Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Słowenia
 
Na swiecie jest 7 miliardow (plus/minus).
I WS - 14 mln ofiar.
II WS - 60 mln ofiar
Holodomor - 10 mln ofiar
Wielki skok - 43 mln ofiar
Holocaust - 6 mln ofiar

Pare przykladow masowych mordow. Jak mozna wyeliminowac 6,5 miliarda ludzi ? W jakim czasie ?

To jak bezrefleksyjnie ludzie podchodza do tego calego zamieszania jasno pokazuje, ze nikogo (przynajmniej nie wszystkich) nie trzeba zabijac zeby go kontrolowac. Patrz Chiny.
:brainoverload: Pat wybacz ale albo ja jestem pierdolnięty albo te zdanie nie ma najmniejszego sensu, po co komuś kontrolowanie martwego ciała?
A co do meritum to ludzie nie mają pojęcia ilu ludzi jest zabijanych w szpitalach każdego dnia pod pozorem udzielenia im pomocy.
Szpitale są można powiedzieć pewnego rodzaju firmami wynajętymi do zabójstw na zlecenie, mają jasne wytyczne jaki procent ludzi tam trafiających ma umrzeć a jaki przeżyć.
 
:brainoverload: Pat wybacz ale albo ja jestem pierdolnięty albo te zdanie nie ma najmniejszego sensu, po co komuś kontrolowanie martwego ciała?
A co do meritum to ludzie nie mają pojęcia ilu ludzi jest zabijanych w szpitalach każdego dnia pod pozorem udzielenia im pomocy.
Szpitale są można powiedzieć pewnego rodzaju firmami wynajętymi do zabójstw na zlecenie, mają jasne wytyczne jaki procent ludzi tam trafiających ma umrzeć a jaki przeżyć.
Podalem przyklady najwiekszych ludobojstw w historii zeby uzmyslowic Ziemniakowi, ze to nie jest taka prosta sprawa wyeliminowac 6,5 miliarda ludzi.
 
Podalem przyklady najwiekszych ludobojstw w historii zeby uzmyslowic Ziemniakowi, ze to nie jest taka prosta sprawa wyeliminowac 6,5 miliarda ludzi.
Ale ja nie twierdzę, że to prosta sprawa. Nawet mam nadzieję, że niewykonalna według ich planu. Toczy się bój o nasze życie.
Wybić by mogli bez problemu ale jednocześnie niszcząc ziemie a oni chcą nas wyjąć bez bomb i trucizn które mogłyby zniszczyć środowisko. To ma być selektywna akcja ukierunkowana na wybrane do unicestwienia nacje.
 
Ta to już pewnie ma dupę skutą jak yoel
Wręcz przeciwnie, tego typu celebryci są poinformowani co się święci i czym tak naprawdę są szczepionki więc doskonale zdają sobie sprawę że wzięcie szczepionki = problemy a nie odwrotnie jak głoszą. To tylko przekonywująca gra aktorska, w końcu tym się trudnią udawaniem i oszukiwaniem widza.
 
Podalem przyklady najwiekszych ludobojstw w historii zeby uzmyslowic Ziemniakowi, ze to nie jest taka prosta sprawa wyeliminowac 6,5 miliarda ludzi.
Jest multum sposobów jakby się głębiej zastanowić. Jednym ze skuteczniejszych jest sprawienie by rodziło się o wiele mniej dzieci niż dotychczas, jedną z metod by to osiągnąć jest "chemiczna sterylizacja" młodzieży oczywiście pod pewną przykrywką ;) Niektórych wybiją trucizny podawane dożylnie pod pozorem leku, inni umrą ze starości a jeszcze inni w rożnego rodzaju wypadkach, gdy liczba urodzonych dzieci spadnie poniżej pewnego poziomu wtedy ilość ludności będzie się zmniejszać w dość szybkim tempie. Owszem jest to czasochłonny proces i nie podejmę się oszacowania ile może "im" to zająć.
 
Tylko 3 i 4 dawka może nas uratować!:









:korwinlaugh:
Zdjęcie
 
ciekawe za co go aresztowali? ja się nie dziwię, że kiedyś doszło do holokaustu i obozów koncentracyjnych. jeśli nic się nie zmieni to za kilka lat będzie to samo.

Policja i wojsko stoją na równi z tymi co fundują światu tą chorą sytuacje, to oni są ścianą dzielącą uczciwych ludzi od tyranów którzy są u włądzy. Zero szacunku do służb mundurowych a wręcz pogarda za to co robią dobrym ludziom.
 
Policja i wojsko stoją na równi z tymi co fundują światu tą chorą sytuacje, to oni są ścianą dzielącą uczciwych ludzi od tyranów którzy są u włądzy. Zero szacunku do służb mundurowych a wręcz pogarda za to co robią dobrym ludziom.
Spokojnie oni krwawią jak każdy normalny człowiek.
Jeszcze na nich też przyjdzie czas, że będą uciekać jak szczury.
Do pierwszej akcji gdzie ktoś z cywilów zginie w imię "walki z pandemią" wtedy już nie będzie litości. Wystarczy jako taka organizacja i przewaga liczebna. Nas jest więcej.
 
Spokojnie oni krwawią jak każdy normalny człowiek.
Jeszcze na nich też przyjdzie czas, że będą uciekać jak szczury.
Do pierwszej akcji gdzie ktoś z cywilów zginie w imię "walki z pandemią" wtedy już nie będzie litości. Wystarczy jako taka organizacja i przewaga liczebna. Nas jest więcej.
Koleżko naprawdę sądzisz że nawet jeśli ktoś zginie podczas zamieszek to lud pójdzie go pomścić z gotowością poświęcenia życia? Chciałbym w to wierzyć ale niestety historia już nie raz pokazała że to tylko naiwna nadzieja. Oni mają przewagę w prawie każdym aspekcie - technologia, uzbrojenie, narzędzia prawne, inteligencja itd., zwykli ludzie przeważają jedynie pod względem liczebności ale znaleźli i na to sposób, zakazali powszechnego dostępu do broni palnej by ta liczebność nie stanowiła dla nich problemu.
 
Back
Top