Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Pandemiczna mistyfikacja została opracowana przez wielkie korporacje w celu monopolizacji tego świata, a scenariusze pandemiczne powstały 10 lat przed pandemią – twierdzi Józef Białek, autor książki “COVID-19 Globalna mistyfikacja”​

Ogłoszona w marcu 2020 roku pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 nie jest niczym innym, jak przemyślanym, propagandowym eksperymentem, ukierunkowanym na korzyści ekonomiczne – mówił.
By rozwiązać problem z globalnym zadłużeniem, zamiast wojny, wprowadzono rzekomą pandemię. Kiedyś takie problemy rozwiązywano poprzez wojny, dziś przez rzekomą pandemię, by nie niszczyć infrastruktury i spowodować masowe zgony ludzi będących obciążeniem dla systemów emerytalnych
"By przeprowadzić tę zmianę, zostanie wprowadzony jako jedyna forma obrotu środkami finansowymi pieniądz cyfrowy. Cały handel zostanie zmonopolizowany dzięki internetowi przez globalne korporacje należące do funduszy inwestycyjnych, które nawet w Polsce budują już gigantyczne magazyny, by przez swoje sklepy internetowe zmonopolizować handel. Cyfrowy pieniądz umożliwia na całym świecie wprowadzenie takiego jak w komunistycznych Chinach systemu kontroli społecznej, w którym nie będzie możliwości egzystencji dla nieposłusznych władzy jednostek. Likwidacji ulegnie wolność oraz ludzie zostaną poddani absolutnej kontroli"

Ja idę krok dalej i twierdzę, że depopulacja ma objąć nie tylko ludzi starych. Dlatego nachalnie w Polsce chcą szczepić dzieci.
 

Pandemiczna mistyfikacja została opracowana przez wielkie korporacje w celu monopolizacji tego świata, a scenariusze pandemiczne powstały 10 lat przed pandemią – twierdzi Józef Białek, autor książki “COVID-19 Globalna mistyfikacja”​


"By przeprowadzić tę zmianę, zostanie wprowadzony jako jedyna forma obrotu środkami finansowymi pieniądz cyfrowy. Cały handel zostanie zmonopolizowany dzięki internetowi przez globalne korporacje należące do funduszy inwestycyjnych, które nawet w Polsce budują już gigantyczne magazyny, by przez swoje sklepy internetowe zmonopolizować handel. Cyfrowy pieniądz umożliwia na całym świecie wprowadzenie takiego jak w komunistycznych Chinach systemu kontroli społecznej, w którym nie będzie możliwości egzystencji dla nieposłusznych władzy jednostek. Likwidacji ulegnie wolność oraz ludzie zostaną poddani absolutnej kontroli"

Ja idę krok dalej i twierdzę, że depopulacja ma objąć nie tylko ludzi starych. Dlatego nachalnie w Polsce chcą szczepić dzieci.
Czego na poczatku ostro nie wzieli sie za emerytow ? Gdyby wykosic tak ze 30% spirala strachu nakrecalaby sie do tej pory.
 
Czego na poczatku ostro nie wzieli sie za emerytow ? Gdyby wykosic tak ze 30% spirala strachu nakrecalaby sie do tej pory.
Wciąż się nakręca ale na zasadzie gotowania żaby z modyfikacją tego procesu, czyli z przerwami, to nie ciągły proces - lud niektórych terenów musi mieć chwilę na odsapnięcie ale np. na antypodach ostro lecą z tematem
 
na antypodach ostro lecą z tematem
Myślę że to jest pionierskie projekt ponieważ są odrębnym osamotnionym NAJMNIEJSZYM KONTYNENTEM
To co dzieje się u nich dziś stanie się u nas jutro.

Napiszę teraz coś bardzo kontrowersyjnego.
Mam tak samo obawy, że te PŁOTY i stan wyjątkowy na granicy z Białorusią, to PRZYGOTOWANIE do oddzielenia nas od jedynej drogi ucieczki.
Nie ucieczki na Białoruś ale ucieczki do starego świata.
 
Mam tak samo obawy, że te PŁOTY i stan wyjątkowy na granicy z Białorusią, to PRZYGOTOWANIE do oddzielenia nas od jedynej drogi ucieczki.
Możesz podać sobie ręce z moją żonką - mówi prawie dokładnie to samo. Czyli:



;-)

Osobiście - nie zastanawiałem się nad tym, mam wiele innych rzeczy na głowie
Nie ucieczki na Białoruś ale ucieczki do starego świata.
:zakręcony:

;-)
 
Bierzesz przykład z :usunto:

Gorąco w Sejmie. Grzegorz Braun ponownie wykluczony z obrad​

klik

O wymiarze kary poinformował wicemarszałek Sejmu z Lewicy Włodzimierz Czarzasty. Przekazał on, że Grzegorz Braun został jednomyślnie ukarany w najwyższy możliwy sposób. – Sześć miesięcy obniżenia uposażenia o 50 proc. i sześć miesięcy (odebrania) 100 proc. diety poselskiej – przekazał. – Nie ma już większych finansowych kar za tego typu przewinienia – zaznaczył.



Smaczek:
Niedługo potem głos zabrał Wojciech Maksymowicz z ruchu Polska 2050, który podkreślał, że Braun naraża bezpieczeństwo wszystkich zebranych. – Jeżeli poseł Braun wie o tym, że maseczki chronią przed zarażeniem w ok. 98 proc., a mimo to ich nie nosi, to jest to niskie– podkreślał.
:jarolaugh:

Rozumiecie to, kurwa?!
2021 rok a z fotela Marszałka Sejmu kary ogłasza... CZARZASTY!!! :brainoverload:

zamiast wisie..... siedzieć!!!

:siara:

p.s.

a Zgorzelski to jest kawał złamanego chu.......!

Polska 2021...

Dziękuję za uwagę.
 
1633007139999.png
 

Jeśli ktoś nie oglądał, a chciałby się zapoznać co też oznajmili przedstawiciele koncernu Johnson&Johnson - służę streszczeniem:
"Obaj panowie bardzo sceptycznie wypowiadali się na temat preparatu i nie polecali go dzieciom. Dziennikarka zapytała, czy Justin Durrant, naukowiec z Johnson&Johnson zaszczepiłby własne dzieci. – Nie sądzę, że tego potrzebują – odparł. Po spotkaniu z dziennikarką Project Veritas, Justin Durrant wysłał jej następującą wiadomość: „To, co mówiłem o preparatach i raku musi zostać między nami. Naprawdę mógłbym wpaść w szalone kłopoty”.

Durrant zwrócił uwagę, że z niezaszprycowanych celowo robi się obywateli drugiej kategorii. Stwierdził, że prawo covidowe jest tak skonstruowane, że ludzie czują, że muszą się zaszprycować. W przeciwnym razie nie będą mogli robić rzeczy, które robią normalni obywatele – jak choćby chodzenie do baru, czy nawet podejmowanie pracy. Jak mówił, ludzie stosują się do nakazów, gdy może się to odbić na ich kieszeni.

– Więc jeśli pracujesz dla dużej firmy i stracisz pracę, uwierz, że będziesz pierwszy w kolejce (po szprycę – przyp. red.) – mówił. – Mam na myśli, że jeśli nie możesz pracować, wydaje mi się to wystarczającą karą – dodał.

Durrant odniósł się też do szczepienia dzieci, mówiąc, że „naprawdę nie trzeba tego robić”. – Zwłaszcza jeśli nie chodzi do szkoły, nie wychodzi z domu, jest w domu, to prawdopodobnie wszystko będzie dobrze – mówił.

Pytany, w jakim wieku ludzie powinni być szprycowani, odparł: „Kiedy wychodzi z domu, chodzi do przedszkola – nie wiem, co Johnny z bloku robił – więc to jest moment, w którym musisz zacząć się szczepić”. Jednak chwilę później dziennikarka pytała, czy ma doradzić swojej 12-letniej kuzynce, żeby nie przyjmowała szprycy Johnson&Johnson. – Nie bierz Johnson&Johnson. Ja ci tego nie powiedziałem – stwierdził, mrugając porozumiewawczo.

– Ale znów, powinna to zrobić z powodu obywatelskiego obowiązku – dodał.

Justin Durrant ocenił, że presja na szprycowanie wywodzi się z „liczb”. Przyznał też, że osobiście nie chciał przyjąć szprycy Johnson&Johnson, mimo że firma chciała zaaplikować ją swoim pracownikom. Wstrzyknął sobie za to preparat Moderny.

Lider biznesowy z Johnson&Johnson, Brandon Schadt, był pytany, co wybrać dla dzieci: naukę w domu czy szprycę. Stwierdził, że dzieci to dzieci i nie powinny być szczepione.

– To tylko dzieci, które nie są jeszcze rozwinięte – podkreślił, dodając, że jeszcze sporo rozwoju przed nimi. Podkreślił też, że są młode, więc mogą pokonać wirusa i wszystko będzie dobrze. Wskazał, że nie powinno się szprycować dzieci tylko dlatego, że „roznoszą wirusa wśród innych ludzi”.

– To dziecko, więc po prostu tego nie rób, wiesz – nie rób czegoś, czego następstwa w przyszłości są nieznane – mówił. Wskazał, że na razie nie da się przewidzieć wszystkich skutków. Nie ma bowiem jeszcze nikogo, kto by przyjął szprycę ze trzydzieści lat temu, a teraz by mówił: „Hej, przyjąłem szczepionkę i nie mam trzeciej gałki ocznej”.

Przyznał, że jego zdaniem w całej akcji szprycowania chodzi o politykę i pieniądze. Ponadto mówił, że nie należy wierzyć w to, co media mówią o szprycy jego firmy."
Źródło:

:hi::
 
Last edited:
:confused::


:penn:


:zakręcony::


"To właśnie opublikowane badanie powinno być ostatnim gwoździem dla szczypawkowych Paszportów. Każdy polityk lub biurokraci naciskający na wdrażanie tych paszportów są ignorantami, bigotami i uprzedzonymi. Paszporty te są BEZUŻYTECZNE jak w pełni zaszczypawkowani ludzie nadal mogą to dostać i rozprzestrzeniać":




:jon::




:childcry::


:zakręcony::


:bayan::


:benny::

:zakręcony::


Poukładałem kolejny tydzień, zleciłem komuś coś i w poniedziałek moje odwołanie będzie dostarczone do sądu. Chuj, że to tylko dwie dyszki - byleby @Karwantes był zadowolony ;-) A tak całkiem serio - jestem ciekaw jaka decyzja będzie. Po nowelizacji ustawy niby nie jest to takie proste, jest możliwe i niektóre tylko sprawy rozwiązywane są na korzyść ale być może to kolejne takie pierdolenie, a pewnie większość takich spraw jest umarzana zaocznie.
 
Poukładałem kolejny tydzień, zleciłem komuś coś i w poniedziałek moje odwołanie będzie dostarczone do sądu. Chuj, że to tylko dwie dyszki - byleby @Karwantes był zadowolony ;-) A tak całkiem serio - jestem ciekaw jaka decyzja będzie. Po nowelizacji ustawy niby nie jest to takie proste, jest możliwe i niektóre tylko sprawy rozwiązywane są na korzyść ale być może to kolejne takie pierdolenie, a pewnie większość takich spraw jest umarzana zaocznie.
ta nowelizacja to kolejny propagandowy straszak, nie zmienia niczego. To dalej nie ma zadnego oparcia w prawie bo jest sprzeczne z ustawa nadrzedna czyli Konstytucja. Zauwaz, ze ten wyrok, ktory wstawilem jest juz po tej calej nowelizacji, ktora byla w grudniu 2020r. Sam nie przyjalem mandatu, tez po tej nowelizacji i nic z tego nie mialem, pomimo zapewnien dzielnych strozow prawa, ktorzy oczywiscie na nia sie powolywali.
 
ta nowelizacja to kolejny propagandowy straszak, nie zmienia niczego. To dalej nie ma zadnego oparcia w prawie bo jest sprzeczne z ustawa nadrzedna czyli Konstytucja. Zauwaz, ze ten wyrok, ktory wstawilem jest juz po tej calej nowelizacji, ktora byla w grudniu 2020r. Sam nie przyjalem mandatu, tez po tej nowelizacji i nic z tego nie mialem, pomimo zapewnien dzielnych strozow prawa, ktorzy oczywiscie na nia sie powolywali.
Podałeś niebieskich niedouczonych skurwieli do sądu z powództwa cywilnego o przekroczenie uprawnień ?

"Zgodnie zaś z treścią artykułu 231 par. 1 Kodeksu Karnego funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Just sayin.
 
Podałeś niebieskich niedouczonych skurwieli do sądu z powództwa cywilnego o przekroczenie uprawnień ?

"Zgodnie zaś z treścią artykułu 231 par. 1 Kodeksu Karnego funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Just sayin.
no pewnie moglbym to zrobic ale olalem, szkoda pradu/czasu bo to juz zaocznie by sie nie odbywalo.
 
Naszła mnie pewna refleksja mianowicie wielu propagandzistów covidowych straszy ludzi że jeśli się nie zaszczepią to nie będą mogli chodzić do pracy, a przecież wielu pracodawców jest również przeciwko szczepieniom i podejrzewam że jeśli rzeczywiście będzie tak że ludzie niezaszczepieni nie będą mogli znaleźć roboty z powodu nie przyjęcia zastrzyku wtedy ci niezaszczepieni pracodawcy będą tworzyć firmy które będą zatrudniały tylko osoby niezaszczepione. Tyczy się to również fryzjerów, restauratorów itp., w każdej przecież branży znajdą się ludzie którzy nie chcą się zaszczepić. Grozi to jeszcze bardziej podzielonym społeczeństwem ale jednak jest w tym sens. Co o tym myślicie?
 
Naszła mnie pewna refleksja mianowicie wielu propagandzistów covidowych straszy ludzi że jeśli się nie zaszczepią to nie będą mogli chodzić do pracy, a przecież wielu pracodawców jest również przeciwko szczepieniom i podejrzewam że jeśli rzeczywiście będzie tak że ludzie niezaszczepieni nie będą mogli znaleźć roboty z powodu nie przyjęcia zastrzyku wtedy ci niezaszczepieni pracodawcy będą tworzyć firmy które będą zatrudniały tylko osoby niezaszczepione. Tyczy się to również fryzjerów, restauratorów itp., w każdej przecież branży znajdą się ludzie którzy nie chcą się zaszczepić. Grozi to jeszcze bardziej podzielonym społeczeństwem ale jednak jest w tym sens. Co o tym myślicie?
Dzihados gdzies wrzucal pewna interpretacje, ktora w mojej opinii ma sens. Chodzi o swoiste oddzielenie ziarna od plew. Niezaszczepieni beda spychani na margines i zastepowani poslusznymi jesmenami, ktorzy zawsze beda posluszni. I gdy obsadza wszelkie wazne i mniej wazne stanowiska wtedy beda mogli robic co chca. Dlatego u nas opozycja ma jeszcze radykalniejsze podejcie do pandemii. Zeby przypadkiem ich ktos nie odepchnal od koryta.
 
Naszła mnie pewna refleksja mianowicie wielu propagandzistów covidowych straszy ludzi że jeśli się nie zaszczepią to nie będą mogli chodzić do pracy, a przecież wielu pracodawców jest również przeciwko szczepieniom i podejrzewam że jeśli rzeczywiście będzie tak że ludzie niezaszczepieni nie będą mogli znaleźć roboty z powodu nie przyjęcia zastrzyku wtedy ci niezaszczepieni pracodawcy będą tworzyć firmy które będą zatrudniały tylko osoby niezaszczepione. Tyczy się to również fryzjerów, restauratorów itp., w każdej przecież branży znajdą się ludzie którzy nie chcą się zaszczepić. Grozi to jeszcze bardziej podzielonym społeczeństwem ale jednak jest w tym sens. Co o tym myślicie?
Ja robię w farmacji i żadnych presji na szczypior nie ma. Robili tylko ankietę, ale można było dać że to sprawa osobista i po temacie. Żadnych przymusów, bo tu chodzi o ogromne pieniądze, które dla nich zarabiamy. Jakby zaczęli cisnąć to by pół firmy się zwolniło, a na to pozwolić sobie nie mogą. I tak samo będzie w każdej NORMALNEJ firmie.
Póki co ustawowo nie ma tego uporządkowanego więc mogą się w pompkę cmoknąć.
 
Bardzo ważne informacje dla wszystkich, którzy mają partnerki w ciąży które chcą się zaszczepić. 8 września pojawiła się korekta do artykułu w NEJM (The New England of Medicine) dotycząca bezpieczeństwa C19 mRNA u kobiet w ciąży. Wyniki badań zamieszczonych w korekcie "potwierdzają, że niewiele wiemy o bezpieczeństwie tych preparatów dla kobiet w ciąży lub w okresie okołokoncepcyjnym" (cytat komentarza Dr Witczaka)


"W korekcie przyznano, że nie można było ocenić ryzyka spontanicznych aborcji po zaszczepieniu dla uczestniczek zaszczepionych w ciągu 30 dni przed pierwszym dniem ostatniej miesiączki lub w pierwszym trymestrze ciąży. W artykule, którego dotyczy korekta, można znaleźć taką informację: "Wśród stanów związanych z ciążą zgłaszanych do VAERS po szczepieniu C19 najczęstsze było poronienie"


Korekta usuwa "utratę płodu" ze zdania stwierdzającego, że niekorzystne wyniki ciąży były podobne jak w populacjach ciężarnych badanych przed pandemią. "Nasza wstępna analiza zawiera ograniczone informacje na temat innych potencjalnych czynników ryzyka niepomyślnej ciąży i wyników u noworodka". "Pomimo obowiązkowych wymogów sprawozdawczych, prawdopodobnie występuje znaczne zaniżanie liczby zdarzeń niepożądanych specyficznych dla ciąży i noworodka""

No popatrz, kto by się spodziewał :zakręcony::

Przypadek Co Za Przypadek GIF - Przypadek Co Za Przypadek - Discover &  Share GIFs
 
1633007805158.png

Bardzo ważne informacje dla wszystkich, którzy mają partnerki w ciąży które chcą się zaszczepić. 8 września pojawiła się korekta do artykułu w NEJM (The New England of Medicine) dotycząca bezpieczeństwa C19 mRNA u kobiet w ciąży. Wyniki badań zamieszczonych w korekcie "potwierdzają, że niewiele wiemy o bezpieczeństwie tych preparatów dla kobiet w ciąży lub w okresie okołokoncepcyjnym" (cytat komentarza Dr Witczaka)


"W korekcie przyznano, że nie można było ocenić ryzyka spontanicznych aborcji po zaszczepieniu dla uczestniczek zaszczepionych w ciągu 30 dni przed pierwszym dniem ostatniej miesiączki lub w pierwszym trymestrze ciąży. W artykule, którego dotyczy korekta, można znaleźć taką informację: "Wśród stanów związanych z ciążą zgłaszanych do VAERS po szczepieniu C19 najczęstsze było poronienie"


Korekta usuwa "utratę płodu" ze zdania stwierdzającego, że niekorzystne wyniki ciąży były podobne jak w populacjach ciężarnych badanych przed pandemią. "Nasza wstępna analiza zawiera ograniczone informacje na temat innych potencjalnych czynników ryzyka niepomyślnej ciąży i wyników u noworodka". "Pomimo obowiązkowych wymogów sprawozdawczych, prawdopodobnie występuje znaczne zaniżanie liczby zdarzeń niepożądanych specyficznych dla ciąży i noworodka""

No popatrz, kto by się spodziewał :zakręcony::

Przypadek Co Za Przypadek GIF - Przypadek Co Za Przypadek - Discover &  Share GIFs

A co myślałeś. Dla szeregowych wypłaty x 100-150% i pewnie jakieś tajemnicze premie wpływają. Czym wyżej w hierarchii i czym większy udział w propagandzie tym proporcjonalnie większe premie wpadają. Ścisły TOP może zgarniać naprawdę pokaźne sumy.
 
wielu pracodawców jest również przeciwko szczepieniom i podejrzewam że jeśli rzeczywiście będzie tak że ludzie niezaszczepieni nie będą mogli znaleźć roboty z powodu nie przyjęcia zastrzyku wtedy ci niezaszczepieni pracodawcy będą tworzyć firmy które będą zatrudniały tylko osoby niezaszczepione.
Jeśli obecny trend się utrzyma i nie będą bardziej dociskać - całkiem możliwy scenariusz, bo "zaszczepionych" 2 dawkami jest chyba nie wiele ponad 50%
Niezaszczepieni beda spychani na margines i zastepowani poslusznymi jesmenami, ktorzy zawsze beda posluszni. I gdy obsadza wszelkie wazne i mniej wazne stanowiska wtedy beda mogli robic co chca
Wszystko zależy od tego ilu będzie w pełni "zaszczepionych". Niemal połowa ludzi nie da się wg powyższego scenariusza ot tak zepchnąć na margines. Przynajmniej chcę aby tak było ;-)

Mnie się "marzy" taka sytuacja:

- niestety w ciągu 3 lat większość zaszczepionych wymrze lub ze względu na stan zdrowia w większości raczej nie będzie w stanie wciąż pracować na dotychczas pełnionych stanowiskach i będą na łasce niezaszczepionych. Władza chce pozbyć się potulnych baranów i zostawić najsilniejszych, przebiegłych byków, by sprawdzić jak poradzą sobie z większymi od srovida wyzwaniami
:mamed:
 
Poukładałem kolejny tydzień, zleciłem komuś coś i w poniedziałek moje odwołanie będzie dostarczone do sądu. Chuj, że to tylko dwie dyszki - byleby @Karwantes był zadowolony ;-) A tak całkiem serio - jestem ciekaw jaka decyzja będzie. Po nowelizacji ustawy niby nie jest to takie proste, jest możliwe i niektóre tylko sprawy rozwiązywane są na korzyść ale być może to kolejne takie pierdolenie, a pewnie większość takich spraw jest umarzana zaocznie.
Respekt brat :tiphatb:
 
Jeśli obecny trend się utrzyma i nie będą bardziej dociskać - całkiem możliwy scenariusz, bo "zaszczepionych" 2 dawkami jest chyba nie wiele ponad 50%

Wszystko zależy od tego ilu będzie w pełni "zaszczepionych". Niemal połowa ludzi nie da się wg powyższego scenariusza ot tak zepchnąć na margines. Przynajmniej chcę aby tak było ;-)

Mnie się "marzy" taka sytuacja:

- niestety w ciągu 3 lat większość zaszczepionych wymrze lub ze względu na stan zdrowia w większości raczej nie będzie w stanie wciąż pracować na dotychczas pełnionych stanowiskach i będą na łasce niezaszczepionych. Władza chce pozbyć się potulnych baranów i zostawić najsilniejszych, przebiegłych byków, by sprawdzić jak poradzą sobie z większymi od srovida wyzwaniami
:mamed:
Te ciężarówki z zaszczepionymi w Bergamo, te płonące stosy z zaszczepionymi w Indiach, te sterty czarnych worków z zaszczepionymi na ulicach Brazylii, czubaty zaszczepionymi Stadion Narodowy... :antonio:
 
Jeśli obecny trend się utrzyma i nie będą bardziej dociskać - całkiem możliwy scenariusz, bo "zaszczepionych" 2 dawkami jest chyba nie wiele ponad 50%

Wszystko zależy od tego ilu będzie w pełni "zaszczepionych". Niemal połowa ludzi nie da się wg powyższego scenariusza ot tak zepchnąć na margines. Przynajmniej chcę aby tak było ;-)

Mnie się "marzy" taka sytuacja:

- niestety w ciągu 3 lat większość zaszczepionych wymrze lub ze względu na stan zdrowia w większości raczej nie będzie w stanie wciąż pracować na dotychczas pełnionych stanowiskach i będą na łasce niezaszczepionych. Władza chce pozbyć się potulnych baranów i zostawić najsilniejszych, przebiegłych byków, by sprawdzić jak poradzą sobie z większymi od srovida wyzwaniami
:mamed:
Tak tylko popełniłeś jeden poważny błąd.
Według tego scenariusza wymarłoby 50 % naszego narodu ale tylko 15% Ukraińcow lub 13% Afryki.
 
:brainoverload::



Attorney Thomas Renz Releases Stunning Data from Never Before Seen Vaccine Injury/Death Tracking System

Thanks to a Whistleblower that came forth to Attorney Thomas Renz, the public is now seeing, for the first time ever, hard data from the largest database available in the U.S. to study the COVID-19 impact including deaths & injuries; The CMS Medicare Tracking System. During an extraordinary speech at Clay Clark’s ReAwaken America Tour, Attorney Thomas Renz shocked the crowd of thousands in attendance and millions watching via livestream as he revealed: That data from the Medicare Tracking System reveals that 19,400 people less than 80 years old have died within 14 days of receiving the COVID-19 Vaccine.

In addition, 28,065 people have died that are over the age of 80 within 14 days of receiving the Covid-19 vaccine. The Total number of American Citizens that died within 14 days of receiving the COVID-19 vaccine is 48,465 according to hard data revealed in the Medicare Tracking System.

In July Attorney Renz Whistleblower, under penalty of perjury, stated that she estimated at least 45K people had died from the Covid-19 Vaccine. USA Today Fact Checkers and other fact checking services claimed that to be “misinformation.” Today’s revelations solidify that the “Trusted News Initiative” is actually the source of misinformation and propaganda, and that Attorney Thomas Renz Whistleblower was correct all along.

After proving that over 45K people have died from the COVID-19 vaccine, Attorney Renz then moved his attention to focus on the amount of people that are being killed in American hospitals by Dr. Anthony Fauci’s instituted protocol of Remdesivir. Attorney Renz is also in possession of Remdesivir death data from the Medicare Tracking System that has been withheld by the government from our citizens.

The Remdesivir data reveals of the 7,960 beneficiaries prescribed Remdesivir for Covid-19 2,058 died. That is 25.9%.

46% of people died within 14 days of the Remdesivir Treatment. The Remdesivir Treatment was established in U.S. Hospitals at the direction of Dr. Anthony Fauci.

Serious adverse events were reported in 131 of the 532 patients who received Remdesivir. That is 24.6%.

Attorney Renz says ” This begs the question… Why is this the protocol in American Hospitals? Does this appear “Safe and Effective” to you?”

RENZ NURSE WHISTLEBLOWERS REVEAL TWO TIER SYSTEM OF CARE DEPENDING ON YOUR VACCINE STATUS

During Attorney Thomas Renz speech at Clay Clark’s ReAwaken America Tour in Colorado Springs, Colorado Renz also talked about 2 Whistleblower nurses that revealed to him that they have seen a 2 tier system of health care depending on the patients “vaccination status.” “The nurses revealed to me that patients that are vaccinated are getting Ivermectin, which is proven to heal people. But if you are unvaccinated, they put you on Remdesivir in the hopes that you will die” said Attorney Thomas Renz.

THE FDA IS TRACKING VACCINE DEATHS, ALL THE WHILE CLAIMING THE COVID VACCINE IS SAFE AND EFFECTIVE

Also during Attorney Renz’ speech he revealed that the FDA is actively working with CMS real-time data ( CMS Medicare database ) to gather weekly reports on Covid-19 adverse events, despite the fact that the US population is told repeatedly this vaccine is “safe and effective.” Attorney Renz says “This information has never been given to the public, and you will see why they have kept it hidden and never published. It’s very damning, and this data reveals that the FDA knew what was coming, let it happen, and thousands and thousands have died or been injured.”

During his speech Renz revealed in one state alone ( New York ) that the amount of people who experienced adverse events after the Covid shot were in the thousands. Adverse events experienced by people who got the Covid-19 shot in New York State included thousands of cardiovascular events, thousands of cases of people getting Covid, and thousands of deaths. At least 13 side effects are reported in the system. “Remember, these are “side effects” that the government, media, and social media continue to tell the public that are not happening. The mantra of “safe and effective” must stop after today’s information” says Attorney Renz.

A copy of Attorney Renz entire speech along with data from the hidden vaccine tracking system will be posted on his website at www.Renz-Law.com
 
Back
Top