Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Dr Niedziele już prognozuje 4 falę na koniec sierpnia...:korwinlaugh:
a "darmowe" szczepienia do końca września:korwinwhat:
kurwa nie dość że kupują niesprawdzone gówno za nasze pieniądze to teraz jeszcze mają czelność sobie liczyć za to dodatkową kasę:ożeszty:
i ta partia ma dalej ponad 30% poparcia :juanlaugh:
w jakim my kraju żyjemy:damjan:
 
Ciekawe czy w grudniu będzie lockdown.
@Betonowy Krzychu chodzą z Nadzoru Budowlanego w czasie lockdownu?
Ja akurat pomagałem w odbiorze w trakcie trwania tej pierwszej fali, kiedy jeszcze wszyscy byli poważnie obsrany. Przed PINBem był jeszcze sanepid - każdy pilnował się z maseczkami itd., żeby się nie przyjebali do niczego, a tu przyjechał stary dziadzio z materiałową maską pod nosem nie praną chyba nigdy a na koniec spytał się z kim może się zabrać do W-wy bo nie ma jak wrócić :mamed: PINB też normalnie był - ale tak jak pisałem na odbiór domków jednorodzinnych rzadko kiedy przyjeżdżają bo nie mają ludzi.
 
EDIT: Żeby zamknąć ten temat raz na zawsze - jakby było tak jak piszesz to rządy by robiły co się da, żeby utrzymać lockdown. Tymczasem np. nasz PiSowski jak tylko mógł to znosił obostrzenia...

I wszystko jasne
Wypierda*ać z cohones! :burnit:
 
Ludzie ogólnie są łatwi do manipulowania. Dużo można im wmówić i do wielu rzeczy przekonać. Polacy mają doświadczenie.

 
Konfederaci znowu się ośmieszyli:


Jak chodziło o to, czy można nie obsługiwać LGBT to się burzyli, że nie wolno zmuszać przedsiębiorcy do sprzedaży. A jak chodzi o odmowę obsługi niezaszczepionych to jednak już można zmuszać xD
 
Tutaj całość, od 1h:53m o szczepionkach, polecam każdemu (timing, narrow focus)

Nie chcialem wrzucac calosci zeby nie zniechecac bo caly odcinek ma ponad trzy godziny, ale watpie zeby ktokolwiek (poza malymi wyjatkami) obejrzal choc ten polgodzinny fragment.
Tyle zmiennych wchodzi w gre, ze kazdy moze ruchac tutaj logike jak chce. Do tego dochodzi jeszcze wiarygodnosc podanych informacji i w efekcie mamy to co mamy.
 
Tyle zmiennych wchodzi w gre, ze kazdy moze ruchac tutaj logike jak chce. Do tego dochodzi jeszcze wiarygodnosc podanych informacji i w efekcie mamy to co mamy.
oczywiscie, ze tak i to, ze jakis portalik mieni sie straznikami prawdy nie oznacza, ze nim jest bo czesto wciska totalne brednie robiac z prawdy fake newsy i odwrotnie.
 
Nie chcialem wrzucac calosci zeby nie zniechecac bo caly odcinek ma ponad trzy godziny, ale watpie zeby ktokolwiek (poza malymi wyjatkami) obejrzal choc ten polgodzinny fragment.

Tyle zmiennych wchodzi w gre, ze kazdy moze ruchac tutaj logike jak chce. Do tego dochodzi jeszcze wiarygodnosc podanych informacji i w efekcie mamy to co mamy.

Temat rzeka. Duzo tu mozna napisac np. o tym, ze mamy w Polsce bardzo niski poziom zaufania spolecznego. A ze nie mam teraz czasu ani ochoty to napisze tylko, ze PiSowskie kurwy zjebały zarzadzanie polityką informacyjną w pandemii. Decyzje uzasadniane z palca, podwojne standardy (nienoszenie masek przez partyjniaków, cmenatrz kaczora, ten wirus jest w odwrocie itd.). Ja tam sobie umiem znalezc w necie informacje, weryfikowac zrodla itd. Ale w sumie to sie nie ma co dziwic, ze jest grupa ludzi, ktorzy programowo nie wierzą w zadne informacje wychodzące z rządu. I kończą tak, że anonimy z neta typu kulfon z Twitterka okazują się dla nich wiarygodniejsze niż minister zdrowia.
 
Obiło mi się o uszy, że Niedzielski powiedział, że obostrzenia będą zależeć od ilości zaczepionych, prawda?
 
Akurat ostatni polscy ministrowie zdrowie nie naleza do krysztalowych (jak ten spec co sie smial z maseczek a potem kazal nosic albo jednego dnia byl pozytywny, a drugiego juz na zakupach). Ten z UK tez okazal sie kupa gowna.
Oczywiście. Szumowski. Jaka jest wiarygodność rządu, ktorego MZ sie tak zachowuje? W koncu sie go pozbyli, bo tylko robil czarny PR.

Btw, anegdota. Mąż szwagierki ma sporo znajomych żydów i przynosi fajne wiesci z Izraela. Generalnie, polski rząd kopiował rozwiązania pandemiczne od Izraelitów, w tym zamknięcie lasów. Tylko ze w Izraelu 'las' to jest parę krzoków na krzyż, ludzie sobie tam grillują itd., generalnie nijak to polskiego lasu nie przypomina. A te PiSowskie głupki to bezrefleksyjnie skopiowały i zrobiły z siebie posmiewisko. No kabaret.
 
Oczywiście. Szumowski. Jaka jest wiarygodność rządu, ktorego MZ sie tak zachowuje? W koncu sie go pozbyli, bo tylko robil czarny PR.

Btw, anegdota. Mąż szwagierki ma sporo znajomych żydów i przynosi fajne wiesci z Izraela. Generalnie, polski rząd kopiował rozwiązania pandemiczne od Izraelitów, w tym zamknięcie lasów. Tylko ze w Izraelu 'las' to jest parę krzoków na krzyż, ludzie sobie tam grillują itd., generalnie nijak to polskiego lasu nie przypomina. A te PiSowskie głupki to bezrefleksyjnie skopiowały i zrobiły z siebie posmiewisko. No kabaret.
Nie wiem, może ja czegoś nie rozumiem albo to to jakoś nowopostępowe ale kim jest dla Ciebie mąż szwagierki?
 
Back
Top