Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Nawet ciekawa 'debata' (wszyscy zainteresowani sa za szczepionkami), ale raczej nikogo nie przekona do zmiany stanowiska, zwlaszcza anty.
 
Dr Hałat mówi to samo co ja mówię od prawie DWÓCH lat.
Depopulacja docelowo do 500 milionów
w tej liczbie NIE MA MIEJSCA DLA POLAKÓW
Zasiedlenie ziemi tylko przez posuszne narody, które da się całkowicie kontrolować.

 
Depopulacja docelowo do 500 milionów
Na swiecie jest 7 miliardow (plus/minus).
I WS - 14 mln ofiar.
II WS - 60 mln ofiar
Holodomor - 10 mln ofiar
Wielki skok - 43 mln ofiar
Holocaust - 6 mln ofiar

Pare przykladow masowych mordow. Jak mozna wyeliminowac 6,5 miliarda ludzi ? W jakim czasie ?

To jak bezrefleksyjnie ludzie podchodza do tego calego zamieszania jasno pokazuje, ze nikogo (przynajmniej nie wszystkich) nie trzeba zabijac zeby go kontrolowac. Patrz Chiny.
 
Na swiecie jest 7 miliardow (plus/minus).
I WS - 14 mln ofiar.
II WS - 60 mln ofiar
Holodomor - 10 mln ofiar
Wielki skok - 43 mln ofiar
Holocaust - 6 mln ofiar

Pare przykladow masowych mordow. Jak mozna wyeliminowac 6,5 miliarda ludzi ? W jakim czasie ?

To jak bezrefleksyjnie ludzie podchodza do tego calego zamieszania jasno pokazuje, ze nikogo (przynajmniej nie wszystkich) nie trzeba zabijac zeby go kontrolowac. Patrz Chiny.
Prosto, szczepionką
 
Na swiecie jest 7 miliardow (plus/minus).
I WS - 14 mln ofiar.
II WS - 60 mln ofiar
Holodomor - 10 mln ofiar
Wielki skok - 43 mln ofiar
Holocaust - 6 mln ofiar

Pare przykladow masowych mordow. Jak mozna wyeliminowac 6,5 miliarda ludzi ? W jakim czasie ?

To jak bezrefleksyjnie ludzie podchodza do tego calego zamieszania jasno pokazuje, ze nikogo (przynajmniej nie wszystkich) nie trzeba zabijac zeby go kontrolowac. Patrz Chiny.
Gdyby to było proste, to już by tego dokonali.
Tak samo się zastanawiam jaki pomysł mają na Chiny, Indie czy Pakistan, Afrykę, Rosję, Turcję
Dlaczego pod maksymalnym "obstrzałem" jest w kolejności Australia. Kanada, Europa w niej szczególnie Italia i Francja.
Gdzieś były dokument z przed lat, które mówiły, że w planach jest zlikwidować szczypkami 15%. Nie wiadomo na ile to prawdziwe papiery.
Wygląda jak by to był jeden z etapów.
 
Chyba za bardzo już wkurwili Australijczyków. Jakby taki tłum wjechał do parlamentu:antonio:

Miód na moje oczy jak te pieski pięknie uciekają. Jak już nie jest 10 na 1 to wychodzi kto ma jaja.

Liczę że tak będzie na całym świecie i od każdego bezmyślnego policjanta po umoczonych polityków każdy zostanie sprawiedliwie... powieszony na najbliższej latarni.
 
Prosto, szczepionką
Ukraina jest zaszczepiona w 12 %
Jestem ciekawy PRAWDZIWYCH danych dotyczących np. Azji środkowej
Jak będą szczepić Afrykę ? Łapać ich w siatki na sawannie ?
Dla mnie to też zagadka.
Nas maja jak na dłoni jesteśmy do wyłapania bez żadnego problemu.
 
Gdyby to było proste, to już by tego dokonali.
Tak samo się zastanawiam jaki pomysł mają na Chiny, Indie czy Pakistan, Afrykę, Rosję, Turcję
Dlaczego pod maksymalnym "obstrzałem" jest w kolejności Australia. Kanada, Europa w niej szczególnie Italia i Francja.
Gdzieś były dokument z przed lat, które mówiły, że w planach jest zlikwidować szczypkami 15%. Nie wiadomo na ile to prawdziwe papiery.
Wygląda jak by to był jeden z etapów.
Ale strzały będą działać długofalowo więc za jakiś czas jak ktoś będzie umierał to nikt oficjalnie tego nie powiąże z c19.
Magiczne słowo "koincydencja". I tak stopniowo trochę ludzi wybiją. Później w planach jest wojna, która ma się zacząć w izraelu i to wydarzenie pewnie też sporo ofiar pociągnie do piachu. Później rewolucja totalitarna i rząd światowy, a kto się będzie buntował to do obozu - i tak zostanie % ludzi którzy będą się bali w ogóle żyć, a i część z nich będzie padać od strzałów z przed 10 lat.

To już jest od dawna zaplanowane i wdrażane, teraz to widać jak na dłoni tylko trzeba czekać na kolejne ruchy z góry.
Tylko opór społeczeństwa jest w stanie to szaleństwo zatrzymać.
 
Ale strzały będą działać długofalowo więc za jakiś czas jak ktoś będzie umierał to nikt oficjalnie tego nie powiąże
Już nie wiążą, bo jak ktoś ma 65 ,70 czy 80 to nagła śmierć po 2-3 miesiącach od iniekcji w większości przypadków nie wzbudza podejrzeń.
 
Ja tam w śmiercionośne szczypawki nie wierzę.
Jak już to skok na kasę. Mając opcję kilku miliardów potencjalnych klientów to jebańce staną na uszach żeby to trwało w nieskończoność, a ewentualne zgony to raczej efekt wypuszczonej szczepionki nie do końca przetestowanej.
 
Ale strzały będą działać długofalowo więc za jakiś czas jak ktoś będzie umierał to nikt oficjalnie tego nie powiąże z c19.
Magiczne słowo "koincydencja". I tak stopniowo trochę ludzi wybiją. Później w planach jest wojna, która ma się zacząć w izraelu i to wydarzenie pewnie też sporo ofiar pociągnie do piachu. Później rewolucja totalitarna i rząd światowy, a kto się będzie buntował to do obozu - i tak zostanie % ludzi którzy będą się bali w ogóle żyć, a i część z nich będzie padać od strzałów z przed 10 lat.

To już jest od dawna zaplanowane i wdrażane, teraz to widać jak na dłoni tylko trzeba czekać na kolejne ruchy z góry.
Tylko opór społeczeństwa jest w stanie to szaleństwo zatrzymać.
I komu będą wtedy pożyczać na procent? Sobie nawzajem? :awesome:
 
Depopulacja docelowo do 500 milionów
Te 500 mln to szurskie teorie. Na Ziemi może żyć sporo więcej ludzi niż obecnie bo jest wpizdu miejsca. Jedyny problem to produkcja pożywienia, ale i tak nie przekroczymy 11 mld, and that's why:
 
Ja tam w śmiercionośne szczypawki nie wierzę.
Jak już to skok na kasę. Mając opcję kilku miliardów potencjalnych klientów to jebańce staną na uszach żeby to trwało w nieskończoność, a ewentualne zgony to raczej efekt wypuszczonej szczepionki nie do końca przetestowanej.
Gdyby zależało im tylko na kasie, to w tych preparatach byłoby CAŁKOWICIE BEZPIECZNE substancje ( jakieś placebo) i firmy/rządy brałby odpowiedzialność zaNOPy. Ludzie chętnie by się szczepili i kasa by leciała strumieniami bez propagandy czy przymusu.
I komu będą wtedy pożyczać na procent? Sobie nawzajem?

:awesome:
Wtedy pieniądze już nie będą potrzebne. Totalna komuna dla ocalałych na dole.
Te 500 mln to szurskie teorie. Na Ziemi może żyć sporo więcej ludzi niż obecnie bo jest wpizdu miejsca. Jedyny problem to produkcja pożywienia, ale i tak nie przekroczymy 11 mld, and that's why:

Ja mam inne zdanie.
Nie bierzecie pod uwagą jak niektóre kraje mocno eksploatują świat. Zużywają złożą i mocno zanieczyszczają.
Ocieplenie klimatu i CO2 to wydmuchane tematy ale degradacja środowiska to już nie. Ziemia nie regeneruje się jak wątroba Bastka po wypiciu Łychy

Jedzenia nie zabraknie, tylko będzie coraz gorszej jakości i bardziej naładowane chemią. Zobaczcie jak nachalnie wciskają nam te wege śmieci substytuty mięsa.
Coraz więcej głosów i propagandy z ich strony żeby zakazać hodowli zwierząt, połowu ryb itd
 
Coraz ciekawiej czekam na koktajle i wieszanie. Wojsko już wezwali :antonio:
 
Coraz ciekawiej czekam na koktajle i wieszanie. Wojsko już wezwali :antonio:
Jak im nawet wszystkie BUDOWY w kraju zablokowali ! Zakaz prac budowlanych na 2 tygodnie by nie transmitować firusa. Polacy posłuszni się poddają śmiercionce
 
I komu będą wtedy pożyczać na procent? Sobie nawzajem? :awesome:
Nikt za strzały nie bierze odpowiedzialności to jest kluczowa sprawa w tyk temacie.
A kasy teraz natrzepią w setki miliardów, później przejmą złoża i żyć nie umierać, a ty robaczku co pół roku po strzał żebyś mógł iść na nich pracować.
 
Gdyby zależało im tylko na kasie, to w tych preparatach byłoby CAŁKOWICIE BEZPIECZNE substancje ( jakieś placebo) i firmy/rządy brałby odpowiedzialność zaNOPy. Ludzie chętnie by się szczepili i kasa by leciała strumieniami bez propagandy czy przymusu.
Ja to widzę tak, że oni mają już szczepionkę, alę ze względu na krótki czas nie jest do końca przetestowana pod kątem długości działania i ewentualnych skutków ubocznych.
Zapotrzebowanie już jest, ale produkt nie do końca jeszcze przygotowany.

Natomiast chodzi tu o niespotykane wręcz ilości zarobionej kasy, co ważne- przy zerowej odpowiedzialności, więc podjęli decyzję jaką podjęli.
 
E_3UYC-VkAMwGYQ
 
Gdyby to było proste, to już by tego dokonali.
Tak samo się zastanawiam jaki pomysł mają na Chiny, Indie czy Pakistan, Afrykę, Rosję, Turcję
Dlaczego pod maksymalnym "obstrzałem" jest w kolejności Australia. Kanada, Europa w niej szczególnie Italia i Francja.
Gdzieś były dokument z przed lat, które mówiły, że w planach jest zlikwidować szczypkami 15%. Nie wiadomo na ile to prawdziwe papiery.
Wygląda jak by to był jeden z etapów.
Bardziej bym sie sklanial, ze dla pewnych ludzi takie robaki jak my nic nie znacza i daja sobie zielone swiatlo na testowanie wszelkiej masci hipotez i srodkow. Taka eugenika level 1000.

----------------
Podcast na temat tego czy rzeczywiscie na swiecie jest tak zle, jak media staraja sie nam to przedstawiac.
 
A śmiałem się ze swojej jazdy z mandatem na rybach. Jak mnie wywieźli na posterunek. Choć teraz cieszę się po ostatnich wyczynach bagiet, że to przeżyłem.


Ale to już jest abstrakcja totalna, co wyprawiają w Nowej Zelandii czy Australii. Chyba potrzebna jest ta ww3
 

Gościu mało rozsądny, z przeziębieniem do lekarza? Po co? Dorabiać tych darmozjadów i firmy farmaceutyczne?

Przecież powszechnie wiadomo że w ok. 90% przypadków gdy człowiek zgłasza się do doktorka z przeziębieniem lub grypą zrobią z tego covid.
 




:penn::



Tahiti; Doktor Jean-Paul Theron, lekarz kierujący w ośrodku Manu Iti w Paea, został brutalnie aresztowany przez żandarmow w miejscu jego konsultacji. Jego zbrodnia? Leczył COVID zabiegami zawierającymi iwermektynę oraz hydroksychlorochinę. Na swoim koncie mial > 460 pacjentow leczonych i obserwowanych w ciagu 1 1/2 roku. Było więc całkiem normalne, że w podziękowaniu za dobrą i lojalną służbę żandarmi przyszli go aresztować w toaletach ośrodka medycznego, gdzie mył ręce.:

Szczepionki Covid-19 zabiły co najmniej 150.000 osób w USA, w tym 574 dzieci według nowego badania naukowego:
https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2777417


Żydzi stoją za wszystkim - Giwera.pl
 
Ja to widzę tak, że oni mają już szczepionkę, alę ze względu na krótki czas nie jest do końca przetestowana pod kątem długości działania i ewentualnych skutków ubocznych.
Zapotrzebowanie już jest, ale produkt nie do końca jeszcze przygotowany.

Natomiast chodzi tu o niespotykane wręcz ilości zarobionej kasy, co ważne- przy zerowej odpowiedzialności, więc podjęli decyzję jaką podjęli.
Trochę to nie logiczne, bo te preparaty nie działają w żaden sposób ochronnie tylko destrukcyjnie. Mogli tam wrzucić cokolwiek nieszkodliwego.
W jakim celu dowalili taką ilość tlenku grafenu do preparatów ? Sam w to na początku nie wierzyłem i myślałem, że to bajki szurów o przewodnictwie fal 5G i czipach.
Do momentu gdy w Japonii nie zaczęli umierać 30-40 latkowie po szprycowaniu i ktoś tam tego gówna nie przebadał
 
Last edited:
Back
Top