Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Szwagier to jest jak z siostrą Ci się taki ożeni.
Jak od mojej siostra wyszła za mąż to to dla mnie szwagier na pewno nie jest.
U mnie się mówi normalnie szwagier na takiego delikwenta. I też tak się zdziwiłem, bo pierwszy raz się spotkałem ze zwrotem mąż szwagierki. I moja rozkmina poszła daleka ale jakoś to sobie poskładałem , że znalazłem wytłumaczenie do takiego zwrotu, nie będę przytaczał, bo wyszło że jednak za daleko odleciałem :mamed:
 
To jest nawiazanie do Fauciego.

Doradca rządu, jeden z kilku (reszta jak wiemy nie ma głosu, ani szans na polemikę) przedstawicieli "medycyny" którzy kompromitują się przez cały okres trwania pandemicznych absurdów. Jego wypowiedzi rzadko kiedy mają coś wspólnego z logiką, nauką, badaniami czy rozsądkiem, wyłącznie z aktualnym trybem przekazu.



Mimo to chmara cymbałów, podczas obecnej akcji marketingowej/kampanii informacyjnej "szczep&mysie" dały sobie wmówić, że młody, wykształcony z dużego miasta sie szczepi, a ten co nie, to oszołom niewierzący w śfirusa, antyszczep, przestraszony igły, odpadnięcia ręki, Blla Gatesa i 5G.

Ludziom nic nie uzmysłowiła potężna farsa z wyborami, zamykaniem lasów i całych gałęzi gospodarki, "rozporządzeniami" robiącymi za prawo, wysokimi sufitami w siłowniach, straszeniem, paranoją w mediach i na ulicach, lokdałnami itd. Teraz wprost dochodzi do segregacji, dyskryminacji, gwałcenia praw obywatelskich, faszyzacji, dzielenia ludzi, a bydło obsrane przed ostracyzmem społecznym i perspektywą bez wakacji w Złotych Piaskach jeszcze temu przyklaskuje.

Myślę, że nie ma dla naz szans. Szczepionki nie są zagrożeniem, człowiek i jego natura nim jest.

Takie same teorie wysnuwali podejrzliwi jak była dżuma … historia się powtarza
 
To jest celowe działanie ! Wystawiają takiego Komika Mikke który rzuca cyrkowe teorie i jest paliwo by nazwać kogoś foliarskim idiota

Korwin-Mikke: szczepionki na COVID-19 robią z nas wałachów​


To jest celowe działanie ! Wystawiają takiego Komika Mikke który rzuca cyrkowe teorie i jest paliwo by nazwać kogoś foliarskim idiota

Korwin-Mikke: szczepionki na COVID-19 robią z nas wałachów​


Komik czy nie w tym smutnym jak pizda mieście to i tak to jakaś atrakcja :korwinlaugh:
 
nie ma tragedii
 

Attachments

  • covid uk.jpg
    covid uk.jpg
    155.5 KB · Views: 37
Tylko, ze te dane moga wspierac hipoteze, ze wirus zabil juz tych ktorych mial, a szczepionka nie chroni w zaden sposob przed zarazeniem :crazy:
Nie chroni, nie tak jak ludzie by chcieli. To ciagle grypa tyle ze szybko się przenosi. Ma łagodzić chorobe. Foliarze ignorując covid w przypadku zachorowania na coś poważnego będą wpierdalac tabletki jak kurwa czekoladowe michalki . Załóżmy ze szczepienie nie powinno być obowiązkowe ale niech będą obowiązkowe testy za kasę dla antyszczepionkowcow. Coś za coś. Ci co się szczepią ponoszą jakieś ryzyko dla innych również . Ci co nie chcą w niczym partycypować to wypierdalac na Marsa kopać uran dla zielonej energii na Ziemii
 
Nie chroni, nie tak jak ludzie by chcieli.
Jak by ludzie chcieli ? Jesli dobrze pamietam, to ochrona przed zarazeniem jest plus/minus ponad 90% a nawet jak sie bedzie mialo pecha i osoba zaszczepiona zlapie korone to nie wyladuje w szpitalu. Biorac to pod uwage, skoro 80% populacji UK jest zaszczepione to skad porownywalna liczba zakazen w porownaniu do okresu sprzed roku ?

Załóżmy ze szczepienie nie powinno być obowiązkowe ale niech będą obowiązkowe testy za kasę dla antyszczepionkowcow.
Jak tak to trzeba by wlaczyc jeszcze palaczy, alkoholikow, kierowcow ktorzy powoduja wypadki ze swojej winy itd., itp.

Foliarze ignorując covid w przypadku zachorowania na coś poważnego będą wpierdalac tabletki jak kurwa czekoladowe michalki .


Ziomek twierdzi, ze wyslal do MZ zapytanie ile jest tych osob z powiklaniami i jakie sa to powiklania. MZ nie ma danych na ten temat.

PS. Tytulu tych materialow z tego kanalu i to ich cale gadanie o pomidorze i keczupowaniu :DC:
 
Szwagier to się mówi na gościa, który chodzi na kurwy. Szwagier = kurwiarz. Mam nadzieję, że pomogłem.
 
Back
Top