Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Nie sądzisz, że byłoby to dosyć prymitywne i łatwe do zdemaskowania? A bycie w celi z mordercą, to nic nadzwyczajnego, zapewniam Cię. Scenki w TV mogą być odegrane, ale jest mnóstwo informacji na ten temat, te wszystkie pismaki musiałyby być wtajemniczone. Poza nimi ten poseł, policjanci, prawnicy, sąd (pewnie można dotrzeć do dokumentacji sprawy), ludzie, którzy zeznali, że ją widzieli w sklepie i Bóg jeden wie kto jeszcze (fałszywi sąsiedzi, rodzina?). Nikt by się nie wygadał? Takie myślenie wydaje mi się trochę paranoidalne, ale...
:neildegrassewhoa:


też uczestniczę w spisku.
o której sprawie teraz piszesz? Właśnie chciałbym się dowiedzieć czy "pewnie można dotrzeć do dokumentacji sprawy." Można się w takim razie skontaktować z fałszywymi sąsiadami albo rodziną. A, nie czekaj..... Nie można...
 
Można się w takim razie skontaktować z fałszywymi sąsiadami albo rodziną. A, nie czekaj..... Nie można...
ci policjanci, sasiedzi, swiadkowie co widzieli ja w sklepie to istnieja ale tylko w wyobrazni pismaka.
 
Wystarczy, że na początek padną najsłabsze osobniki stanowiące balast.
Za 10 lat może się okazać, że ludzie dziwnym trafem padają jak muchy w wieku około 50 zamiast 70.
Za kolejne 10 lat może się okazać, że 70% par jest bezpłodnych.
W międzyczasie dzieci mogą rodzić się z jakimiś wadami genetycznymi uniemożliwiającymi im normalne funkcjonowanie.
DEPOPOLACJA to nie tylko strzał i za 48h do piachu.
No to są bardzo trafne spostrzeżenia, co więcej nikt im tego nawet nie udowodni, bo za dużo czasu minęło. Zbrodnia doskonała. Ale mnie w tym wszystkim zastanawia, dlaczego się tak na zachodnią Europę i Stany uwzięli? Afryki to w ogóle nie dotknie, a tam najwięcej bachorów i nikt się nie szczepi? Myślisz, że nowych niewolników do bawełny chcą wyprodukować, a zlikwidować informatyków z Danii, inżynierów z Niemiec itp?
 
No to są bardzo trafne spostrzeżenia, co więcej nikt im tego nawet nie udowodni, bo za dużo czasu minęło. Zbrodnia doskonała. Ale mnie w tym wszystkim zastanawia, dlaczego się tak na zachodnią Europę i Stany uwzięli? Afryki to w ogóle nie dotknie, a tam najwięcej bachorów i nikt się nie szczepi? Myślisz, że nowych niewolników do bawełny chcą wyprodukować, a zlikwidować informatyków z Danii, inżynierów z Niemiec itp?
To samo mnie nurtuje od dłuższego czasu.
Dlaczego teraz Europa+ Irlandia, wcześniej Australia a jeszcze wcześniej choć w mniejszym stopniu Kanada.
Australia jest dobrym poligonem doświadczalnym bo jest odcięta od świata.

Dlaczego nie Indie i Afryka, gdzie maja tyle ludu ???
 
o której sprawie teraz piszesz? Właśnie chciałbym się dowiedzieć czy "pewnie można dotrzeć do dokumentacji sprawy." Można się w takim razie skontaktować z fałszywymi sąsiadami albo rodziną. A, nie czekaj..... Nie można...
Tu masz film z aktorami (sędzia, prawnicy, kobieta i ojciec):
Tu masz komunikat w sprawie (oczywiście fałszywka, nie daj się zwieść!):
A teraz możesz jechać do Torunia i udowodnić, że to wszystko mistyfikacja. Pierwszy będę sypał głowę popiołem i uznam Cię za herosa.
:tiphatb:
 
Tu masz film z aktorami (sędzia, prawnicy, kobieta i ojciec):
Tu masz komunikat w sprawie (oczywiście fałszywka, nie daj się zwieść!):
A teraz możesz jechać do Torunia i udowodnić, że to wszystko mistyfikacja. Pierwszy będę sypał głowę popiołem i uznam Cię za herosa.
:tiphatb:
nie no jasne to juz sa twarde dowody. :facepalm:
 
To samo mnie nurtuje od dłuższego czasu.
Dlaczego teraz Europa+ Irlandia, wcześniej Australia a jeszcze wcześniej choć w mniejszym stopniu Kanada.
Australia jest dobrym poligonem doświadczalnym bo jest odcięta od świata.

Dlaczego nie Indie i Afryka, gdzie maja tyle ludu ???
No właśnie to jest zastanawiające. Chociaż mnie też zastanawia, dlaczego akurat wybrali szczepionki? To kompletny strzał w kolano, bo przecież każdy już o tym się dowiedział jak nawet u nas na forum o tym wszyscy piszą. Ja to bym jakiś depopulant dodawał do Coca-Coli, przecież to tysiąc razy prostsze. Koncentrat produkuje tylko jedna fabryka w Atlancie i może do dowolnie zanieczyścić w zależności, gdzie to będzie rozlewane. Chiny, Afryka, wszyscy to piją. Proste jak drut i nikt by nawet nie miał o tym zielonego pojęcia, a oni wybrali szczepionki..... :wall: Kilka firm, w dodatku China i Ruskie mają swoje..... Ja tego nie ogarniam, ale może im właśnie o to chodziło..... Najciemniej pod latarnią.....
 
A jakie Ty masz dowody na swoją tezę?
Ja doskonale pamietam ten przypadek. Nie chce mi sie teraz szukac wyrokow sadow, ktore z automatu umazaja tego typu sprawy. Powolujesz sie caly czas na "fakty" "swiadkow" z przekazu pismakow i nawet przez mysl Ci nie przejdzie, ze to po prostu nieprawda. Nie ma sensu tego ciagnac, wierz sobie w co chcesz.
 
Ja doskonale pamietam ten przypadek. Nie chce mi sie teraz szukac wyrokow sadow, ktore z automatu umazaja tego typu sprawy.
Dziwne, bo tego nie umorzyli, tylko gościa skazali na rok pierdla, ale wyrok nieprawomocny, więc pewnie kolejna instancja umorzyła albo umorzy, ale tak z automatu to chyba nie umarzają, bo jak się w apelacji trafi taki sam sędzia, to umarł w butach.....
Swoją drogą jak prokuratura Ci postawi zarzut z art. 165 kk, to niby jak z automatu mają to umorzyć? Za par.1 punkt 1 jest minimum 6 miesięcy. :zakręcony:
 
Ja doskonale pamietam ten przypadek. Nie chce mi sie teraz szukac wyrokow sadow, ktore z automatu umazaja tego typu sprawy. Powolujesz sie caly czas na "fakty" "swiadkow" z przekazu pismakow i nawet przez mysl Ci nie przejdzie, ze to po prostu nieprawda. Nie ma sensu tego ciagnac, wierz sobie w co chcesz.
Jeśli jesteś tego pewien - czy nie warto? Otworzyłbyś oczy wielu ludziom (w tym mi), że żyjemy już w totalnym matrixie i nic już nie jest prawdą. Dziwne, że stwierdzasz, że rozmowa nie ma sensu, kiedy spytałem o dowody popierające Twoją tezę, gdyż dotąd nie zaprezentowałeś żadnych, tylko krytykując (wiem, to wygodna pozycja). Może przeoczyłeś, ale wkleiłem też komunikat dotyczący sprawy z oficjalnej strony Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, a gdybym miał cokolwiek wspólnego z prawem, to pewnie bez problemu bym dotarł do całej dokumentacji. Chyba zdajesz sobie sprawę, ile osób musiałoby w tym siedzieć? Nie masz dostępu do moich myśli i nie wiesz, co myślę, więc nie pisz, że coś mi do głowy przyjdzie lub nie, bo skąd miałbyś to wiedzieć? Tym bardziej, że myślenia krytycznego uczył mnie sam Sokrates na ostrych sympozjonach.
:beer:
 
Dziwne, bo tego nie umorzyli, tylko gościa skazali na rok pierdla, ale wyrok nieprawomocny, więc pewnie kolejna instancja umorzyła albo umorzy, ale tak z automatu to chyba nie umarzają, bo jak się w apelacji trafi taki sam sędzia, to umarł w butach.....
Swoją drogą jak prokuratura Ci postawi zarzut z art. 165 kk, to niby jak z automatu mają to umorzyć? Za par.1 punkt 1 jest minimum 6 miesięcy. :zakręcony:
wszystkie sprawy o zlamanie bezprawnej kwarantanny sa umazane, gdyz sa sprzeczne z ustawa zasadnicza czyli konstytucja, tak samo jak sprawy o niezamkniecie swoich interesow czy "bezprawne" wyjscie z domu. Ten sam powod, to wszystko tylko propagandowe straszaki. Tworzy sie prawne babole tylko w celach propagandowych, tak to dziala.
Jeśli jesteś tego pewien - czy nie warto? Otworzyłbyś oczy wielu ludziom (w tym mi), że żyjemy już w totalnym matrixie i nic już nie jest prawdą. Dziwne, że stwierdzasz, że rozmowa nie ma sensu, kiedy spytałem o dowody popierające Twoją tezę, gdyż dotąd nie zaprezentowałeś żadnych, tylko krytykując (wiem, to wygodna pozycja). Może przeoczyłeś, ale wkleiłem też komunikat dotyczący sprawy z oficjalnej strony Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, a gdybym miał cokolwiek wspólnego z prawem, to pewnie bez problemu bym dotarł do całej dokumentacji. Chyba zdajesz sobie sprawę, ile osób musiałoby w tym siedzieć? Nie masz dostępu do moich myśli i nie wiesz, co myślę, więc nie pisz, że coś mi do głowy przyjdzie lub nie, bo skąd miałbyś to wiedzieć? Tym bardziej, że myślenia krytycznego uczył mnie sam Sokrates na ostrych sympozjonach.
:beer:
Chlopie a jaka Ty masz pewnosc, ze Cie pismak w chuja nie robi? Jedz to Torunia i udowodnij mi, ze te osoby istnieja. Masz tu jakis zmontowany z migawek filmik, jakas zulice, dziadka i kilka osob, ktore sa materialnie zainteresowane aby ten cyrk trwal jak najdluzej i wezma udzial w kazdym teatrzyku zeby tylko przedluzyc okres, w ktorym zarabiaja krocie. Ile osob by musiao w tym siedziec? siedzi od chuja, cale tabuny ludzi, politycy, podlegi im urzednicy, lekarze, sluzby mundurowe i wielu innych.
a gdybym miał cokolwiek wspólnego z prawem, to pewnie bez problemu bym dotarł do całej dokumentacji.
i co myslisz, ze przecietny odbiorca tej bajki bedzie docieral do calej dokumentacji? oczywiscie, ze nie
Nie masz dostępu do moich myśli i nie wiesz, co myślę, więc nie pisz, że coś mi do głowy przyjdzie lub nie, bo skąd miałbyś to wiedzieć?
a to odnosnie czego?
 
wszystkie sprawy o zlamanie bezprawnej kwarantanny sa umazane, gdyz sa sprzeczne z ustawa zasadnicza czyli konstytucja, tak samo jak sprawy o niezamkniecie swoich interesow czy "bezprawne" wyjscie z domu. Ten sam powod, to wszystko tylko propagandowe straszaki. Tworzy sie prawne babole tylko w celach propagandowych, tak to dziala.

i co myslisz, ze przecietny odbiorca tej bajki bedzie docieral do calej dokumentacji? oczywiscie, ze nie
No jak umarzane jak jest wyrok i cała dokumentacja. Rok pierdla za art. 165, par 1, punkt 1. Gość uciekł ze szpitala z covidem.

Ps. Zgaduję, że Kolega jeszcze nigdy w sądzie nie był, ale wszystko przed Tobą, będziesz mocno zdziwiony jak świat realny wygląda poza internetem :lol:
 
a co nie moze byc? niemozliwe pewnie
Możliwe to i pewnie jest parasol w dupie otworzyć. Niby wszystko jest możliwe jednak chodzi o stopień prawdopodobieństwa. W tym wypadku było tak:

- Kaśka, weź mi tu machnij rozprawe, mailem Ci przyśle co i jak... Nie pomyl sygnatury, do "prowadzących" już dzwoniłem, robimy jak poprzednio, zgodzili się, a co - mają wyjście? No! To pisz mnie to porządnie... Jak skończysz wyślij to do tych apków z Gdańska, by wrzucili na stronkę... No to ide... aaa, zaraz zaraz... Widzę, że udka świeżo depilowane... hmh... uhm, jak skończysz czekam u siebie, buźka
 
Jak na poczatku tego cyrku zescie sie tu jeden z drugim brandzlowali, pompowanymi, kompletnie zafalszowanymi statystykami (lacznie z Toba @klocuniek) i tych co to chcieli Was uswiadomic, ze moze to wszystko jest grubo przerysowane, nazywaliscie szurami, tak teraz szerzycie jakis popierdolony defetyzm i przescigacie sie w niusach gdzie jest najwiekszy covidowy zamordyzm. Oczywiscie wszystko w oparciu o przekaz tych samych pismakow, ktorzy od samego poczatku kompletnie robia was w chuja. Zero jakies refleksji, ze to dalej sa klamstwa. :confused:

Tu sa dwie drogi prowadzace do tego samego celu czyli podporzadkowania. Jedna to ci, ktorzy uwierzyli w nowa straszna zaraze i robia co im kaza a druga to ci, ktorzy maja robic to samo ale ze wzgledu na konsekwencje, ktorych w rzeczywistosci nie ma. No ale wysyp bredni w stylu "Wyszla z domu dostala pierdyliard zl kary" i reszty ma swiadczyc co innego i jak widac czesc to lyka bezrefleksyjnie, podniecajac sie nieslychanie...
Ps. Zgaduję, że Kolega jeszcze nigdy w sądzie nie był, ale wszystko przed Tobą, będziesz mocno zdziwiony jak świat realny wygląda poza internetem :lol:
to kiepsko zgadujesz
 
Oczywiscie wszystko w oparciu o przekaz tych samych pismakow, ktorzy od samego poczatku kompletnie robia was w chuja
A ciekawe, czy te nasze pismaki: Baju i reszta też nas tak w chuja ładują? Bo ja to coś tak od samego początku czułem, że ten Conor to taki mało realny......
 
  • Like
Reactions: Olo
No jak umarzane jak jest wyrok i cała dokumentacja. Rok pierdla za art. 165, par 1, punkt 1. Gość uciekł ze szpitala z covidem.
Fałszywka, chłopie! Powyżej masz modus operandi całego przedsięwzięcia.
Jak na poczatku tego cyrku zescie sie tu jeden z drugim brandzlowali, pompowanymi, kompletnie zafalszowanymi statystykami (lacznie z Toba @klocuniek) i tych co to chcieli Was uswiadomic, ze moze to wszystko jest grubo przerysowane, nazywaliscie szurami,
Po cholerę Ci te kłamstwa na mój temat? Nikogo szurem tutaj nigdy nie nazwałem, prócz sarkastycznie ostatnio karatekę i shockera, bo to właśnie ich domena wyzywania od foliarzy, itp. Wrzucałem kilka wstępnych badań na ówczesny czas i niemal żadnych statystyk, mylisz mnie z kimś dlatego, bo zalecałem wtedy ostrożność i pisałem, że to nie jest zwykła grypa w odróżnieniu od Ciebie
tak teraz szerzycie jakis popierdolony defetyzm i przescigacie sie w niusach
Ponownie - znajdź mi moje wrzuty w których ten niby wielki defetyzm szerzę ścigając się z innymi. Wstawki o zamordystycznych nakazach, obostrzeniach to nie defetyzm, bo ten miałbyś wówczas gdyby ktoś nawoływał do bierności, uległości, itd wobec nich, bo wg kogoś takiego sensu nie ma opór. Totalnie Ci się coś pomieszało w związku ze mną

Wracając do Twojej teorii, że wszystkie tego typu sprawy są totalnie wyssane z palca jak np. ta sprawa z Torunia - są właśnie nibezpieczne, głównie z tego powodu, że tworzysz narrację jakoby nic się nie działo w tej kwestii, wszystko jest wirtualne, zamordyzm nie do wyegzekwowania, itd. , a tak serio to przecież niezaszczepieni mogą wszystko jak i zaszczepieni w Australii, Austrii, Niemczech, Irlandii, itd. Nikt nie egzekwuje zamordyzmu, go po prostu nie ma, istnieje on tylko w popierdolonych defetystycznych łbach. Wiadomo, że propaganda trwa w najlepsze i informacje są celowo wyolbrzymiane w konkretnych celach ale Twój pogląd co do fikcyjności wszystkich doniesień jest grubą przesadą
 
Po cholerę Ci te kłamstwa na mój temat? Nikogo szurem tutaj nigdy nie nazwałem, prócz sarkastycznie ostatnio karatekę i shockera, bo to właśnie ich domena wyzywania od foliarzy, itp. Wrzucałem kilka wstępnych badań na ówczesny czas i niemal żadnych statystyk, mylisz mnie z kimś dlatego, bo zalecałem wtedy ostrożność i pisałem, że to nie jest zwykła grypa w odróżnieniu od Ciebie
Jakie klamstwa? dobrze wiesz, ze nie da rady tego zacytowac bo serwer poszedl z dymem. Nawet Cie tu ktos choragiewka nazywal bo nagle Ci sie odmienilo w kwestii wielkiej zarazy a na poczatku biles w ten beben spierdolenia razem z reszta.

Ponownie - znajdź mi moje wrzuty w których ten niby wielki defetyzm szerzę ścigając się z innymi. Wstawki o zamordystycznych nakazach, obostrzeniach to nie defetyzm, bo ten miałbyś wówczas gdyby ktoś nawoływał do bierności, uległości, itd wobec nich, bo wg kogoś takiego sensu nie ma opór. Totalnie Ci się coś pomieszało w związku ze mną

Wracając do Twojej teorii, że wszystkie tego typu sprawy są totalnie wyssane z palca jak np. ta sprawa z Torunia - są właśnie nibezpieczne, głównie z tego powodu, że tworzysz narrację jakoby nic się nie działo w tej kwestii, wszystko jest wirtualne, zamordyzm nie do wyegzekwowania, itd. , a tak serio to przecież niezaszczepieni mogą wszystko jak i zaszczepieni w Australii, Austrii, Niemczech, Irlandii, itd. Nikt nie egzekwuje zamordyzmu, go po prostu nie ma, istnieje on tylko w popierdolonych defetystycznych łbach. Wiadomo, że propaganda trwa w najlepsze i informacje są celowo wyolbrzymiane w konkretnych celach ale Twój pogląd co do fikcyjności wszystkich doniesień jest grubą przesadą
Sluchaj, chodzi mi o jedno, w uproszczeniu, jest grany ten sam schemat wszedzie i to od samego poczatku przedstawienia. Teoretycznie wprowadza sie jakies obostrzenia, ktore nijak sie maja pozniej do rzeczywistosci a pismaki trabia wszem i wobec zupelnie co innego. Przyklad od nas z kraju. Ograniczona ilosc gosci przy stole na swietach. Bylo cos takiego. Jaka byla prawda? Ktos to egzekwowal i niby jak mialby to zrobic? Gdzies pewnie jakis pismak w innym kraju, postraszyl tym swoich odbiorcow. Byles w tej Australii czy Austrii wiesz jak jest naprawde? Masz tam kogos zaufanego, kto nie mialby interesu w tym zeby Cie oklamywac? Nie, dalej opierasz swoje zdanie na przekazie medialnym.
Suma sumarum JA NIE TWIERDZE, ZE TYCH OBOSTRZEN NIE MA. TWIERDZE, ZE TEORIA NIE ROWNA SIE PRAKTYKA W TEJ KWESTII wbrew pozniejszym doniesieniom medialnym a czesc z Was tutaj z gory zaklada, ze no nie ma opcji zeby nie bylo tak jak im sie to przedstawia w mediach. Mimo tego, ze namacalne przyklady tego teatrzyku mial u siebie w kraju.
 
Chlopie a jaka Ty masz pewnosc, ze Cie pismak w chuja nie robi?
Nie mam, ale to, że te konkretne informacje są prawdziwe, jest o wiele bardziej racjonalnym przekonaniem, niż to, że dziesiątki podmiotów i setki (tysiące?) osób, wspólnie i w porozumieniu fałszują rzeczywistość w tak doskonały sposób. U nas maila nie potrafią zaszyfrować, a co dopiero taka akcja i utrzymywanie tego w absolutnej tajemnicy. Doskonale wiem, jak manipulują media, bo to śledzę, ale totalne fałszowanie rzeczywistości, to już grubszy kaliber na miarę Chin albo Korei Płn.
Jedz to Torunia i udowodnij mi, ze te osoby istnieja.
ale, to Ty dzwonisz... :shy:
Masz tu jakis zmontowany z migawek filmik, jakas zulice, dziadka
To pewnie teraz muszą łożyć na ich utrzymanie, żeby się nie wygadali - przynajmniej ja na ich miejscu bym szantażował o dożywotnią dostawę bimbru.
sa materialnie zainteresowane aby ten cyrk trwal jak najdluzej i wezma udzial w kazdym teatrzyku zeby tylko przedluzyc okres, w ktorym zarabiaja krocie. Ile osob by musiao w tym siedziec? siedzi od chuja, cale tabuny ludzi, politycy, podlegi im urzednicy, lekarze, sluzby mundurowe i wielu innych.
Myślę, że akcja jest bardziej pojebana, niż nam się wydaje, ale jest to efekt wielu skomplikowanych czynników - niekoniecznie tajnej rasy reptilian. Staram się, aby moje przekonanie były racjonalne i koherentne z innymi moimi przekonaniami, więc dążę do tego, żeby miały swoje uzasadnienie i dlatego szukam dowodów. Rzucasz ciężkie słowa, ale ich nie potrafisz poprzeć, więc jeśli nie jesteś prorokiem, który bezpośrednio czerpie wiedzę z illuminatio, to Twoje poglądy pozostają czystą spekulacją, która w dodatku przez swój radykalizm wydaje się zupełnie irracjonalna. Mój znajomy nazwałby to systemem paraniodalnym.
i co myslisz, ze przecietny odbiorca tej bajki bedzie docieral do calej dokumentacji? oczywiscie, ze nie
Wystarczy jeden, który wrzuci dowód do sieci i poleci.
a to odnosnie czego?
i nawet przez mysl Ci nie przejdzie, ze to po prostu nieprawda. Nie ma sensu tego ciagnac, wierz sobie w co chcesz.
 
A ciekawe, czy te nasze pismaki: Baju i reszta też nas tak w chuja ładują? Bo ja to coś tak od samego początku czułem, że ten Conor to taki mało realny......
258708545_411035560501144_8664522025554037822_n.jpg
 
Nie mam, ale to, że te konkretne informacje są prawdziwe, jest o wiele bardziej racjonalnym przekonaniem, niż to, że dziesiątki podmiotów i setki (tysiące?) osób, wspólnie i w porozumieniu fałszują rzeczywistość w tak doskonały sposób.
jakie dziesiatki podmiotow? To ustawka jakiegos Polsatu, powielana przez reszte. Kilka osob zaangazowanych. Tu nie ma zadnego wyrafinowania.
To pewnie teraz muszą łożyć na ich utrzymanie, żeby się nie wygadali - przynajmniej ja na ich miejscu bym szantażował o dożywotnią dostawę bimbru.
ale kto im uwierzy? kto to opublikuje gdzies w mediach, ktore maja jakies zasiegi? dostali kasiorke i beda siedziec cicho a calkiem mozliwe, ze to ludzie powiazani z redakcja, tudziez zwykli wynajeci aktorzy. Ja bym obstawial, ze to jakas patola, ktora dostala pare groszy i obie strony zadowolone.

Myślę, że akcja jest bardziej pojebana, niż nam się wydaje, ale jest to efekt wielu skomplikowanych czynników - niekoniecznie tajnej rasy reptilian. Staram się, aby moje przekonanie były racjonalne i koherentne z innymi moimi przekonaniami, więc dążę do tego, żeby miały swoje uzasadnienie i dlatego szukam dowodów. Rzucasz ciężkie słowa, ale ich nie potrafisz poprzeć, więc jeśli nie jesteś prorokiem, który bezpośrednio czerpie wiedzę z illuminatio, to Twoje poglądy pozostają czystą spekulacją, która w dodatku przez swój radykalizm wydaje się zupełnie irracjonalna. Mój znajomy nazwałby to systemem paraniodalnym.
Od urodzenia jestesmy przyzwyczajani zeby wierzyc w przekaz medialny. Jak widac dla niektorych totalna abstrakcja jest to, ze moze byc on najzwyczajniej w swiecie nieprawdziwy. To ma sens, nie wierzysz mediom jestes paranoikiem! a i do tego reptalianie, ziemia jest plaska, wiadomo.
Wystarczy jeden, który wrzuci dowód do sieci i poleci.
:lol: to sie znajda niezalezni weryfikatorzy, ktorzy stwierdza, ze to falsz. No wolne zarty, stary. Nic nie poleci, to tak nie dziala




czyli to: "Nie masz dostępu do moich myśli i nie wiesz, co myślę, więc nie pisz, że coś mi do głowy przyjdzie lub nie, bo skąd miałbyś to wiedzieć?"

jest odnosnie tego: "i nawet przez mysl Ci nie przejdzie, ze to po prostu nieprawda. Nie ma sensu tego ciagnac, wierz sobie w co chcesz."

:beczka:
za duzo marihuaniny a pamietaj, ze nikomu to nie potrzebne
 
Stary, wybacz, ale brzmisz, jak schizofrenik z zaburzeniami paranoicznymi (nie twierdzę, że jesteś). Jakie masz dowody na poparcie swojej tezy (pytam po raz kolejny)? Oczywiście oprócz tego, że jestem potulną owieczką, która we wszystko wierzy, bo Twoja odpowiedź na wszystko wygląda tak:
mqdefault.jpg

jakie dziesiatki podmiotow? To ustawka jakiegos Polsatu, powielana przez reszte. Kilka osob zaangazowanych. Tu nie ma zadnego wyrafinowania.
Nie, bo pierwsze informacje były z Bydgoszczy i Torunia, a dopiero później Polsat... no i ci prawnicy, sędzia, żule, pewnie sprzątaczka z sądu też czerpie profity z tego genialnego spisku? Gdybym nie był w Toruniu, to nawet bym pomyślał, że to fikcyjne miasto... o w mordę... Toruń też nie istnieje? A to chuje zajebane! A te kamery u mnie w pokoju?
ale kto im uwierzy? kto to opublikuje gdzies w mediach, ktore maja jakies zasiegi? dostali kasiorke i beda siedziec cicho a calkiem mozliwe, ze to ludzie powiazani z redakcja, tudziez zwykli wynajeci aktorzy. Ja bym obstawial, ze to jakas patola, ktora dostala pare groszy i obie strony zadowolone.
W każdym razie złoty interes. :frankapprove:
Od urodzenia jestesmy przyzwyczajani zeby wierzyc w przekaz medialny. Jak widac dla niektorych totalna abstrakcja jest to, ze moze byc on najzwyczajniej w swiecie nieprawdziwy. To ma sens, nie wierzysz mediom jestes paranoikiem! a i do tego reptalianie, ziemia jest plaska, wiadomo.
Mordo, ale Ty nie negujesz przekazu medialnego, tylko całą rzeczywistość - twierdzisz bez żadnego dowodu, że sądy, prawnicy, media i inni ludzie działają w tajnym spisku (na który i tak miałbym wyjebane, bo wychodziłem nawet w czasie miasta duchów, podczas lock-downa), a jeśli ktoś to neguje, to jest zindoktrynowany i nie potrafi samodzielnie myśleć.
:lol: to sie znajda niezalezni weryfikatorzy, ktorzy stwierdza, ze to falsz. No wolne zarty, stary. Nic nie poleci, to tak nie dziala
Na razie, to Ty mówisz, że wszystko jest fałszywe i chuj... :beczka:
za duzo marihuaniny a pamietaj, ze nikomu to nie potrzebne
200.webp
 

Słychać Strzały jak w Smoleńsku.
:korwinlaugh:czy ofiary ołowiu też dopiszą do statystyk.


 
Last edited:
Stary, wybacz, ale brzmisz, jak schizofrenik z zaburzeniami paranoicznymi (nie twierdzę, że jesteś). Jakie masz dowody na poparcie swojej tezy (pytam po raz kolejny)?
Ty, natomiast zakladasz z gory, ze wysrywy jakiegos pismaka musza byc prawda a kto nie wierzy ten schizofrenik/paranoik

Nie, bo pierwsze informacje były z Bydgoszczy i Torunia, a dopiero później Polsat.
ale co to ma do rzeczy skad byly te informacje. Narracja we wszystkich tych mediach jest taka sama i z gory wczesniej ustalona/sponsorowana. To, ze oni powielaja nawzajem swoje wysrywy nie znaczy, ze sa prawdziwe.

Mordo, ale Ty nie negujesz przekazu medialnego, tylko całą rzeczywistość - twierdzisz bez żadnego dowodu, że sądy, prawnicy, media i inni ludzie działają w tajnym spisku
czy my tu mowimy caly czas o tym jednym przypadku bo ja mam wrazenie, ze Ty piszesz ogolnie o calej tej pandemii. Jakos sie wczesniej nie bardzo wychylales z pogladami. Tak, mamy do czynienia ze spiskiem. Politykow a wlasciwie to ludzi ktorzy nimi steruja, mediow, srodowiska medycznego i calej reszty, ktora podpiela sie pod akcje czerpiac z tego profity.

na który i tak miałbym wyjebane, bo wychodziłem nawet w czasie miasta duchów, podczas lock-downa
wow! NAWET wychodziles, Ty to jestes jednak szajbus :lol:

Na razie, to Ty mówisz, że wszystko jest fałszywe i chuj...

twierdze, ze ta sytuacja z ta kara za kwarantanne jest sfabrykowana od poczatku do konca a to dlatego, ze widzialem wyroki ktore uniewinnialy ludzi w identycznych przypadkach.
 

Słychać Strzały jak w Smoleńsku.
:korwinlaugh:czy ofiary ołowiu też dopiszą do statystyk.



Jutro, w polskich mediach, podadza, ze po wprowadzeniu lockdownu dla niezaszczepionych, w Niderlandach, tlumy zaczely szturmowac punkty szczepien by przyjac cudowny eliksir. Oczywiscie z gory mozna zalozyc, ze kto w to nie uwierzy ten paranoik! :lesnarhappy:
 
:usunto:
 
Back
Top