Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Jak sie czyta takie newsy to mozna odniesc wrazenie, ze wszyscy ktorych dotknie ta straszna choroba od razu w ciezkim stanie trafiaja do szpitala. Gdzie sie podzialo info o 80% bezobjawowych ?

BTW. Na imgurze takie post pojawiaja sie codziennie. Niektorych, sadzadz po komentarzach, taka kara boska bardzo cieszy...
 
Jak sie czyta takie newsy
1630273717791.png
 
W grudniu CDC wycofuje test rt-PCR:



Czym go zastąpią?

Były lekarz wojskowy Lee Merritt: „Program szczepień przeciw COVID zabił więcej młodych aktywnych ludzi na służbie niż COVID”

Adwokat American Frontline Doctors Thomas Renz wnosi pozew przeciwko rządowi USA za forsowanie „szczepionek” przeciwko koronawirusowi, co najmniej 45 000 osób w Stanach Zjednoczonych zmarło w ciągu trzech dni po wstrzyknięciu:

Wszyscy niezaszczepieni pracownicy Disneya do zwolnienia, Ci, którzy nie mogą się zaszczepić z powodów zdrowotnych - również do zwolnienia:

Przed Covidem może nas uchronić tylko i wyłącznie Polish Pfizer xD
 
Wiecie może jak wygląda sytuacja ze szczepieniami, obostrzeniami i naciskami w Czechach, Słowacji, Węgrzech i na Ukrainie ?
 
W grudniu CDC wycofuje test rt-PCR:



Czym go zastąpią?

Były lekarz wojskowy Lee Merritt: „Program szczepień przeciw COVID zabił więcej młodych aktywnych ludzi na służbie niż COVID”

Adwokat American Frontline Doctors Thomas Renz wnosi pozew przeciwko rządowi USA za forsowanie „szczepionek” przeciwko koronawirusowi, co najmniej 45 000 osób w Stanach Zjednoczonych zmarło w ciągu trzech dni po wstrzyknięciu:

Wszyscy niezaszczepieni pracownicy Disneya do zwolnienia, Ci, którzy nie mogą się zaszczepić z powodów zdrowotnych - również do zwolnienia:

Przed Covidem może nas uchronić tylko i wyłącznie Polish Pfizer xD
W weekend widziałem takiego gościa, który sobie naraz tyle dawek polskiego fajzera zaaplikował, że aż musiał część przeciwciał pod płotem zwrócić bo mu się nie mieściły.
 
Grypa prawie 30 tys ZACHOROWAŃ tygodniowo.
Kofid ma urlop w Sosnowcu. "Kilka" ZAKAŻEŃ dziennie. Wśród nich oczywiście zgony foliarzy.

Łapcie robaki ostatnie promienie słońca, bo kolejna fala już blisko. Strzeżcie się terroryści antyszczepy, będziecie mogli tylko herbaty w domu się napić, jak was do sklepu wpuszcza oczywiście.
 
Wiecie może jak wygląda sytuacja ze szczepieniami, obostrzeniami i naciskami w Czechach, Słowacji, Węgrzech i na Ukrainie ?
Słyszałem, że w Czechach ok 200 przypadków dziennie, z czego 25% zarażonych to zaszczepieni i rząd myśli o podawaniu 3 dawki tego magicznego specyfiku. Swoją drogą zajebisty produkt jak co chwile trzeba się "doładowywać" tym syfem. Ale ponoć to nadal teorie spiskowe
:roberteyeblinking:
A no i Koncerty i dyskoteki dla "bezinfekcyjnych" i uwaga POZWOLONO TAŃCZYĆ!

Niesamowite jak nisko cywilizacja upadła.
Niech już Ci talibowie robią jakąś rozpierduchę to może "władcy świata" spadną z rowerka i ich plan o totalitaryzmie na świecie pod przykrywką c19 pójdzie się je bać.
 
Słyszałem, że w Czechach ok 200 przypadków dziennie, z czego 25% zarażonych to zaszczepieni i rząd myśli o podawaniu 3 dawki tego magicznego specyfiku. Swoją drogą zajebisty produkt jak co chwile trzeba się "doładowywać" tym syfem. Ale ponoć to nadal teorie spiskowe
:roberteyeblinking:
A no i Koncerty i dyskoteki dla "bezinfekcyjnych" i uwaga POZWOLONO TAŃCZYĆ!

Niesamowite jak nisko cywilizacja upadła.
Niech już Ci talibowie robią jakąś rozpierduchę to może "władcy świata" spadną z rowerka i ich plan o totalitaryzmie na świecie pod przykrywką c19 pójdzie się je bać.
Jak nie świrus to zara totalna inwigilacja bo turbany bawią się fajerwerkami :juanlaugh: i cyk lockdown i godzina policyjna bo 6 stopień ryzyka zamachu.
 
Jak nie świrus to zara totalna inwigilacja bo turbany bawią się fajerwerkami :juanlaugh: i cyk lockdown i godzina policyjna bo 6 stopień ryzyka zamachu.
Wiesz chyba jednak wolę siedzieć w domu i oglądać z okna fajerwerki z nadzieją, że kogoś spotka "kara boska" niż siedzieć w domu, bo na 38 milionowy kraj z trefnych testów wyszło kilka pozytywnych.
 
Prof. Retsef Levi, który współpracował z MDA i odkrył niepokojący niewyjaśniony wzrost liczby zatrzymań krążenia i zawałów serca (2021). Wysłał tę pilną informację do izraelskiego Ministerstwa Zdrowia, a oni to zignorowali:



5% wzrost zatrzymań krążenia i zawałów serca (16-29). 83,6% wzrost ataków serca (kobiety 20-29). Według badań wzrost ten był skorelowany z masowymi szczepieniami

Zdjęcie
Zdjęcie

Zdjęcie


 
Niemiecki rząd obecnie wymaga, aby ludzie byli zaszczepieni, mieli negatywny wynik testu lub mieli zaświadczenie o wyzdrowieniu, aby móc wchodzić do restauracji, odwiedzać szpitale i domy opieki oraz uczestniczyć w wydarzeniach, imprezach lub uprawiać sport w pomieszczeniach.

Ministerstwo ds. społecznych Badenii-Wirtembergii w południowym stanie Badenii-Wirtembergii zaproponowało całkowity zakaz wstępu do restauracji i koncertów nieszczepionym dorosłym oraz ograniczenie ich kontaktów.


Zdjęcie
 
Last edited:
Niemiecki rząd obecnie wymaga, aby ludzie byli zaszczepieni, mieli negatywny wynik testu lub mieli zaświadczenie o wyzdrowieniu, aby móc wchodzić do restauracji, odwiedzać szpitale i domy opieki oraz uczestniczyć w wydarzeniach, imprezach lub uprawiać sport w pomieszczeniach.

Ministerstwo ds. społecznych Badenii-Wirtembergii w południowym stanie Badenii-Wirtembergii zaproponowało całkowity zakaz wstępu do restauracji i koncertów nieszczepionym dorosłym oraz ograniczenie ich kontaktów.


Zdjęcie
U mnie jeszcze tego nie ma. Za malo przypadków. Ale pewnie na wiosnę też to wejdzie. Ja tam wbijam chuja, w mojej robocie i tak mogę wejść gdzie chcę
 
Zdjęcie


Nowy wspólny raport STAT i National Institute on Money and Politics zawiera pierwszą tego rodzaju analizę wpływu przemysłu farmaceutycznego na przedstawicieli państwa:

SITE-BANNER-scaled.jpg














Zdjęcie




Fakty na temat Covid-19 o których nie informują mass media:

Zdjęcie


Zdjęcie


Zdjęcie
Zdjęcie


Foliarstwo!:

Bill Gates – poważny konflikt interesów. Wielowymiarowe powiązania Fundacji z producentami szczepionek przeciwko COVID19​

 
Tylko trzecia dawka nas uratuje!!!







Odnosnie tego ostatniego twitta to podejrzewam, ze ta cala ustawa covidowa to zwykly prawny bubel. Utworzony w celach propagandowych. Podobnie do tych kar za maseczki, wyjscie z domu i reszte tych cowidowych nonsensow. W sadzie okaze sie, ze to wszystko nie ma zadnej mocy prawnej bo jest sprzeczne z ustawa nadrzedna czyli konstytucja. No ale czesc owieczek sie wystraszy i pomknie zaaplikowac sobie cudowny specyfik...
 
Odnosnie tego ostatniego twitta to podejrzewam, ze ta cala ustawa covidowa to zwykly prawny bubel. Utworzony w celach propagandowych. Podobnie do tych kar za maseczki, wyjscie z domu i reszte tych cowidowych nonsensow. W sadzie okaze sie, ze to wszystko nie ma zadnej mocy prawnej bo jest sprzeczne z ustawa nadrzedna czyli konstytucja. No ale czesc owieczek sie wystraszy i pomknie zaaplikowac sobie cudowny specyfik...
Abstrahując od tego, że to politycy to posłuchajcie sobie tego co mówią, co do samego meritum:

 
Czekałem dosyć długo na wyniki tych szczepień w praktyce, czyli jak będzie szło zakażenie w kraju o dużym wyszczepieniu i do tego czasu był mój wstępny kredyt zaufania, bo nie interesuje mnie nigdy co tam internet pisze (po prostu w zależności gdzie wchodzisz to spotkasz taką a nie inną narrację i argumenty jednej z stron). Tak więc do tego czasu z tym dawałem sobie na wstrzymanie (bo akurat o innych rzeczach z tym związanych, czyli wygodnictwo i wykorzystanie tego całego gówna dla swoich celów to już pisałem co o tym myślę).

Natomiast już widać że nie wygląda to dobrze.
Myślę, że z każdym rokiem ludzie będą mieli argumenty by zobaczyć czy to działa czy nie i zacznie się powolne wycofanie z tego.
Dużo ludzi godziło się na ograniczenia dla "wyższego dobra" jakim miała być szczepionka i powrót do normalności.
Jeśli będą widzieć że ta szczepionka nie ma wpływu na zakażenia, to to wszystko pierdolnie.
Oczywiście będą nowe szczepionki , nowe szczepy i zawsze jakiś tam odsetek ludzi będzie za, ale baaardzo dużo ludzi myślę zmieni zdanie jeszcze w tym roku.
 
Nie ma na świecie pieniędzy które zrekompensowałby komuś utracone zdrowie.
 
Czekałem dosyć długo na wyniki tych szczepień w praktyce, czyli jak będzie szło zakażenie w kraju o dużym wyszczepieniu i do tego czasu był mój wstępny kredyt zaufania, bo nie interesuje mnie nigdy co tam internet pisze (po prostu w zależności gdzie wchodzisz to spotkasz taką a nie inną narrację i argumenty jednej z stron). Tak więc do tego czasu z tym dawałem sobie na wstrzymanie (bo akurat o innych rzeczach z tym związanych, czyli wygodnictwo i wykorzystanie tego całego gówna dla swoich celów to już pisałem co o tym myślę).

Natomiast już widać że nie wygląda to dobrze.
Myślę, że z każdym rokiem ludzie będą mieli argumenty by zobaczyć czy to działa czy nie i zacznie się powolne wycofanie z tego.
Dużo ludzi godziło się na ograniczenia dla "wyższego dobra" jakim miała być szczepionka i powrót do normalności.
Jeśli będą widzieć że ta szczepionka nie ma wpływu na zakażenia, to to wszystko pierdolnie.
Oczywiście będą nowe szczepionki , nowe szczepy i zawsze jakiś tam odsetek ludzi będzie za, ale baaardzo dużo ludzi myślę zmieni zdanie jeszcze w tym roku.
Ludzi tak łatwo zastraszyć i kontrolować, że jakby powiedzieć im, że wirus rozprzestrzenia się w lesie, na rowerze, i w czasie drogi z mieszkania do autobusu i postraszyć ich karami to i tak się obsrają, nawet wbrew rozsądkowi.

Nawet jak nie jestesmy debilami to i tak z nas zrobią debilów. Mają pełny narzędzi do tego.

Przypomnę tylko, że juz w wielu krajach zdrowa osoba nie może wejść do różnych miejsc, bo nie ma szczepienia na wirusa przeziębienia. Oficjalnie przy tym mówi się, że zaszczepieniony zaraża w tym samym stopniu co "antyszczep". To samo w sobie jest już wystarczająco abstrakcyjne.
 
Przypomnę tylko, że juz w wielu krajach zdrowa osoba nie może wejść do różnych miejsc, bo nie ma szczepienia na wirusa przeziębienia. Oficjalnie przy tym mówi się, że zaszczepieniony zaraża w tym samym stopniu co "antyszczep". To samo w sobie jest już wystarczająco abstrakcyjne.
Doszło do tego, że nakazy jakiś sprzedajnych spin doktorów i polityków wytyczają nowe realia, wbrew logice i nawet badaniom big farmy.
Premier zapewnia o bezpieczeństwie i 95% skuteczności a za pół roku mówi coś całkiem innego.
 
Back
Top