Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Cierpisz na kompleks wyższości Batmanie, w dodatku cierpisz na głęboką depresje. Dbaj o siebie.
Poza tym mój ojciec jest chory na depresję stwierdzoną przez lekarza. Wiem jak to wygląda. Dlatego jesteś debilem, że to napisałeś i debilami są osoby, które to zalajkowały. Jednak to już wytłumaczyłem powyżej.
 
Na tej samej zasadzie, na której ludzie tracą zdrowie od przetworzonej żywności. Dochodowym jest produkowanie żywności na skalę masową, ale ma to swoje skutki w ich jakości. Cukrzyca i rak jelita grubego zabija więcej osób niż covid, a jakoś nie widziałem nigdy Twoich postów na temat masonerii ukrytej pod sprzedażą nasterydowanych kurczaków.
Tak samo przez choroby wieńcowe umiera nieporównywalnie więcej ludzi niż ten śmieszny kovid i jakoś MC i KFC nie zamykają i nie każą każdemu biegać po 20 km dziennie i pić magiczne soczki.
Nikt tu nie neguje choroby tylko całokształt wydarzeń w koło "pandemii".
Tu się dosłownie nic nie zgadza, a kolejne filmy i badania ze świata tylko to potwierdzają.
 
Chce się Wam tłumaczyć oczywistą oczywistość temu przygłupowi?
Tytus, reprtilianie, masoneria i świat staje się prostszy w odbiorze.
 
Trolle nie rozwalajcie tematu! Idzcie się pastwić w HP nad Bastkiem, bo tylko to umiecie.
Nie podoba wam się co tu piszemy nie wchodzcie. Proste.

klik :lol:
 
To, że obecna sytuacja na świecie to temat wielowątkowy i nie da się tego spłycić, bagatelizować, a finalnie obśmiać smutnym pierdoleniem o reptylianach, masonerii, czy illuminatach.

No to przecież zimniok nonstop coś pierdoli o kosmitach i spiskach. A co do reszty to się zgadzam.
 
No to przecież zimniok nonstop coś pierdoli o kosmitach i spiskach. A co do reszty to się zgadzam.
Mówimy o jednej osobie. Reszta nie dyskutuje tak radykalnie. Nikt nie jest wirusologiem, wykwalifikowanym socjologiem i nie ma wiedzy nt. tego co się aktualnie dzieje na świecie. Nikt też nie ma monopolu na prawdę, bo z płynących, często sprzecznych ze sobą informacji, nie sposób ocenić jednoznacznie tej globalnej psychozy. Wydaje mi się, że dyskusja w tym wątku stoi na dobrym poziomie, przywoływane są informacje alternatywne oraz takie, których nie uświadczymy ani w telewizji, ani mainstreamowych portalach. Dlatego uważam, że te wiadomości są wartościowe, ponieważ każdy może podejść do nich zdroworozsądkowo i analizować w oparciu o podstawy logiki. Nie zaśmiecajmy tego tematu wysrywami jakiegoś oszołoma, który swoją ignorancję i brak zrozumienia odmiennego sposobu myślenia, gdzie Pazurę w kampanii szczepionkowej uważa się za pewnik, sprowadza do szurów, miłośników teorii spiskowych, czy jakiś odpałów alla reptilianie. Przecież to jest zwykły śmietnik i próba sprowokowania oraz uniemożliwienia normalnej rozmowy przez jakiegoś marnego trolla.
 
Poza tym mój ojciec jest chory na depresję stwierdzoną przez lekarza. Wiem jak to wygląda. Dlatego jesteś debilem, że to napisałeś i debilami są osoby, które to zalajkowały. Jednak to już wytłumaczyłem powyżej.
Prawdopodobnie więc jesteś obciążony genowo, szczerze współczuję. Zdrowia życzę.
 
Jakieś argumenty ku temu czy to tylko objaw twojej głębokiej depresji smyku?
Jakim Ty jesteś świeżaku marnym prowokatorem.
Stosujesz jakieś śmieszne sztuczki psychologiczne, stwierdzając u mnie depresję, a potem życząc mi zdrowia. Pytasz o argumenty na Twoje upośledzenie, samemu ich nie podając. Wiem, że jako nowy próbujesz gdzieś zaistnieć, a najlepiej jest to zrobić atakując osobę którą atakują już inni. Taka jest psychologia tłumu. Jednak do niczego to nie prowadzi i w moim przypadku się to nie uda.
Było grzecznie, a teraz cytując klasyka "weź rozbieg oplocie i zajeb sobię baranka o ścianę, a potem możesz wylizać zgniłe jaja mojego świętej pamięci psa".
Pozdrawiam.
 
odkrywaniu globalnego spisku
O globalnym spisku też tylko Ty pierdolisz

:lol:


:korwinlaugh::






@Pat Bateman @torpedo








:sad::


@Dzihados




:zakręcony::








Zdjęcie
 
Jakim Ty jesteś świeżaku marnym prowokatorem.
Stosujesz jakieś śmieszne sztuczki psychologiczne, stwierdzając u mnie depresję, a potem życząc mi zdrowia. Pytasz o argumenty na Twoje upośledzenie, samemu ich nie podając. Wiem, że jako nowy próbujesz gdzieś zaistnieć, a najlepiej jest to zrobić atakując osobę którą atakują już inni. Taka jest psychologia tłumu. Jednak do niczego to nie prowadzi i w moim przypadku się to nie uda.
Było grzecznie, a teraz cytując klasyka "weź rozbieg oplocie i zajeb sobię baranka o ścianę, a potem możesz wylizać zgniłe jaja mojego świętej pamięci psa".
Pozdrawiam.
Teraz już mam pewność i mogę postawić diagnozę, oprócz depresji cierpisz jeszcze na schizofrenie oraz osobowość chwiejną emocjonalnie.
  • osobowość chwiejna emocjonalnie − cechy charakterystyczne: niestabilność emocjonalna, potrzeba wyżywania się na innych, zachowania impulsywne, wrogość wobec innych, nienawiść;

Nietypowy sposób wypowiadania się w schizofrenii:

  • przeskakiwanie z jednego tematu na inny, niezwiązany z sytuacją
  • udzielanie odpowiedzi niezwiązanych z pytaniem
  • obsceniczne lub wulgarne treści wypowiedzi
  • wypowiadanie się z poczuciem całkowitej pewności treści, w których prawdopodobieństwo można wątpić (objawy urojeniowe)
  • wrażenie, że osoba rozmawia z kimś nieobecnym w otoczeniu
  • osobowość chwiejna emocjonalnie − cechy charakterystyczne: niestabilność emocjonalna, potrzeba wyżywania się na innych, zachowania impulsywne, wrogość wobec innych, nienawiść;
Pozostaje mi życzyć ci zdrowia smyku :friends:. Dojrzewaj.
 
Witczak ma doktorat z medycyny, praktykuje, powołuje się na fakty naukowe zwykle podając odnośniki do badań dlatego Twoje nazywanie tego człowieka "nieudacznikiem" jest bardzo z dupy wzięte.
Nie neguje go, bo w swojej dziedzinie ma sporą wiedzę i dość regularnie publikuje artykuły więc nazywanie go nieudacznikiem jest bardzo nie na miejscu. Jednak jeśli miałbym się na twoim miejscu powoływać na autorytety to w pierwszej kolejności wziął się za biologów molekularnych ( możliwe, że już gdzieś tu wrzucałeś, ale nie zawsze mam czas wszystko poczytać) bo wiedzą z zakresu medycyny nawet doktorancka jest tylko czubkiem góry lodowej. Narracja biologów będzie zapewne taka sama, bardziej szczegółową ale i na pewno bardziej odpowiednią z racji dziedziny. Dlatego też sam się nie wypowiadam bo w kwestii wirusów nie jestem do tego osoba kompetentną..

@szplin chyba kiedyś pytałeś czy jestem zaszczepiony więc odpowiadam, że tak. Jakoś na przełomie grudnia stycznia mnie zaczipowali
 
Nie neguje go, bo w swojej dziedzinie ma sporą wiedzę i dość regularnie publikuje artykuły więc nazywanie go nieudacznikiem jest bardzo nie na miejscu. Jednak jeśli miałbym się na twoim miejscu powoływać na autorytety to w pierwszej kolejności wziął się za biologów molekularnych ( możliwe, że już gdzieś tu wrzucałeś, ale nie zawsze mam czas wszystko poczytać) bo wiedzą z zakresu medycyny nawet doktorancka jest tylko czubkiem góry lodowej. Narracja biologów będzie zapewne taka sama, bardziej szczegółową ale i na pewno bardziej odpowiednią z racji dziedziny. Dlatego też sam się nie wypowiadam bo w kwestii wirusów nie jestem do tego osoba kompetentną..

@szplin chyba kiedyś pytałeś czy jestem zaszczepiony więc odpowiadam, że tak. Jakoś na przełomie grudnia stycznia mnie zaczipowali
Nie wahałeś się przed zaszczepieniem?
 
w pierwszej kolejności wziął się za biologów molekularnych ( możliwe, że już gdzieś tu wrzucałeś,
Oczywiście, że w pierwszej kolejności wrzucałem. Biolodzy molekularni roznieśli w pył wiarygodność testów rt PCR, a to jest podstawa tego cyrku. Na bazie zupełnie nieodpowiendiego, źle skonstruowanego narzędzia rozpędzono "pandemię" i w konsekwencji się zaszczepiłeś. Tak to jest, gdy się pobieżnie cohones przegląda ;-)
 
Back
Top