Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Sraki heheheh :lesnarhappy:
Cieszę się, że mój profil psychologiczny Twojej osoby trafił w 10tkę. Inaczej byś nie odpisał. Jeszcze jest nadzieja, jeżeli sam zdajesz sobie sprawę w jakim kierunku zmierza Twoja moralność.
:hi:

Nie odpowiedziałeś
1. Na czym polega wolność większości?
2. W jaki sposób przekładam wolność większości nad wolność jednostki?
 
Nie prawda. Mój angielski jest spoko i nikt nie przeprosił na tym filmiku. Nie bylo za co, bo nie było nic takiego. Co nie @Karateka@ ?

W ogóle kurwa ten temat, to jest największe "a nie mówiłem na świecie". Mi to by było wstyd jak chuj na miejscu tego karateki, ale on idzie w zaparte. Już go tak zindoktrynowali w tym korpo, że przekłada wolność większości nad swoją indywidualną. Będąc tyle lat tylko trybikiem, stroną w excelu i rozmawiając z innymi osobami z pracy wg. "szablonu", to się wcale nie dziwie że tak ma.
Gość uważa się za inteligentnego, a wstrzykuje sobię do organizmu preparat bo inni mądrzejsi tak robią, bez analizy, bez cienia wątpliwości. Nic go nie różni od typowego janusza, który się zaszczepił żeby jechać na wakacje all inclusive. To są właśnie te dwie strony medalu ynteligenci, a z drugiej strony janusze. Jedni śmieją się z drugich, ale są tacy sami.
Idealny przykład co korporację robią z ludźmi. Mówią, że sci-fi wyprzedza to co nas czeka na świecie. To polecam się zapoznać ze światem cyberpunka. Przepaść społeczna miedzy biednymi i bogatymi i brak klasy średniej. Jeżeli nie jesteś posłusznym baranem w korpo to jesteś nikim.
Każda tyrania w historii ludzkości była możliwa dzięki takim ludziom + tym którzy wiedzieli, że coś jest złe ale bali się przeciwstawić. Wystarczy spojrzeć na niemcow, nie każdy z nich był naziolem ale pozwolili na to.
 
Nie odpowiedziałeś
1. Na czym polega wolność większości?
2. W jaki sposób przekładam wolność większości nad wolność jednostki?
Panie korposzczurze. Wybrałeś opcje niezarażania biednych babć (dobro ogółu), decydując się na przyjęcie specyfiku, który już po krótkim czasie został obnażony pod takim względem, że nie pomaga zdrowym młodym osobom(dobro jednostkowe). Zajebałeś sobię szpryce, która miała lepszy PR niż Joe Biden przed wyborami. Żadna lampka się nie zapaliła, że media podkręcają temat do niewyobrażalnych rozmiarów?
Teraz prezes Pfizer, wypowiada się że szczepionki nie chronią przed transmisją wirusa, a Ty dalej swoje.
Jesteś zwykły człowiek-excel, co siedzi w bańce informacyjnej.
 
Nie prawda. Mój angielski jest spoko i nikt nie przeprosił na tym filmiku. Nie bylo za co, bo nie było nic takiego. Co nie @Karateka@ ?

W ogóle kurwa ten temat, to jest największe "a nie mówiłem na świecie". Mi to by było wstyd jak chuj na miejscu tego karateki, ale on idzie w zaparte. Już go tak zindoktrynowali w tym korpo, że przekłada wolność większości nad swoją indywidualną. Będąc tyle lat tylko trybikiem, stroną w excelu i rozmawiając z innymi osobami z pracy wg. "szablonu", to się wcale nie dziwie że tak ma.
Gość uważa się za inteligentnego, a wstrzykuje sobię do organizmu preparat bo inni mądrzejsi tak robią, bez analizy, bez cienia wątpliwości. Nic go nie różni od typowego janusza, który się zaszczepił żeby jechać na wakacje all inclusive. To są właśnie te dwie strony medalu ynteligenci, a z drugiej strony janusze. Jedni śmieją się z drugich, ale są tacy sami.
Idealny przykład co korporację robią z ludźmi. Mówią, że sci-fi wyprzedza to co nas czeka na świecie. To polecam się zapoznać ze światem cyberpunka. Przepaść społeczna miedzy biednymi i bogatymi i brak klasy średniej. Jeżeli nie jesteś posłusznym baranem w korpo to jesteś nikim.
Chłopie ilu ja "znajomych" się pozbyłem przez te 2 lata, bo od początku mówiłem że to cyrk na kółkach :antonio:
A pracowałem wtedy w farmacji to byłem kurwa w centrum tego całego gówna xD

Jak wyzywali, jak obrażali olaboga. Rodzin pół roku nie widzieli siedzieli obsrani po kokardę kiedy my normalnie co niedzielę obiadek i kawusia łącznie z 84 LETNIĄ KURWA BABCIĄ :mamed:

Tak się pięknie sami posegregowali jak śmiecie. Nawet mi ich nie jest szkoda, a teraz po 2 latach zajebiście miło spotkać takich delikwentów, albo im gdzieś dopierdolić pod foteczką na IG. Jebane stado baranów.
 
Panie korposzczurze. Wybrałeś opcje niezarażania biednych babć (dobro ogółu), decydując się na przyjęcie specyfiku, który już po krótkim czasie został obnażony pod takim względem, że nie pomaga zdrowym młodym osobom(dobro jednostkowe). Zajebałeś sobię szpryce, która miała lepszy PR niż Joe Biden przed wyborami. Żadna lampka się nie zapaliła, że media podkręcają temat do niewyobrażalnych rozmiarów?
Teraz prezes Pfizer, wypowiada się że szczepionki nie chronią przed transmisją wirusa, a Ty dalej swoje.
Jesteś zwykły człowiek-excel, co siedzi w bańce informacyjnej.
Ale był w Azji!
 
A ja pamietam jak dziś. W sopocie poszło nagle info, że do 24 trzeba zamknąć knajpy, imprezy, coctailbary itp bo zarzadzenie takie. Szefowa starters (fajne miejsce jak tak a propos) powiedziala od razu, że to nielegalne i ze nie zamknie. Przychodze na nastepny dzien otwierać knajpe i zapierdol ludzi. Wszystkie stoliki pozajmowane, generalnie hardkor. Nagle godzina 13-14 wkezdza z 10 policjantow i zaczyna wyganiac gosci. Prawnik na miejscu zaczyna z policja jak z gownem jechac. Wszystkich legitymuje i opierdala jak jakiś brzdzący. Nie wiedzą co zeobić, ludzie zaczynają się burzyć, że mają wypierdalać. I w końcu poszli. Godzina 16 wjezdza jakis urzednik i ludzie z sanepidu. Wystawiaja sprawe w sadzie 30tys kary xd. Prawnik smieje im sie w morde i strzela paragrafami. Urzednik juz tez nie wie co sie dzieje i spierdala. Ludzie bija brawo. Potem tydzien poz iek znowu 30tys kary. Knajpa ani jednego dnia nie byla zamknieta i robilismy rekordy utargów (ale z tipow zarobilem wtedy o jezzuuu). W sądzie wszystkie kary klasycznie anulowane (no bo niby jak mozna kare dostac, ze masz legalnie knajpe otwartą).
 
A ja pamietam jak dziś. W sopocie poszło nagle info, że do 24 trzeba zamknąć knajpy, imprezy, coctailbary itp bo zarzadzenie takie. Szefowa starters (fajne miejsce jak tak a propos) powiedziala od razu, że to nielegalne i ze nie zamknie. Przychodze na nastepny dzien otwierać knajpe i zapierdol ludzi. Wszystkie stoliki pozajmowane, generalnie hardkor. Nagle godzina 13-14 wkezdza z 10 policjantow i zaczyna wyganiac gosci. Prawnik na miejscu zaczyna z policja jak z gownem jechac. Wszystkich legitymuje i opierdala jak jakiś brzdzący. Nie wiedzą co zeobić, ludzie zaczynają się burzyć, że mają wypierdalać. I w końcu poszli. Godzina 16 wjezdza jakis urzednik i ludzie z sanepidu. Wystawiaja sprawe w sadzie 30tys kary xd. Prawnik smieje im sie w morde i strzela paragrafami. Urzednik juz tez nie wie co sie dzieje i spierdala. Ludzie bija brawo. Potem tydzien poz iek znowu 30tys kary. Knajpa ani jednego dnia nie byla zamknieta i robilismy rekordy utargów (ale z tipow zarobilem wtedy o jezzuuu). W sądzie wszystkie kary klasycznie anulowane (no bo niby jak mozna kare dostac, ze masz legalnie knajpe otwartą).
Potwierdzam. Mój kumpel miał otwartą siłkę i chwała mu za to - 2 mandaty - 0 kary
Ale jaka policja była odważna, dopóki byli sami na recepcjonistki jak wyszli chłopaki z chuliganki to się siusiaczki rozmyśliły z mandatami xD

Koleżanka knajpę też miała otwartą cały czas i często tam chodziliśmy. Też 2 sprawy i też żadnej kary.
U mnie w mieście dyskoteka była legal otwarta całą jebaną "plandemie" i chłopaki robili utargi życia jak inni się bali mandatów.

A barany w maskach, bo mandaty xD
 
Potwierdzam. Mój kumpel miał otwartą siłkę i chwała mu za to - 2 mandaty - 0 kary
Ale jaka policja była odważna, dopóki byli sami na recepcjonistki jak wyszli chłopaki z chuliganki to się siusiaczki rozmyśliły z mandatami xD

Koleżanka knajpę też miała otwartą cały czas i często tam chodziliśmy. Też 2 sprawy i też żadnej kary.
U mnie w mieście dyskoteka była legal otwarta całą jebaną "plandemie" i chłopaki robili utargi życia jak inni się bali mandatów.

A barany w maskach, bo mandaty xD
:frankapprove: Musisz mieszkać w Kozakowie Wielkim, bo u mnie pizdy zamkneli mój ulubiony dotychczas klub i knajpę. Do knajpy wróciłem, do klubu już nie:childcry:
 
Nie odpowiedziałeś
1. Na czym polega wolność większości?
2. W jaki sposób przekładam wolność większości nad wolność jednostki?
Ty wrzucasz jakieś głupoty na Brauna, a to jeden z nielicznych polityków, który robił coś dla zdrowia Twojego dziecka.
Bo jakby tego nie przerwali to by tym gównem szczepili dzieci od lat 5, a są już badania jakie to robi szkody 30 letnim facetom ty jebany idioto.
 
Panie korposzczurze. Wybrałeś opcje niezarażania biednych babć (dobro ogółu), decydując się na przyjęcie specyfiku, który już po krótkim czasie został obnażony pod takim względem, że nie pomaga zdrowym młodym osobom(dobro jednostkowe). Zajebałeś sobię szpryce, która miała lepszy PR niż Joe Biden przed wyborami. Żadna lampka się nie zapaliła, że media podkręcają temat do niewyobrażalnych rozmiarów?
Teraz prezes Pfizer, wypowiada się że szczepionki nie chronią przed transmisją wirusa, a Ty dalej swoje.
Jesteś zwykły człowiek-excel, co siedzi w bańce informacyjnej.

Nigdy nie argumentowałem swojego szczepienia dobrem czyjejkolwiek babci czy obawą przed zarażeniem kogokolwiek. Możesz się zemną nie zgadzać, możesz mnie nie lubić, ale to nie fair stosować takie zagrania
 
Nigdy nie argumentowałem swojego szczepienia dobrem czyjejkolwiek babci czy obawą przed zarażeniem kogokolwiek. Możesz się zemną nie zgadzać, możesz mnie nie lubić, ale to nie fair stosować takie zagrania
Czyli to przez Ciebie moja babcia umarła :płacz:
 
Nigdy nie argumentowałem swojego szczepienia dobrem czyjejkolwiek babci czy obawą przed zarażeniem kogokolwiek. Możesz się zemną nie zgadzać, możesz mnie nie lubić, ale to nie fair stosować takie zagrania
To zanim się popłaczesz. Podaj argument.
 
To zanim się popłaczesz. Podaj argument.
On juz mi odpowiadal na to. Zecydowal sie bo w srodowisku lekarskim byl wysoki procent wyszczepienia.

Było straszenie nieznanymi skutkami ubocznymi w przyszłości.



Lekarze mają bardzo wysoką wyszczepialnosc(linkowalem badania wśród lekarzy rezydentów) a czym bliżej specjalizacji w stronę wirusologii/immunologii tym większa skłonność do szczepienia. Jako osoba bez wiedzy, wolę kierować się tym co mówią specjaliści, a nie ludzie zarabiający na strachu za pomocą platformy YouTube.
 
Ciekawe czy szczepionka będzie skuteczna na ten wariant co wysmarowali w Bostonie z 80% śmiertelnością u szczurów, aaa czekaj już przy pierwszych nie działała:werdum:
 
Napisałem że czym bardziej ktoś jest wyspecjalizowany w kierunku szczepień) epidemiologia, immunologia) tym bardziej popiera szczepienie. Tendencje a nie że zawsze i wszędzie albo tak albo tak
Czy to oficjalne dane z ministerstwa? :roberteyeblinking:
 
Eksperci podkreślają

 
Eksperci podkreślają

Da się jeszcze zaszczepić ?

Kurwa to brzmi poważnie. Dwie choroby o promilowej śmiertelności. Tu nie ma co ryzykować trzeba zaufać ekspertom!
taki chuj :mamed:
 
Eksperci podkreślają


Czy to oznacza, że muszę odinstalować twittera z telefonu żeby się nie zarazić? Wolę się upewnić
 
Okej, fajnie nam się teraz zapodaje te wszystkie filmiki, ale jaki jest wniosek? Przecież głupota społeczenstwa postępuje, upadek płci w postaci coraz powszechniejszego non binary/gay/lesbian/bi/trans/sapio/homo i chuj wie co dalej jest na porządku dziennym. Wielcy tego świata już nie ukrywają się z pragnieniem wyplenienia kalsy średniej na rzecz wykształconych/mających pożyteczne zdolności techników i panujących nad nimi reptalian. Wolność obywatelska za parę lat będzie przywilejem tylko ludzi z co najmniej paru miionami na koncie. Przecież ONI dążą do depopulalizacji naszej planety na rzecz ekologii (czytaj tyranii mądrych/bogatych nad ciemnotą). Homoseksualizm i lockdowny bardzo temu sprzyjają, ogólnie homo sapiens sapiens za jakiś czas zostanie wypleniony przez inną rasę będącą kolejnym etapem ewolucji
 
Back
Top