napisze jak moj stan ale na prawde na ten moment nie jest mi konpletnie nic.
 
Back
Top