Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Taki ładne dni i tyle postów o covidzie :korwinlaugh:
Jeszcze Kaczyński z lewicą rzuci temat LGBT, aborcji, eutanazji i internet zapłonie :iamdone:
 
Jak by ludzie chcieli ? Jesli dobrze pamietam, to ochrona przed zarazeniem jest plus/minus ponad 90% a nawet jak sie bedzie mialo pecha i osoba zaszczepiona zlapie korone to nie wyladuje w szpitalu. Biorac to pod uwage, skoro 80% populacji UK jest zaszczepione to skad porownywalna liczba zakazen w porownaniu do okresu sprzed roku ?


Jak tak to trzeba by wlaczyc jeszcze palaczy, alkoholikow, kierowcow ktorzy powoduja wypadki ze swojej winy itd., itp.




Ziomek twierdzi, ze wyslal do MZ zapytanie ile jest tych osob z powiklaniami i jakie sa to powiklania. MZ nie ma danych na ten temat.

PS. Tytulu tych materialow z tego kanalu i to ich cale gadanie o pomidorze i keczupowaniu :DC:

1. W UK jest jakies 65%, ale z 1 dawka. Z dwoma moze ze 45%. Bylo badanie, ze 1 dawka daje tylko 33% ochrony przed deltą.
2. Nie wiem z kim ten ziomek gadal, ale przeciez sa oficjalne dane o NOP na stronie MZ chyba. Tylko nie sa zagregowane. Ale wrzucalem tez tutaj zagregowane z panstwowego instytutu. Wg oststniego raportu na 26 mln szczepien bodaj 205 ciezkich NOPów.
 
W UK jest jakies 65%, ale z 1 dawka. Z dwoma moze ze 45%. Bylo badanie, ze 1 dawka daje tylko 33% ochrony przed deltą.
1. Nie wiem skad mi sie wzielo te 80%, ale 50% i tak powinno miec jakis zauwazalny wplyw.
2. Tu nie chodzi o NOP-y a o te cale powiklania pokovidowe.
 
Po czym poznałeś?
Po gównianym kolorze.

Słuchanie tego pajaca powinno być prawnie zakazane na równi z pokazywaniem w tv suskiego i innych debili włącznie z duda
Jego argumentacja jest tak prostacka i głupia jak to: jedzcie gowno miliony much nie mogą się mylić
Gdyby tym samym stylem mówił "szczepcie się zostańcie bohaterami" to byłby cacy
 
1. Nie wiem skad mi sie wzielo te 80%, ale 50% i tak powinno miec jakis zauwazalny wplyw.
2. Tu nie chodzi o NOP-y a o te cale powiklania pokovidowe.

1. No i ten zauważalny wpływ, jak sądzę, to właśnie taki, że zakażeń jest dużo, a prawie nikt nie umiera :)
2. Ok, to tego nigdzie nie widziałem i to prawdopodobnie faktycznie nie istnieje. Nie wydaje mi się, zeby lekarz gdzies raportował leczenie takich powikłań + żeby ktos takie dane gdzieś zbierał.

Swoją drogą w moim otoczeniu trochę ludzi covida przeszło, niektórzy niezbyt przyjemnie, ale nikt się póki co nie skarży na jakieś dolegliwości. Oprócz tego, że jak ktoś stracił węch/smak, to nie bardzo chce to potem wrócić do normy. Wygląda jednak na to, że tych powikłań jest dużo i są bardzo groźne https://pulsmedycyny.pl/covid-19-wplywa-destrukcyjnie-na-uklad-nerwowy-1115914 Dlatego wkurwia mnie gadanie, że "no może nie ma dużo NOPów ale nie wiadomo co będzie za dwa lata". Kurwa! Po covidzie tez nikt nie wie co będzie za dwa lata, ale już wiemy na pewno, że naprawdę niemało ludzi ma po tym gównie poważne problemy ze zdrowiem (taki Szymon Kołecki to po koronce jest taki osłabiony, że aż wziął Akopa, hehe).
 
Jak by ludzie chcieli ? Jesli dobrze pamietam, to ochrona przed zarazeniem jest plus/minus ponad 90% a nawet jak sie bedzie mialo pecha i osoba zaszczepiona zlapie korone to nie wyladuje w szpitalu. Biorac to pod uwage, skoro 80% populacji UK jest zaszczepione to skad porownywalna liczba zakazen w porownaniu do okresu sprzed roku ?
Jak tak to trzeba by wlaczyc jeszcze palaczy, alkoholikow, kierowcow ktorzy powoduja wypadki ze swojej winy itd., itp.




Ziomek twierdzi, ze wyslal do MZ zapytanie ile jest tych osob z powiklaniami i jakie sa to powiklania. MZ nie ma danych na ten temat.

PS. Tytulu tych materialow z tego kanalu i to ich cale gadanie o pomidorze i keczupowaniu :DC:

Szlugi są drogie wiec palaczy jest coraz mniej. Zakładając ze cześć podatku idzie na ochronę zdrowia to jest ok. Palisz , płacisz
Kierowcy którzy są winni płaca większe stawki ubezpieczenia . Powinno być więcej fotoradarów. 5 x wiecej.
Ale do rzeczy.
Ci „patrioci” youtuberzy
Jak by ludzie chcieli ? Jesli dobrze pamietam, to ochrona przed zarazeniem jest plus/minus ponad 90% a nawet jak sie bedzie mialo pecha i osoba zaszczepiona zlapie korone to nie wyladuje w szpitalu. Biorac to pod uwage, skoro 80% populacji UK jest zaszczepione to skad porownywalna liczba zakazen w porownaniu do okresu sprzed roku ?


Jak tak to trzeba by wlaczyc jeszcze palaczy, alkoholikow, kierowcow ktorzy powoduja wypadki ze swojej winy itd., itp.




Ziomek twierdzi, ze wyslal do MZ zapytanie ile jest tych osob z powiklaniami i jakie sa to powiklania. MZ nie ma danych na ten temat.

PS. Tytulu tych materialow z tego kanalu i to ich cale gadanie o pomidorze i keczupowaniu :DC:


1,5 roku pandemii nauczyło ich, że "ciemny lud" kupi wszystko...
Choroba istnieje jej jesienno-zimowe przesilenia są straszne ale politycy, szczególnie w krajach ocierających się o dyktaturę wyjorzystaja wszystko żeby ludzi udupic, i zniewolić a polski lud boi się wolności bo wolność to odpowiedzialność za swoje życie , decyzje i za swoją pomyślność. PiS lud woli oddać wolność i nawet córkę proboszczowi do użytku za opieka państwowo-kościelna , czyli za wodę, chleb i kiełbase. No i jesCze żeby mu się nie wpierdalali jak żonie weekendowo sprzeda liścia żeby czuła ze jak nic nie boli to jest zajebiscie
 
No i ten zauważalny wpływ, jak sądzę, to właśnie taki, że zakażeń jest dużo, a prawie nikt nie umiera :)
Moze i tak. Bez dokladnych danych, a propos tego kto i gdzie sie zarazil (ktore sa nie do zdobycia) to i tak chodzenie po omacku. Statystyka to dziwka !

:crazy:
 
i-wtedy-im-powiemy-ze-jest-czwarta-fala-a-szczepionka-chronila-tylko-przed-trzecia-fala.jpg
 
Back
Top