Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Ze wstydem przyznam że przyjąłem dwie dawki szczepionki . Co prawda z covidem nie miałem styczności ale rzeczna szczepionka doskonale działa na zwyklą grypę. Już od półtora roku nie byłem chory.Co do samej pandemii to jakaś bzdura wystarczy poszukać statystyki zachorowań na zapalenie płuc z 2019,20 i 21. Wnioski może wyciągnąć chyba każdy z lQ powyżej 60.
Zadziwiające jak szybko zakończył się raban z epidemią kiedy Putin zaatakował Ukrainę a USA postanowiło bić się z rosją do ostatniego Ukrainca.
 
Last edited:
IMG_20221101_135621.jpg

Poznań
 
Oj te skurwysyny nie zapomnieli. Im mniejsze przedsiębiorstwo tym bardziej.
Ze śmieszniejszych sytuacji to mam obowiązek kasy fiskalnej online . Teraz uwaga . Urząd skarbowy w zeszłym roku przysłał kontrolę do wszystkich firm w mojej wiosce które podlegają temu obowiązkowi. Jakie było moje zdziwienie kiedy usłyszałem powód kontroli. Pytam : to co wy nie macie połączenia z internetem w tym urzędzie ? Oni że mają ale takie jest rozporządzenie. Kurwa w tym kraju marnują pieniądze na kontrolę którą można przeprowadzić dwoma kliknięciami myszy z za biurka .
 
2 lata gnębienia i niszczenia ludzi, nadmiarowych zgonów niespowodowanych wirusem, rujnowania biznesów, skłócania ludzi, wprowadzania dyktatur sanitarnych, szkodzenia środowisku. Ale chuj tam, nic się takiego nie stało. Pogódźmy się wszyscy i zapomnijmy o sprawie. Głupio wyszło, ale kto mógł wiedzieć?



comment_1667656894KP9AOgBIrvFbJip2NqJEtD.jpg
 
2 lata gnębienia i niszczenia ludzi, nadmiarowych zgonów niespowodowanych wirusem, rujnowania biznesów, skłócania ludzi, wprowadzania dyktatur sanitarnych, szkodzenia środowisku. Ale chuj tam, nic się takiego nie stało. Pogódźmy się wszyscy i zapomnijmy o sprawie. Głupio wyszło, ale kto mógł wiedzieć?



View attachment 48757
Zamknięcia lasów, godziny seniorów, zamknięcia siłowni, limity w sklepach. To było dwa lata temu a mam wrażenie że ludzie mają krótką pamięć i już o tym na poważnie nie myślą. "No bo kiedyś tam zamknęli siłownie, ale i tak nie chodziłem, nic się nie zmieniło". Właściciele siłowni odczuwają to pewnie do dzisiaj. Ludzie łatwo zapominają jeżeli ich to nie dotknęło i jak za dwa lata zacznie się jakiś nowy cyrk, to ci sami ludzie będą tak samo poddawać się wszystkim restrykcjom z dupy
 
Zamknięcia lasów, godziny seniorów, zamknięcia siłowni, limity w sklepach. To było dwa lata temu a mam wrażenie że ludzie mają krótką pamięć i już o tym na poważnie nie myślą. "No bo kiedyś tam zamknęli siłownie, ale i tak nie chodziłem, nic się nie zmieniło". Właściciele siłowni odczuwają to pewnie do dzisiaj. Ludzie łatwo zapominają jeżeli ich to nie dotknęło i jak za dwa lata zacznie się jakiś nowy cyrk, to ci sami ludzie będą tak samo poddawać się wszystkim restrykcjom z dupy
Tak będzie. A Ty znowu będziesz szurem i ruskom onucom bo tak na twitterze i pejsubku napisali!
 
Ciekawe czy u nas też przyjdzie teraz taki zbawca ludu i powie: nic się nie stało, można się rozejść! i ludzie zaczną bić brawo... a Korwin przeleci nad Warszawą wieczorem i porwie 8 letnią dziewicę do swojej jaskini.
U nas dalej lekarze mają sprawy w izbach lekarskich, ale Basiukiewicz wygrał więc reszta pewnie też ugra.

A Horbana zakopali. Sutkowski zniknął, a reumatolog idol młodych wykształconych usunął wszystko z tlita. Eksperci kurwa ich mać.
 
Nie wiem, czy już ktoś dodawał. Mam dość znaczną wyrwę w śledzeniu tematu.

Niemiecki Federalny Instytut Badań Populacyjnych:

"Istnieje silny związek między rozpoczęciem programów szczepień a spadkiem płodności dziewięć miesięcy później"

"Nie ma związku między trendami płodności a zmianami w bezrobociu, wskaźnikach infekcji lub zgonach spowodowanych COVID-19. Istnieje jednak silny związek między rozpoczęciem programów szczepień a spadkiem płodności dziewięć miesięcy później"


 
Back
Top