Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Panowie lekki offtop w waszej dyskusji o matkach bigosie i rimmingu.

Czy badanie krwii może na 100 procent potwierdzić zaszczepienie?

Czy jak ktoś zrobi mi zastrzyk z fałszywej szczepionki to będę mógł to sprawdzić?
 
Panowie lekki offtop w waszej dyskusji o matkach bigosie i rimmingu.

Czy badanie krwii może na 100 procent potwierdzić zaszczepienie?

Czy jak ktoś zrobi mi zastrzyk z fałszywej szczepionki to będę mógł to sprawdzić?
Badanie na obecność przeciwciał powinno dać odpowiedź.
 
SZANTAŻ
1625337247705.png
 
Panowie lekki offtop w waszej dyskusji o matkach bigosie i rimmingu.

Czy badanie krwii może na 100 procent potwierdzić zaszczepienie?

Czy jak ktoś zrobi mi zastrzyk z fałszywej szczepionki to będę mógł to sprawdzić?

Potwierdzić w 100% szczepienie może tylko certyfikat, aka paszport covidowy, dokument nie do podrobienia, unia europejska takie znaki wodne dojebała, że nawet posejdon kurwa ich nie sfałszuje.
 
certyfikat, akapaszport covidowy, dokument nie do podrobienia, unia europejska takie znaki wodne dojebała, że nawet posejdon kurwa ich nie sfałszuje.
Czyli bardzo im zależy na tym szczepieniu.

Czy jak ktoś zrobi mi zastrzyk z fałszywej szczepionki to będę mógł to sprawdzić?
Fałszywa szczypionka :beczka: :mamed:

A prawdziwa legitna to jaki ma skład ?
 
Technikowi w laboratorium twoja próbka wyjebie spod mikroskopu jak symbiot w spider manie.
 
Jak tam wasze szczepionki upgrade wam zrobił Bill na wariant Delta i Delta +. Jak tak to mam smutną wiadomość już musicie aktualizować chipy 5G na wariant Lambda
 
Jak tam wasze szczepionki upgrade wam zrobił Bill na wariant Delta i Delta +. Jak tak to mam smutną wiadomość już musicie aktualizować chipy 5G na wariant Lambda
Mówiłem, że jeszcze dużo liter w alfabecie :korwinlaugh:
 
Jak tam wasze szczepionki upgrade wam zrobił Bill na wariant Delta i Delta +. Jak tak to mam smutną wiadomość już musicie aktualizować chipy 5G na wariant Lambda
The Sun to jest gowno pierwszego sortu. Jakby mogli to by tych konajacych na live puszczali.

Wariant Omega to dopiero bedzie rozpierdol.

 
Jak tam wasze szczepionki upgrade wam zrobił Bill na wariant Delta i Delta +. Jak tak to mam smutną wiadomość już musicie aktualizować chipy 5G na wariant Lambda

Mi wjebali chipa na wariant delta force.
 
to chuj jej w szyje!
i nie wysilaj sie tam za bardzo psia koncowko bo jestes pierwsza osoba, ktora blokuje na tym forum. Szanuje dobry trolling ale to co ty odstawiasz to jest kurwa przedszkole
Idz wykop i wsadzaj. Enjoy your sex
Daj znać na forum czy doszedłeś i ile razy.
nie zapomnij umyć swojego pindolka
 
A więc tak @Genowefa Pierozek @baxx przykro mi to przyznać ale ewidentnie macie upośledzony zmysł obserwacji rzeczywistości + łatwowierność co sprawia że wszystkie oficjalne dane łykacie jak dziwka spermę :facepalm: Zero samodzielnego analitycznego myślenia z waszej strony, całe szczęście jesteście mniejszością co daje jakąś nadzieje na poprawę świadomości społecznej.
 
Back
Top