Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

icqBhBx.jpeg


3PWNRUW.jpeg
 
Druga sprawa że szczepionka przeznaczona dla osób niepełnoletnich może służyć do ich sterylizacji by częściowo zahamować liczbę urodzeń w najbliższych latach.

Nosz kurwa! Jak mozna byc takim naiwniakiem i wierzyć w te brednie? Z drugiej strony, skoro istnieją płaskoziemcy...

Cala europa walczy z problemami demograficznymi. Każdy kraj ma jakies programy demograficzne. Większosc panstw europy zachodniej przyjmuje imigrantow na potęgę, nawet Polska bierze tylu Ukrów ile moze. Muszą to robić, bo inaczej system ubezpieczeń spolecznych sie rozjebie. No ale pewnie, jednoczesnie rządy kastrują szczepionką własnych obywateli. Logiczne...

To jest niesamowicie przykre, ze moi rodacy, moze nawet sąsiedzi, dają sobie wciskać takie bujdy. Nie lubie teorii spiskowych, ale trudno oprzeć sie wrazeniu, ze maczał w tym palce ruski wywiad
 
Nosz kurwa! Jak mozna byc takim naiwniakiem i wierzyć w te brednie? Z drugiej strony, skoro istnieją płaskoziemcy...

Cala europa walczy z problemami demograficznymi. Każdy kraj ma jakies programy demograficzne. Większosc panstw europy zachodniej przyjmuje imigrantow na potęgę, nawet Polska bierze tylu Ukrów ile moze. Muszą to robić, bo inaczej system ubezpieczeń spolecznych sie rozjebie. No ale pewnie, jednoczesnie rządy kastrują szczepionką własnych obywateli. Logiczne...

To jest niesamowicie przykre, ze moi rodacy, moze nawet sąsiedzi, dają sobie wciskać takie bujdy. Nie lubie teorii spiskowych, ale trudno oprzeć sie wrazeniu, ze maczał w tym palce ruski wywiad
Pojęcie "Teorie spiskowe" są wymyślone dla osób takich jak ty czyli takich którzy nie potrafią w sposób właściwy analizować otaczającej ich rzeczywistości oraz są podatni na wszechobecną propagandę w celu podważania prawdy i niewygodnych faktów. Może cię zaskoczę ale nigdzie nie przeczytałem o szczepionkach powodujących bezpłodność a sam doszedłem do takich wniosków w przeciwieństwie do ciebie bo ewidentnie widać że jesteś zlepkiem tego co przeczytasz lub obejrzysz a nie tego co wywnioskujesz.
 
@klocuniek @Pat Bateman
macie pod ręką jakieś dobre, aktualne źródło na statsy ze śmiertelnością na covida?
"Średnioroczna ilość zgonów CV-19 znajduje się na poziomie cukrzycy, gruźlicy, chorób biegunkowych i kilku innych i wciąż jest znacznie mniejsza niż wiele innych chorób"

"Uwzględniając, że ok. 90% zgonów na świecie w różnych krajach dotyczy osób powyżej 65 lat (na podstawie: https://intelligence.weforum.org/topics/a1G0X000006O6EHUA0?tab=publications https://intelligence.weforum.org/ ), ilość zgonów dla osób poniżej 65 lat wyniosła zaledwie 0.04 na 1000 osób, co stanowi ryzyko śmierci CMR wynoszące zaledwie 0.004, czyli szansa przeżycia to 99.996%!!!"

"Prawdopodobna rzeczywista liczba śmiertelnych NOP'ów wśród osób zaszczepionych wg VAERS (max. 1% NOP'ów jest zgłaszanych wg.: https://digital.ahrq.gov/sites/defa...ion/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf), przypadająca na każde 1000 zaszczepionych osób, przewyższa liczbę zgonów Covid-19 w 195 krajach. Oznacza to, że szczepienia są bardziej śmiertelne niż rzekomy Covid w 100% krajów na świecie."

Cytaty pochodzą z bardzo obszernego i wnikliwego opracowanie odnośnie śmiertelności, uwzględniającego mnóstwo zmiennych:

 
Pojęcie "Teorie spiskowe" są wymyślone dla osób takich jak ty czyli takich którzy nie potrafią w sposób właściwy analizować otaczającej ich rzeczywistości oraz są podatni na wszechobecną propagandę w celu podważania prawdy i niewygodnych faktów. Może cię zaskoczę ale nigdzie nie przeczytałem o szczepionkach powodujących bezpłodność a sam doszedłem do takich wniosków w przeciwieństwie do ciebie bo ewidentnie widać że jesteś zlepkiem tego co przeczytasz lub obejrzysz a nie tego co wywnioskujesz.
nie ma co sie wdawac z nim w dyskusje, gosciu trolluje
 
ten cyrk opiera sie na zwyklych, banalnych blefach. Nie trzeba podawac zadnych numerow telefonow, zadnego adresu kwarantanny i moga tak naprawde Cie w dupe pocalowac. Ta baba juz zaczela straszyc mandatami bo myslala, ze jak wypowie magiczna regulke, ze "w takim razie zostanie sporzadzony wniosek do sadu" to sie gosciu zlamie. Od lat nasi dzielni stroze prawa czaruja tym zakleciem. Widzialem kilka podobnych filmikow z roznych panstw, wszedzie to samo. Czasem nawet wzywana jest ta policja ale na spisaniu danych sie konczy, tylko tyle moga
Zauważyłem, że często piszesz w podobnym tonie odnośnie tych wszystkich restrykcji, sytuacji związanych z mandatami itp. Czy wynika to z osobistych doświadczeń? Pytam z ciekawości, bo często odnoszę podobne wrażenie, ale różne rzeczy się słyszy, czy też nawet widzi, jak np. najazdy policji, bo chyba inaczej nie można tego nazwać na restaurację Oliviarnia. Ciekawi mnie, jak rozwinie się sytuacja gościa z filmiku, fajnie jakby nagrał ciąg dalszy.
Druga sprawa, wie ktoś może jak wygląda obowiązek noszenia maseczek w pociągach? Jak to wygląda od strony prawnej?
 
Zauważyłem, że często piszesz w podobnym tonie odnośnie tych wszystkich restrykcji, sytuacji związanych z mandatami itp. Czy wynika to z osobistych doświadczeń? Pytam z ciekawości, bo często odnoszę podobne wrażenie, ale różne rzeczy się słyszy, czy też nawet widzi, jak np. najazdy policji, bo chyba inaczej nie można tego nazwać na restaurację Oliviarnia. Ciekawi mnie, jak rozwinie się sytuacja gościa z filmiku, fajnie jakby nagrał ciąg dalszy.
Druga sprawa, wie ktoś może jak wygląda obowiązek noszenia maseczek w pociągach? Jak to wygląda od strony prawnej?
bo kary za te restrykcje sa fikcyjne. Oczywiscie jak nie dasz sie zastraszyc blefem i nie przyjmiesz mandatu bo to tak jakbys zgodzil sie na ukaranie. Pisalem o tym wczesniej. Dwa razy chciano mi wlepic mandat za brak maseczki, gadajac totalne bzdury o sporzadzaniu jakis wnioskow do sanepidu i tym podobne i dwa razy nic, cisza a zazwyczaj juz gdzies tak po tygodniu przychodzi wezwanie na komisariat w celu zlozenia zeznan przed wyslaniem wniosku z komisariatu do sadu. Raz sytuacja byla przed tzw nowelizacja przepisow a raz juz po, czyli ta cala nowelizacja to tylko kolejny propagandowy straszak.
Ten blef tyczy sie praktycznie wszystkiego, zadnych adresow do odbywania kwarantanny nie musisz podawac, zadnych telefonow, kary za zlamanie kwarantanny to tez fikcja. Wszystko opiera sie na serii propagandowych wysrywow w stylu "Wyszla z domu dostala 30 tys kary" albo "Zlamal kwarantanne siedzi w wiezieniu".
Ciekawi mnie, jak rozwinie się sytuacja gościa z filmiku, fajnie jakby nagrał ciąg dalszy.
w ogole sie nie rozwinie, nie dal sie zastraszyc i sprawa zakonczyla sie tam na tym lotnisku

Mysle, ze jeszcze nigdy nie bylismy bombardowani w mediach az takimi klamstwami. (jestesmy od zawsze ale to co sie teraz wyprawia to moim zdaniem ewenement) Pisza bzdety o sytuacjach w innych krajach, o ktorych ich mieszkancy nie maja bladego pojecia. Wiekszosc tych restrykcji w stylu godziny policyjne i tym podobne to tylko teoria a w praktyce wyglada to zupelnie inaczej niz opisuja pismaki.

Druga sprawa, wie ktoś może jak wygląda obowiązek noszenia maseczek w pociągach? Jak to wygląda od strony prawnej?
byl filmik z pociagu i to chyba tego samego typka nawet co na lotnisku. Dwoch dzielnych strozow prawa przy pomocy blefu chcialo wymusic okreslone zachowanie ale tez im nie poszlo i odeszli z podkulonymi ogonami
 
ale wpadka na czymś na czym pranksterzy zaliczali wywrotki w polskich sądach. To jest ta od Jacka WIlka? :korwinlaugh:
To dużo by tłumaczyło
1625739796044.png
 
Spoko, dzięki za odpowiedź.

byl filmik z pociagu i to chyba tego samego typka nawet co na lotnisku. Dwoch dzielnych strozow prawa przy pomocy blefu chcialo wymusic okreslone zachowanie ale tez im nie poszlo i odeszli z podkulonymi ogonami
Masz może ten filmik?
 
Jak sam wiesz, od początku ta pandemia jest oparta na straszeniu i paranoi. Cały czas te same metody.
no tak ale to co wstawiles uwlacza inteligencji przecietnego szympansa bo juz nawet nie czlowieka. Jezeli, ktorys ze swiatlych umyslow po tego typu rewelacjach pobiegnie sie zaszczepic to powinien zostac ubezwlasnowolniony dla swojego dobra
 
no tak ale to co wstawiles uwlacza inteligencji przecietnego szympansa bo juz nawet nie czlowieka. Jezeli, ktorys ze swiatlych umyslow po tego typu rewelacjach pobiegnie sie zaszczepic to powinien zostac ubezwlasnowolniony dla swojego dobra
Ten Kosiniak takimi mądrościami to już robi z siebie totalnego debila.
Czekam z niecierpliwością aż służby postanowią spuścić w kiblu tego śmierdzącego klocka jakim jest PSL (ZSL), którego zrobiły w latach '80 i tak leży i śmierdzi ten klocek na naszej scenie politycznej ::clintdis::
 
Ten Kosiniak takimi mądrościami to już robi z siebie totalnego debila.
Czekam z niecierpliwością aż służby postanowią spuścić w kiblu tego śmierdzącego klocka jakim jest PSL (ZSL), którego zrobiły w latach '80 i tak leży i śmierdzi ten klocek na naszej scenie politycznej ::clintdis::
W tym rzecz że smród to nie tylko problem PSLu, cała scena polityczna jebie gównem.
 
W tym rzecz że smród to nie tylko problem PSLu, cała scena polityczna jebie gównem.
Ja wiem, ale ten klocek jest najbliżej spuszczenia, więc czekam z niecierpliwością. Reszta też leży i śmierdzi ale choćby tego jednego się pozbyć to już sukces.

One step at a time.
 
Back
Top