Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Pierwszy pozew w Polsce za NOP
klik
To żart ? Dlaczego wszyscy mają płacić za powikłania u ludzi którzy DOBROWOLNIE a wręcz na ochotnika władowali sobie trutkę
Bierzcie to co się z wami stanie na klatę.
To zaledwie czubek góry:




----------------------



"Portugalia rezygnuje z trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19. "Brak podstaw naukowych" WHAt? A w izraelu w zapowiedzi 4 dawka, tam są podstawy naukowe? WTF?

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc...iw-covid-19-brak-podstaw-naukowych/?ref=kafle
 
Last edited:
Chce wyciągnąć z siebie tę szprycę :o o:



Przesłanie:
Zdjęcie
@Dzihados Science!!
Zdjęcie





Noszenie maski prowadzi do inhalacji cząstek mikro- i nanoplastiku oraz włókien. Nowe badanie przeprowadzono szczegółową analizę na temat tego mikro /nano gruzu plastikowego przy użyciu skaningowej mikroskopii elektronowej (SEM):


Zdjęcie
 
Last edited:

Kolejne badania udowadniają nieskuteczność szczepień – Szczepieni zakażają i umierają​


Zdjęcie
Ja nie muszę mieć badań, bo widzę co dzieje się w moim najbliższym otoczeniu z zaszczepionymi STARSZYMI osobami.
Za niedługi czas już będę widział czy to zbieg okoliczności czy wynik szprycowania eliksirem.
Nie znam OSOBIŚCIE nikogo młodego lub w średnim wieku kto po dawkach miał problemy nopowe. O kilku młodych lokalnie tylko słyszałem.
Najgorsze wśród tych starszych rozwalonych eliksirem jest to, że nie wiążą nagłego pogorszenia się zdrowia ze szprycą.
Ten sam schemat co trutka na szczury zabijająca je po 5 dniach.
Widocznie 2-3 miesiące dla człowieka umysłu to to samo co 5 dni dla mózgu szczura.

Dzihados sorki ale listę wziąłem z ankiety i myślałem, że nie będzie to niczym złym.
 
Ja nie muszę mieć badań, bo widzę co dzieje się w moim najbliższym otoczeniu z zaszczepionymi STARSZYMI osobami.
Za niedługi czas już będę widział czy to zbieg okoliczności czy wynik szprycowania eliksirem.
Nie znam OSOBIŚCIE nikogo młodego lub w średnim wieku kto po dawkach miał problemy nopowe. O kilku młodych lokalnie tylko słyszałem.
Najgorsze wśród tych starszych rozwalonych eliksirem jest to, że nie wiążą nagłego pogorszenia się zdrowia ze szprycą.
Ten sam schemat co trutka na szczury zabijająca je po 5 dniach.
Widocznie 2-3 miesiące dla człowieka umysłu to to samo co 5 dni dla mózgu szczura.

Dzihados sorki ale listę wziąłem z ankiety i myślałem, że nie będzie to niczym złym.
Nie ma w ogole dyskusji o profilaktyce. Ludzie nie potrafia zrozumiec, ze ich stan zdrowia najbardziej zalezy od nich samych, wiec nie ma sie co dziwic. Cos ci jest - wez tabletke. Nie pomoglo ? Wez nastepna.

Tak bedzie ze szczepionkami. A jak zaczna fikac ci co zaszczepili sie niedawno to im sie powie, ze zaszczepili sie za pozno.
 
:benny:



Władza Na Smyczy Bigfarmy: Pierwszy Tego Typu Raport Ujawniający Wpływy Przemysłu Farmaceutycznego Na przedstawicieli Państwa. Politycy w Stanach biorą od Pfizera grubą kasę. A ty co myślałeś, że u nas jest inaczej?


 
Last edited:
:benny:



Władza Na Smyczy Bigfarmy: Pierwszy Tego Typu Raport Ujawniający Wpływy Przemysłu Farmaceutycznego Na przedstawicieli Państwa. Politycy w Stanach biorą od Pfizera grubą kasę. A ty co myślałeś, że u nas jest inaczej?


Słyszałem wcześniej obszerniejszy fragment tego filmiku. Chyba nawet tu wrzuciłem. Miód na moje uszy.
 












Czysta nauka. Jeśli po tej lekturze ktoś nadal będzie twierdził, że lockdowny i obostrzenia są sensowne, bo jest pandemia - nie ma już dla niego ratunku, pozostanie covidiotą:

 
Czysta nauka. Jeśli po tej lekturze ktoś nadal będzie twierdził, że lockdowny i obostrzenia są sensowne, bo jest pandemia - nie ma już dla niego ratunku, pozostanie covidiotą:
Takich Covidiotów nie sposób ruszyć są jak skała a raczej jak twarde zaschnięte psie gówno w protektorze buta.

Szczypki to największy na świecie wynalazek bez niego nie możemy żyć i tym dobrodziejstwem na siłę chce na uszczęśliwić każdy rząd na świecie.
 
Takich Covidiotów nie sposób ruszyć są jak skała a raczej jak twarde zaschnięte psie gówno w protektorze buta.

Szczypki to największy na świecie wynalazek bez niego nie możemy żyć i tym dobrodziejstwem na siłę chce na uszczęśliwić każdy rząd na świecie.
Niestety, ale żyjemy w świecie idiotów dla których przekaz z TV jest ważniejszy niż lata nauki.
Ile miałem przypadków, że mi pod busa wjechał cymbał na rowerze BEZ kasku, ale oczywiście w maseczce, bo jak wiadomo 4 tonowy bus go nie zabije, ale na dworze wirus z 0.03 % śmiertelnością to na pewno.

Tu od początku wszystko śmierdziało teraz tylko się to potwierdza. Sam fakt braku szukania lekarstwa, a nacisków na szczepienia za które nikt nie bierze odpowiedzialności dla każdego nawet największego debila powinien być lampką alarmową że coś tu nie gra. Na szczęście zaczyna się coś dziać w tym temacie.
 
:benny:



Władza Na Smyczy Bigfarmy: Pierwszy Tego Typu Raport Ujawniający Wpływy Przemysłu Farmaceutycznego Na przedstawicieli Państwa. Politycy w Stanach biorą od Pfizera grubą kasę. A ty co myślałeś, że u nas jest inaczej?



Po tych słowach izraelskiego ministra powinno zawrzeć we wszystkich mediach. W innych okolicznościach gruba afera by była
 
Ten temat mocno podupadł, bo wkradł się marazm. Brak nawet takich oszołomów Baxów.
Entuzjaści covixa19 i szczypawkowania jakś mocno ostygli i nabrali wody w usta.
Kilku ludzi wrzuca tu regularnie jakieś hity ale w gruncie rzeczy to kręcenie się wokół komina.

3
 
Nędzna próba mieszania, wrzucania do jednego worka. Zabierasz głos - stań na wysokości zadania ;)

Krzysiu to marny prowokator.
Gwiazdor baxx był tylko jakimś trollkontem Kaczki lub innego oszołoma. Dwa miesiące temu napisał w tym temacie ostatni post i znikł.
Za chwilę nawet najwięksi fanatycy coviszprycy będą udawali, że nie mają nic wspólnego z tą zamordystyczną farsą.
 
Tak z innej beczki, bardzo przeżywacie Panowie że ktoś się zaszczepił. Bez obrazy ale mi koło chuja lata czy się szczepisz czy nie to jest Twoja sprawa. Z postu @klocuniek widzę że zaszczepieni olali temat i nie ekscytują się każdym newsem w covidowym temacie (no chyba że na poprzednich stronach napisano coś innego, nie wiem dawno tego tematu nie odwiedzałem). Pozdrawiam bez szydery i życzę zdrowia :gabi_much_love: (jak dla mnie temat można zamykać, ewentualnie śledzący ten temat mogą mnie oznaczyć jeśli znajdzie się skuteczne lekarstwo).
 
Tak z innej beczki, bardzo przeżywacie Panowie że ktoś się zaszczepił. Bez obrazy ale mi koło chuja lata czy się szczepisz czy nie to jest Twoja sprawa. Z postu @klocuniek widzę że zaszczepieni olali temat i nie ekscytują się każdym newsem w covidowym temacie (no chyba że na poprzednich stronach napisano coś innego, nie wiem dawno tego tematu nie odwiedzałem). Pozdrawiam bez szydery i życzę zdrowia :gabi_much_love: (jak dla mnie temat można zamykać, ewentualnie śledzący ten temat mogą mnie oznaczyć jeśli znajdzie się skuteczne lekarstwo).
Raczej przeżywamy paranoję opresji niezaszczepionych
 
Back
Top