Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Tak z ciekawosci. Czy mogpby im wytoczyc za to proces czy kwarantanna jest przymusowa i musisz ja odsiedziec? 300zl to i tak dobra cena za wyjebanie sie na kwarantanne i zostanie "covidowym ignorantem".
Z tego co się orientuje w kodeksie karnym nie ma czegoś takiego jak "złamanie kwarantanny", chyba nawet samej definicji kwarantanny nie ma. Tak jak pisze @Scurvol chodzi o presję i puszczanie w eter informacji mogących ludzi przestraszyć.
Wiadomo nikt się covida nie boi, ale w takim gówno państwie żyjemy, że jednak 5 koła wyskoczyć to już zaboli zwykłego kowalskiego.
Strach to główne narzędzie w tym całym procederze.

Chyba że mają podstawionych sędziów i prokuratora, żeby zrobić jedną sprawę na milion wygranych gdzie udupią gościa żeby poszedł przekaz że jednak te restrykcje są na prawie
 
czy kwarantanna jest przymusowa i musisz ja odsiedziec?
Nie musisz:
300zl to i tak dobra cena za wyjebanie sie na kwarantanne i zostanie "covidowym ignorantem".
Ale jak będziesz miał pecha to możesz dostać i 100 razy tyle:
 
Nie musisz:

Ale jak będziesz miał pecha to możesz dostać i 100 razy tyle:
Ej ej ej, ale przy nowelizacji ustawy znieśli wpis o karach od inspektoratu sanitarnego, a że prawo nie działa wstecz to dopóki znowu nie zmienią ustawy o przeciwdziałaniu to mogą się na chuju pobujać.

To jest to samo co restauracje i siłownie miały dostawać 30 koła kary za nie przestrzeganie lockdownu. Sam znam 5 osób które wyłożyły na to jaja i wygrały wszystkie sprawy.
Co niektórzy teraz wytoczyli cywilne pracownikom sandepidu i policji, ale jak to się skończy nie wiadomo, bo u nas wolne sądy = wolno działające sądy.

Te wszystkie przepisy są miękim chujem robione właśnie w ten sposób żebyś się zastanawiał czy Ci wolno czy nie, a dokładnie się nie dowiesz dopóki nie przeżyjesz na własnej skórze.
 
przestali się szczepić przeciw odrze
spierdalać do tematu o szczepionkach na odrę :) kolega widzę celowo sugeruje w sposób zawoalowany ;) zrównywanie szczepionek z preparatami terapii genowej, której ewentualne, katastrofalne w skutkach długotrwałe efekty nie są poznane, a negatywne, krótkotrwałe i ciężkie już wystąpiły w znacznej liczbie, co jedynie potwierdza obawy niektórych przed poddaniem się takiej terapii
 
:tysoncoffe:
bajeczka totalna, gosciu, pewnie mial grzywne za zupelnie co innego. Na podstawie tego typu fantazji, reszta ma sie podporzadkowac. Taki jest cel tego typu sponsorowanych wysrywow.
 
Czy w Bolzdze sa juz przymusowe testy na covid przed przystapieniem do pracy albo kwit ze jestes zaszczepiony? :boystop:
 
Przestańcie gadać o prawie w tym państwie z dykty, mchu i paproci. Tutaj komuszy sędziowie, prokuratorzy, policja i byle urzędniczyna może bezprawnie przeczołgać zwykłego obywatela i zniszczyć mu życie nawet za wyinaginowane zbrodnie i nikt nawet nie piśnie. To nie jest państwo prawa, to nawet nie jest państwo w ogóle, to jest chuj, dupa i kamieni kupa... ::really::
 
Polecam. Lek. Jerzy Milewski – przedsiębiorca, ekspert rynku farmaceutycznego i medycznego. W 1982 r. ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku – Wydział Lekarski. W czasie pracy w Akademii Medycznej uzyskał specjalizację z Chorób Wewnętrznych. VI Posiedzenie Komisji śledczej
Milewski skupia się na oficjalnych danych:


 
Naziole austriaccy dzisiaj już przymus wprowadzili:
U nas też nie lepiej, dziady i wykształciuchy też są za obostrzeniami, w sumie nic nowego, w Einsatzguppen też większość doktoraty miała:
 
Czy w Bolzdze sa juz przymusowe testy na covid przed przystapieniem do pracy albo kwit ze jestes zaszczepiony? :boystop:
Naziole austriaccy dzisiaj już przymus wprowadzili:
U nas też nie lepiej, dziady i wykształciuchy też są za obostrzeniami, w sumie nic nowego, w Einsatzguppen też większość doktoraty miała:
Masakra, u szwabow przymusowe testy lub kwit ze szczepienia jesli chcesz pracowac :rofl:
 
Wcale mi nie gadajcie. Ciekawe czy nie będzie trzeba spakować zabawek i wracać do kraju szybciej niż planowałem...
 
Naziole austriaccy dzisiaj już przymus wprowadzili:
a w lutym sie okaze, ze nie ma takiej opcji zeby mogli to wprowadzic. Licza na to, ze czesc owieczek pobiegnie i sie zaszczepi jeszcze przed lutym

U nas też nie lepiej, dziady i wykształciuchy też są za obostrzeniami, w sumie nic nowego, w Einsatzguppen też większość doktoraty miała:
sondaz? serio? nie no to musi byc prawda

Kurwa ludzie do chuja pana, przestancie lykac te brednie bez chwili refleksji! To wszystko jedna wielka, medialna fikcja. Jak na poczatku tego cyrku wiekszosc tu brandzlowala sie tymi falszywymi statystykami i doniesieniami medialnym na temat wielkiej zarazy, przescigajac sie jeden przez dugiego, ktory jest bardziej obesrany ze strachu, to teraz przerodzilo sie to w brandzlowanie sie doniesieniami o tym gdzie probuje sie zaprowadzic najwiekszy covidowy zamordyzm. Oczywiscie wszystko na podstawie sponsorowanych wysrywow jakis pismakow. Wiadomo, ze takie "newsy" normalnego czlowieka cisnieniuja ale zanim zaczniemy sie swiecie oburzac powinnismy zakladac, ze to zwykle sciemy i gra na to zeby czesc owieczek pobiegla do szprycy. Puszcza sie w eter tego typu wiadomosci, ktore maja za zadanie, tez wybadanie terenu i reakcje spoleczenstwa. Wezcie to pod uwage.
 
ale zanim zaczniemy sie swiecie oburzac powinnismy zakladac, ze to zwykle sciemy i gra na to zeby czesc owieczek pobiegla do szprycy
A jak myślisz, te nowe mandaty od nowego roku po 1600 zł za 30 km i 30 tys za brak przeglądu to też ściema, żeby tylko owieczki wlokły się jak ślimaki po drogach i nic z tego nie będzie? Bo ja już zacząłem w to wierzyć i trochę nerwa złapałem :wall:
 
A jak myślisz, te nowe mandaty od nowego roku po 1600 zł za 30 km i 30 tys za brak przeglądu to też ściema, żeby tylko owieczki wlokły się jak ślimaki po drogach i nic z tego nie będzie? Bo ja już zacząłem w to wierzyć i trochę nerwa złapałem :wall:
no tu jest, jednak co innego bo to wszystko, pewnie nie stoi w sprzecznosci np do Konstytucji i do podstawowych praw czlowieka. Maja byc jakies podwyzki ale watpie w te 1600 (bedzie pewnie mniej) a te 30 tys za brak przegladu to czysta fantazja
 
bajeczka totalna, gosciu, pewnie mial grzywne za zupelnie co innego. Na podstawie tego typu fantazji, reszta ma sie podporzadkowac. Taki jest cel tego typu sponsorowanych wysrywow.
A to też była ściema?
 
A to też była ściema?
a co Ci kaze przypuszczac, ze nie? Oczywiscie, ze sciema majaca nastraszyc reszte. Jeszcze te zalosne wstawki o tym jak trafila do celi z morderczynia. Ja prdl hahahahahahaha, tego owieczki maja sie bac najbardziej :gsp:
 
ae8fab29e6241e484e25949ec0c2563d.webp
 
W Pl jest dużo mniejszy % uszczypanych w porównaniu z zachodem więc raczej w Pl nie wprowadza jakichś pojebanych nakazów jak w nl czy Austrii, gdzie masz ponad 80% uszczypanych
Ostatnio jedna Pani doktor powiedziała mi osobiście, że te statystyki są naciągnięte a realnie jest mniej. Nie mogę tego potwierdzić, bo w moim otoczeniu jest dużo większy % naszprycowanych eliksirem.
 
A to też była ściema?
Kurde no akurat dałeś taki artykuł w który na prawdę trudno uwierzyć. Można to jakoś sprawdzić poprzez osoby przebywające w tym zakładzie w tamtym czasie albo jakiś inny sposób? Chociaż może być ciężko znaleźć 38letnia Karoline z Torunia, która zostaje anonimowa chociaż mogła by narobić takiego rabanau. Ciężko mi uwierzyć, że żaden prawnik nie zainteresowałby się taką sprawą dla odszkodowania.
 
Kurde no akurat dałeś taki artykuł w który na prawdę trudno uwierzyć. Można to jakoś sprawdzić poprzez osoby przebywające w tym zakładzie w tamtym czasie albo jakiś inny sposób? Chociaż może być ciężko znaleźć 38letnia Karoline z Torunia, która zostaje anonimowa chociaż mogła by narobić takiego rabanau. Ciężko mi uwierzyć, że żaden prawnik nie zainteresowałby się taką sprawą dla odszkodowania.
byly nawet wzmianki w TV ale co to za problem odegrac scenke jak w filmie, z podstawionymi aktorami. Ludzie nie maja pojecia jak tworzy sie "newsy" w mediach. Babka mogla siedziec za zupelnie co innego a pismaki dopisaly juz do tego swoja wersje.
 
Właśnie choruje sobie na covid. Nie jest przyjmnie, ale absolutnie do zniesienia. Jestem w stanie pracować zdalnie, więc przebieg jest lagodny. Moje dzieciaki prawie bez obajawów.
Generalnie, własne doświadczenie z chorobą przekonało mnie żeby tym bardziej się nie szczepić. Prawie każde przeziębienie znoszę gorzej niż covida.
 
Kurde no akurat dałeś taki artykuł w który na prawdę trudno uwierzyć. Można to jakoś sprawdzić poprzez osoby przebywające w tym zakładzie w tamtym czasie albo jakiś inny sposób? Chociaż może być ciężko znaleźć 38letnia Karoline z Torunia, która zostaje anonimowa chociaż mogła by narobić takiego rabanau. Ciężko mi uwierzyć, że żaden prawnik nie zainteresowałby się taką sprawą dla odszkodowania.
Po prostu zapamiętałem tę sprawę.
Karolina L. spędziła wcześniej w areszcie 5 miesięcy. Nikt nie wpłacił poręczenia majątkowego w wysokości 4 tys. zł. Dopiero we wrześniu 2020 r. zwolniono ją z aresztu, m.in. dzięki działaniom posła Arkadiusza Myrchy, który wystąpił do Prokuratora Generalnego z interwencją i prośbą o wyjaśnienia zasadności stosowania przez prokuraturę najsurowszego środka zapobiegawczego.
 
I co? Jeszcze żyją? Ciekawe, czy jak już pomrą od tych szpryc to zakwalifikują ich jako ofiary covida, żeby statystyki dalej fałszować....
:putinlaugh: mylisz że ja się na to złapie.

Wystarczy, że na początek padną najsłabsze osobniki stanowiące balast.
Za 10 lat może się okazać, że ludzie dziwnym trafem padają jak muchy w wieku około 50 zamiast 70.
Za kolejne 10 lat może się okazać, że 70% par jest bezpłodnych.
W międzyczasie dzieci mogą rodzić się z jakimiś wadami genetycznymi uniemożliwiającymi im normalne funkcjonowanie.
DEPOPOLACJA to nie tylko strzał i za 48h do piachu.
 
To ten wyrok to też pewnie jakiś fake:
ale dziwne, że sędziowie z tego sądu nie zareagowali, bo rzeczywiście orzekają w Kielcach::
Wybacz ale ja nie zamierzam tego czytac i tak, to moze byc fake. Tak na pierwszy rzut oka to nie jest zadne oficjalne pismo, ktore tez mozna sobie poprzerabiac i wrzucic w obieg. Do tej calej machiny propagandowej zaprzegnieci sa rowniez i wszelkiej masci prawnicy.
 
a co Ci kaze przypuszczac, ze nie? Oczywiscie, ze sciema majaca nastraszyc reszte. Jeszcze te zalosne wstawki o tym jak trafila do celi z morderczynia. Ja prdl hahahahahahaha, tego owieczki maja sie bac najbardziej :gsp:

byly nawet wzmianki w TV ale co to za problem odegrac scenke jak w filmie, z podstawionymi aktorami. Ludzie nie maja pojecia jak tworzy sie "newsy" w mediach. Babka mogla siedziec za zupelnie co innego a pismaki dopisaly juz do tego swoja wersje.
Nie sądzisz, że byłoby to dosyć prymitywne i łatwe do zdemaskowania? A bycie w celi z mordercą, to nic nadzwyczajnego, zapewniam Cię. Scenki w TV mogą być odegrane, ale jest mnóstwo informacji na ten temat, te wszystkie pismaki musiałyby być wtajemniczone. Poza nimi ten poseł, policjanci, prawnicy, sąd (pewnie można dotrzeć do dokumentacji sprawy), ludzie, którzy zeznali, że ją widzieli w sklepie i Bóg jeden wie kto jeszcze (fałszywi sąsiedzi, rodzina?). Nikt by się nie wygadał? Takie myślenie wydaje mi się trochę paranoidalne, ale...
:neildegrassewhoa:


też uczestniczę w spisku.
 
Nie sądzisz, że byłoby to dosyć prymitywne i łatwe do zdemaskowania? A bycie w celi z mordercą, to nic nadzwyczajnego, zapewniam Cię. Scenki w TV mogą być odegrane, ale jest mnóstwo informacji na ten temat, te wszystkie pismaki musiałyby być wtajemniczone. Poza nimi ten poseł, policjanci, prawnicy, sąd (pewnie można dotrzeć do dokumentacji sprawy), ludzie, którzy zeznali, że ją widzieli w sklepie i Bóg jeden wie kto jeszcze (fałszywi sąsiedzi, rodzina?). Nikt by się nie wygadał? Takie myślenie wydaje mi się trochę paranoidalne, ale...
:neildegrassewhoa:


też uczestniczę w spisku.
chlopie, niby jak przecietny odbiorca tej bajeczki ma to zweryfikowac? Babka siedziala za cos innego a pismaki, mozliwe, ze z nia w porozumieniu dopisali do tego swoja historie. Proste jak jebanie. Reszta dziennikarzyn po prostu powiela info. Tu nie ma jakiegos wyszukanego spisku, prosta prymitywna ustawka.
 
Back
Top