Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01





:penn::



Tahiti; Doktor Jean-Paul Theron, lekarz kierujący w ośrodku Manu Iti w Paea, został brutalnie aresztowany przez żandarmow w miejscu jego konsultacji. Jego zbrodnia? Leczył COVID zabiegami zawierającymi iwermektynę oraz hydroksychlorochinę. Na swoim koncie mial > 460 pacjentow leczonych i obserwowanych w ciagu 1 1/2 roku. Było więc całkiem normalne, że w podziękowaniu za dobrą i lojalną służbę żandarmi przyszli go aresztować w toaletach ośrodka medycznego, gdzie mył ręce.:

Zdjęcie
Zdjęcie
Szczepionki Covid-19 zabiły co najmniej 150.000 osób w USA, w tym 574 dzieci według nowego badania naukowego:
https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2777417


Żydzi stoją za wszystkim - Giwera.pl

Tu wiadomo, że rzymianie rządzą światem.
Od dawna snułem pomysł, że ta cała pandemia to jest odwet rzymian za holo kaust.
Ale ten filmik tylko potwierdził moje przekonanie.
 
Kurwa dobrze, że mamy tyle sprytnych osób na tym forum co rozgryźli plany masonerii. Zaczynam przygotowywać słoiki i chowam pod łóżko.
Najlepszy jest i tak Tyfus na 10tym koncie, piszący o 500 mln ludzi na świecie, a debile przyklaskują :juanlaugh:
Znowu ty ? polecisz jak ostatnio na skargę z płaczem ?
Nie jest ci wstyd robić takie frajerskie ruchy ?
Rudy zaczepia i za 5 minut dzwoni do płokułatury
Kogo ty tam masz w moderacji, że nie tylko toleruje twoje chamstwo ale za chwilę obraca kota ogonem i ty jesteś niewinną ofiarą z łezkami w oczach?
 
Ta to już pewnie ma dupę skutą jak yoel
Jest duże prawdopodobieństwo, że nie jest ukłuta WCALE. Przecież to sprzedajne prostytutki aktorzy są w układzie i działają na zlecenie.

Chyba byłem ostatnio w innej Austrii i Chorwacji. Obyśmy dożyli czasów, że tych wszystkich siejących propagandę strachu rozliczą.

Ja myślę, że jest kraj gdzie w TV pokazują masowe groby w Polsce i jakaś ichna Janda mówi, że w Polsce nie kupisz jedzenia bez paszportu.



W Niemczech ludzie są dużo bardziej świadomi niż Polacy i doskonale wiedzą co tu się dzieje.
 
Jest duże prawdopodobieństwo, że nie jest ukłuta WCALE. Przecież to sprzedajne prostytutki aktorzy są w układzie i działają na zlecenie.



Ja myślę, że jest kraj gdzie w TV pokazują masowe groby w Polsce i jakaś ichna Janda mówi, że w Polsce nie kupisz jedzenia bez paszportu.



W Niemczech ludzie są dużo bardziej świadomi niż Polacy i doskonale wiedzą co tu się dzie
Nie do końca. U mnie w firmie w Niemczech jest większość zaszczepiona. Nawet ci w grupie 21-25 lat. Oczywiście wszyscy Pfizerem\biotech
 
Nie do końca. U mnie w firmie w Niemczech jest większość zaszczepiona. Nawet ci w grupie 21-25 lat. Oczywiście wszyscy Pfizerem\biotech
Bardzo możliwe. Czyli różnie jak u nas.

Poza kolejką skuła dupę :lol:
To był spektakl żeby nakręcić cebulaków, by stali w kolejkach po szprycę i myśleli, że dla nich trutki zabraknie. Psychologiczne zagranie a ona zagrała tylko w teatrzyku.
 
Znowu ty ? polecisz jak ostatnio na skargę z płaczem ?
Nie jest ci wstyd robić takie frajerskie ruchy ?
Rudy zaczepia i za 5 minut dzwoni do płokułatury
Kogo ty tam masz w moderacji, że nie tylko toleruje twoje chamstwo ale za chwilę obraca kota ogonem i ty jesteś niewinną ofiarą z łezkami w oczach?

Moderacja to właśnie chyba ciebie toleruje, bo razem z alibabą i wszystkimi jego wcieleniami jesteßcie tutaj największymi zjebami :)
 

Tak się składa że rok temu było to samo :korwinlaugh: mogliby się lepiej przygotować z tym teatrzykiem.

Dobrze, że liczby w poszczególnych województwach pozmieniali. Ale to chyba dlatego, że teraz niezaszprycowany wschód Polski i górale stoi im ością w gardle.
 
Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości dlaczego są plany tak znacznego zredukowania ludności to obejrzyjcie kawałek filmiku, który wklejam. Jest to tylko kropla w morzu trujących fabryk czy niszczenia przyrody.
 
Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości dlaczego są plany tak znacznego zredukowania ludności to obejrzyjcie kawałek filmiku, który wklejam. Jest to tylko kropla w morzu trujących fabryk czy niszczenia przyrody.

Nie wiem jak traktowanie krajow trzeciego swiata jako smietnika dla calego swiata ma wspierac teorie o depopulacji. To sie dzieje nie od dzis. Kto nigdy nie zamiotl smieci pod dywan ten niech pierwszy rzuci papierkiem.
 
Dobra inba. W tym NWO warto być hakerem xD
Niech wszystko bedzie elektronicznei wirtualne. Chinczycy tylko na to czekaja. Jak shakuja ich systemy to sie dopiero zesraja.
 
Nie wiem jak traktowanie krajow trzeciego swiata jako smietnika dla calego swiata ma wspierac teorie o depopulacji. To sie dzieje nie od dzis. Kto nigdy nie zamiotl smieci pod dywan ten niech pierwszy rzuci papierkiem.
Przecież napisałem, że to tylko drobinka w całym śmietniku jaką ludzkość produkuje. Albo nie czytasz uważnie albo celowo obracasz kota ogonem.
Nie będę wymieniał wszystkich czynników które niszczą planetę ale gdyby to dalej tak szło to będzie źle. Miarka się przelewa i muszą tą degradacje planety zatrzymać.
 
Przecież napisałem, że to tylko drobinka w całym śmietniku jaką ludzkość produkuje. Albo nie czytasz uważnie albo celowo obracasz kota ogonem.
Nie będę wymieniał wszystkich czynników które niszczą planetę ale gdyby to dalej tak szło to będzie źle. Miarka się przelewa i muszą tą degradacje planety zatrzymać.
Caly nasz swiat zbudowany jest w oparciu o masowa produkcje/konsumpcje. W koncu to osiagnie punkt krytyczny i jebnie.
 
W Australii w stanie Victoria odcięto internet:

Strzelają gumą w plecy:



Co oni w tej Australii nie mają kamieni i wyszkolonych w sztukach walki cywilów, albo grup kiboli z pałkami?
Dają się gnębić jak szczury w klatce. Jak tam jest z 1000 policjantów to wystarczyłoby ze 2 razy tyle ludzi którzy wlatują w nich z partyzanta i robią z nich tatar.

Jak teraz bandy psiaków nie pokonają to z wojskiem nie mają szans. Bo wojsko będzie strzelać z prawdziwych kulek, oczywiście dla dobra i zdrowia mieszkańców.
 
Znowu ty ? polecisz jak ostatnio na skargę z płaczem ?
Nie jest ci wstyd robić takie frajerskie ruchy ?
Rudy zaczepia i za 5 minut dzwoni do płokułatury
Kogo ty tam masz w moderacji, że nie tylko toleruje twoje chamstwo ale za chwilę obraca kota ogonem i ty jesteś niewinną ofiarą z łezkami w oczach?
no już spokojnie oneciarzu nie popłacz się. Włącz sobię film na yt z żółtymi napisami na telefonie i otwórz okno w taksie bo jebie od potu.
 
Back
Top