Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

a wy dalej o Tym smiertelnym wirusie? Polecam wylaczac TV i zaczac zyc normalnie,szybko mozna zapomniec o Tym szfindlu
Właśnie w tym problem, że zbyt wielu zależy by nie zapomnieć.
Jest nadzieja w narodzie. 2 godziny temu byłem w biedrze w Pile. Ubrałem maseczkę przed drzwiami. W drzwiach minąłem się z wychodzącym gościem bez maski. Rozglądam się a tam na 4 babki z obsługi 2 bez maseczek a 2 z maseczkami na brodzie. Klientów może z 10 i pewnie więcej niż połowa bez masek. Oczywiście, że też zdjąłem. Normalni ludzie chyba coraz bardziej mają wyjebane na to wszystko. Jeszcze tylko tych zaszczepków walecznych i innych horbanów by trzeba wyprostować
 
Właśnie w tym problem, że zbyt wielu zależy by nie zapomnieć.
Jest nadzieja w narodzie. 2 godziny temu byłem w biedrze w Pile. Ubrałem maseczkę przed drzwiami. W drzwiach minąłem się z wychodzącym gościem bez maski. Rozglądam się a tam na 4 babki z obsługi 2 bez maseczek a 2 z maseczkami na brodzie. Klientów może z 10 i pewnie więcej niż połowa bez masek. Oczywiście, że też zdjąłem. Normalni ludzie chyba coraz bardziej mają wyjebane na to wszystko. Jeszcze tylko tych zaszczepków walecznych i innych horbanów by trzeba wyprostować
Ale przed wejściem maseczkę założyłeś :werdum:
 
Ale przed wejściem maseczkę założyłeś :werdum:
Czasem tak, choć to bardziej na zasadzie "się zaszczepię żeby mi dupy nie truli". Bywa że nie zakładam i czasem muszę wysłuchiwać jakichš nadgorliwców. Choć od dawna nie ubieram maseczki na przykład na stacji benzynowej i nawet na orlenie mi nikt uwagi nie zwraca.
 
Od kilku miesięcy nigdzie nie ubieram maski (wyjątkiem urząd miasta i apteka).
W castoramie kiedyś Pan ochroniarz zapytał czy mam maskę, odpowiedziałem że nie, to dał mi nową ładnie zapakowaną.
 
Od kilku miesięcy nigdzie nie ubieram maski (wyjątkiem urząd miasta i apteka).
W castoramie kiedyś Pan ochroniarz zapytał czy mam maskę, odpowiedziałem że nie, to dał mi nową ładnie zapakowaną.
Ja zaopatruje apteki. Ani razu nie założyłem i nawet mi nikt uwagi nie zwrócił.
Większość już tego gówna nie nosi, a jak noszą to tylko w momencie obsługi.
Działa to bardziej na zasadzie "złudnego poczucia bezpieczeństwa klientów".
 
To sie wszystko da logicznie wytlumaczyc. Ta zarowka np. mogla miec wlacznik.
na jednym z filmików widac dokładnie, że ten "włącznik" nie włącza się gdy koleś stuka obok miejsca wkłucia ale ok, przyznam, że to nie jest przekonujące i do zrobienia, o wiele bardziej niepokojące są doniesienia Dr Ruby
Pamiętasz kiedy o tym pisałem? Szydera w moją stronę poszła, ale jak widać to nie był odosobniony przypadek
pamiętam, dlatego napisałem byś ustawił na odpowiedni moment, być może to są odpowiedzi na Twoje pytania
 
ZPfiKsY.jpeg
k9trN2k.jpeg


2Dp6dDI.jpeg
 

Gold standart juz jest. Wszystko ustalone. Maski pomagaja.

@klocuniek czy tylko mi sie wydaje, ze to badanie i sposob w jaki je wykonano jest marnej jakosci ?
 
na jednym z filmików widac dokładnie, że ten "włącznik" nie włącza się gdy koleś stuka obok miejsca wkłucia ale ok, przyznam, że to nie jest przekonujące i do zrobienia, o wiele bardziej niepokojące są doniesienia Dr Ruby

pamiętam, dlatego napisałem byś ustawił na odpowiedni moment, być może to są odpowiedzi na Twoje pytania
Klocuniek masz więcej filmów podobnych do tego co ostatnio wrzuciłeś ?
 
Back
Top