Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że te dantejskie sceny odbywają się mimo wskaźnika śmiertelności infekcji przy max 0,15. Niezaszczepieni po 11 października tracą wszystkie prawa człowieka i obywatela
:brainoverload:



:penn::


:sad:

Powtarzam ! Każdy kto pielęgnuje plandemiię lub przygląda się temu biernie przyczynia się do naszej zguby.
To żaden radykalizm ! To walka o nasze być lub nie być.

Kwestia czasu aż u nas będzie to samo ! wojsko i policja będzie do nas strzelać w tył głowy a lekarze będą mówić że to dla naszego dobra.
 
Last edited:
Powtarzam ! Każdy kto pielęgnuje plandemiię lub przygląda się temu biernie przyczynia się do naszej zguby.
To żaden radykalizm ! To walka o nasze być lub nie być.

Kwestia czasu aż u nas będzie to samo ! wojsko i policja będzie do nas strzelać w tył głowy a lekarze będą mówić że to dla naszego dobra.
To w takim razie na czym polega Twoja aktywna postawa?
 
:zakręcony::


:penn::


W Izraelu przybywa foliarzy :lol::




:jon::


:joer::




@Dzihados


@ALRI
Uzupełniając jeszcze moją Tobie odpowiedź. Jeśli chodzi o wielu różnych profesorów, doktorów medycyny, itd. - sprzeciwiających się tzw. "oficjalnej" narracji covidowej - większość z nich z racji swej profesji, doświadczenia, itp. - potrafi wyjaśnić pewne zawiłości znajdujące się we wskazanych prze nich badaniach naukowych lub objaśnia hermetyczny, medyczny, naukowy żargon w nich zawarty. Taka jest ich głównie rola, bo najważniejsze są właśnie same badania na które wskazują, a których wyniki przeczą oficjalnej narracji. W kwestii rtPCR, spójrz:



Zdjęcie
 
Sesja Rady Miejskiej w Nowej Dębie:
"W szkole wisi plakat na którym widnieje napis "Światem rządzą prawa fizyki" ale jest owinięty folią zapewne przez miejscowych foliarzy zarządzających szkołą" :lol: Chodzi o to, że zdecydowano prace dzieci owijać folią, bo Covid :lol:
Szczególnie polecam wypowiedź radnego Pawła Grzędy (4 minuta 5 sekunda). Całość to 24 minuty - warto :D Wiceprzewodniczący Rady - Pan Tomasz Wolan nie pierdoli się w tańcu - "szaleństwo covidowe", itd. ;) Jadą po "pandemii" jak po łysej kobyle ;)

 

wczoraj machnąłem ręką i zapłaciłem 20zł za brak kagańca, policjanci nawet kumaci byli, wiedzieli, że to nic nie daje ale muszą się wykazać. gdyby chcieli mnie zgolić na większą kwotę nie przyjąłbym i oddał do sądy ale za dwie dyszki nie chce mi się marnować czasu na to
 
wczoraj machnąłem ręką i zapłaciłem 20zł za brak kagańca, policjanci nawet kumaci byli, wiedzieli, że to nic nie daje ale muszą się wykazać. gdyby chcieli mnie zgolić na większą kwotę nie przyjąłbym i oddał do sądy ale za dwie dyszki nie chce mi się marnować czasu na to
Duży błąd, przyjmując mandat za brak maski nawet gdyby on wynosił 10 gr zgadzasz się na ten cały pierdolnik i po części dokładasz się do tego że takie chore przepisy w ogóle egzystują.
 
Duży błąd, przyjmując mandat za brak maski nawet gdyby on wynosił 10 gr zgadzasz się na ten cały pierdolnik i po części dokładasz się do tego że takie chore przepisy w ogóle egzystują.
masz rację jednak po prostu czasu nie mam na sądzenie się za taką kwotę, zbyt dużo bym stracił, nie stać mnie
 
masz rację jednak po prostu czasu nie mam na sądzenie się za taką kwotę, zbyt dużo bym stracił, nie stać mnie
Kwintesencja tego że jest jak jest. Na forum o koronce wrzucają tweety i inne pościki a w realnym życiu zgadzają się na wszystko co wymusi władza. Normalne.
 
wczoraj machnąłem ręką i zapłaciłem 20zł za brak kagańca, policjanci nawet kumaci byli, wiedzieli, że to nic nie daje ale muszą się wykazać. gdyby chcieli mnie zgolić na większą kwotę nie przyjąłbym i oddał do sądy ale za dwie dyszki nie chce mi się marnować czasu na to
masz rację jednak po prostu czasu nie mam na sądzenie się za taką kwotę, zbyt dużo bym stracił, nie stać mnie
Po pierwsze, nie bylo by zadnego sadu. Oni w wiekszosci zadych wnioskow nie sporzadzaja, wiedza, ze to bezcelowe. Po drugie, to sa sprawy za wykroczenie czyli obecnosc na sali sadowej nieobowiazkowa. 99% takich spraw odbywa sie zaocznie. Dales sie zrobic w chuja, jednym slowem. Oni wlasnie licza na takie podejscie, ze dla swietego spokoju czlowiek przyjmie mandat. Przerabialem to dwa razy i za kazdym razem po odmowie przyjecia, zdarzenie mialo swoj final. Zero czegokolwiek, wezwan na komisariat (taka jest procedura w przypadku nieprzyjecia mandatu) ze o sadzie juz niewspomne. Tych dwoch asow celowo zaspiewala tylko 20 zeta zeby moc dopisac to do reszty statystycznej fikcji...
 
Słaby zawodnik. Miałem takich sytuacji kilkanaście, bo rozliczam klientów.
Parę razy trzeba było pojechać z nimi na grubo, ale teraz jak wchodzę do P K O to nawet już nikt słowem nie piśnie.
Zrobił to celowo pod filmik. Nie jest lekarzem ani nie chciał wpłacić kasy, to celowa prowokacja.
 
wczoraj machnąłem ręką i zapłaciłem 20zł za brak kagańca, policjanci nawet kumaci byli, wiedzieli, że to nic nie daje ale muszą się wykazać. gdyby chcieli mnie zgolić na większą kwotę nie przyjąłbym i oddał do sądy ale za dwie dyszki nie chce mi się marnować czasu na to
Bierzesz przykład z :usunto:

Gorąco w Sejmie. Grzegorz Braun ponownie wykluczony z obrad​

klik

O wymiarze kary poinformował wicemarszałek Sejmu z Lewicy Włodzimierz Czarzasty. Przekazał on, że Grzegorz Braun został jednomyślnie ukarany w najwyższy możliwy sposób. – Sześć miesięcy obniżenia uposażenia o 50 proc. i sześć miesięcy (odebrania) 100 proc. diety poselskiej – przekazał. – Nie ma już większych finansowych kar za tego typu przewinienia – zaznaczył.



Smaczek:
Niedługo potem głos zabrał Wojciech Maksymowicz z ruchu Polska 2050, który podkreślał, że Braun naraża bezpieczeństwo wszystkich zebranych. – Jeżeli poseł Braun wie o tym, że maseczki chronią przed zarażeniem w ok. 98 proc., a mimo to ich nie nosi, to jest to niskie– podkreślał.
:jarolaugh:
 
Po pierwsze, nie bylo by zadnego sadu. Oni w wiekszosci zadych wnioskow nie sporzadzaja, wiedza, ze to bezcelowe. Po drugie, to sa sprawy za wykroczenie czyli obecnosc na sali sadowej nieobowiazkowa. 99% takich spraw odbywa sie zaocznie. Dales sie zrobic w chuja, jednym slowem. Oni wlasnie licza na takie podejscie, ze dla swietego spokoju czlowiek przyjmie mandat. Przerabialem to dwa razy i za kazdym razem po odmowie przyjecia, zdarzenie mialo swoj final. Zero czegokolwiek, wezwan na komisariat (taka jest procedura w przypadku nieprzyjecia mandatu) ze o sadzie juz niewspomne. Tych dwoch asow celowo zaspiewala tylko 20 zeta zeby moc dopisac to do reszty statystycznej fikcji...
dobrze wiedzieć, czyli kolejnym razem zlewka, bo oczywiście żadnego kagańca w sklepach nie noszę
Kwintesencja tego że jest jak jest. Na forum o koronce wrzucają tweety i inne pościki a w realnym życiu zgadzają się na wszystko co wymusi władza. Normalne.
Bez przesady, na wszystko? To moja pierwsza przygoda z policją odnośnie masek i 20 dychy to naprawdę gówno, a czy ogólnie - w sumie do czegoś się to przyczynia? Być może, jednak mam co do tego duże wątpliwości. Cwaniaki przyłapały mnie, a ja dodatkowo spieszyłem się niezmiernie, przyjąłem ale... nie zapłaciłem i w chuju mam to, zobaczymy czy jakieś ponaglenia przyjdą.
-----
wydawało mi się, że to automatycznie idzie no ale fakt, przeciez numeru konta swojego nie podawałem, Wasze posty zmusiły mnie spojrzeć w te świstki - i tak, trzeba przelewem zapłacić lub w banku, poczcie, w kółeczku zaznaczyli "kredytowany" więc nie wpłacam i czekam na reakcję
 
Last edited:
zobaczymy czy jakieś ponaglenia przyjdą.
teraz to masz, bodajze 7 dni by sie odwolac czyli napisac pismo i wyslac/zawiesc do sadu. To chyba juz lepiej zaplacic bo beda ponaglenia. Na przyszlosc po prostu nie ulegaj zwyklemu blefowi.
 
teraz to masz, bodajze 7 dni by sie odwolac czyli napisac pismo i wyslac/zawiesc do sadu. To chyba juz lepiej zaplacic bo beda ponaglenia. Na przyszlosc po prostu nie ulegaj zwyklemu blefowi.
a wiesz może, czy takie odwołania coś dają w praktyce? Jakie są ewentualnie decyzje?
-----
Tak w ogóle to właśnie sobie uświadomiłem, że brakuje informacji odpowiednio rozpowszechnianych na tematy techniczne w związku z mandatami, przynajmniej ja na takowe się nie natknąłem, a śmigam po wielu tych różnych portalach, stowarzyszeniach, itd zajmujących się srovidem. Wiem, że niemal wszystkie były anulowane sądownie przed nowelizacją ustawy, gdy ktoś nie przyjął i mówił, że wybiera drogę sądowną. Istnieje jakaś trzecia alternatywa?
 
a wiesz może, czy takie odwołania coś dają w praktyce? Jakie są ewentualnie decyzje?
daja, umoza Ci to, tylko teraz to juz, wg mnie troche szkoda zachodu za 20 zeta. Pisanie pisma, pozniej dostarczyc do sadu, pozniej odebranie awiza na poczcie z pismem z sadu. Jak masz czas i checi to mozesz zadzialac ale czy to sie oplaca za te dwie dychy?
 
:scary:
sądową oczywiście :lol:

ni chuja i proszę się odpierdolić od klocuńka :hi:
Weź się nie przejmuj jakimś mandatem za 20. Szkoda prądu na to.
Ważniejsze jest, by uświadomić ludzi, których da się jeszcze odblokować.
Ja uważam, że bez sensu jest kopać się z koniem. Swoje należy robić po cichu podstępem.
 
Back
Top