Konflikt Rosja-Ukraina

Wy naprawdę chcecie by ukraincy wyjechali?
Przecież będziemy mieli niż demograficzny.
A co za debil napisał że będziemy mieli niż demograficzny? W ciemno stawiam że to jakiś kretyn który nie zna definicji pojęcia którym operuje, mam nadzieję że nie obraziłem żadnego ziomeczka ale nie chce mi się sprawdzać jaki imbecyl napisał takie cuda.
 
A co za debil napisał że będziemy mieli niż demograficzny? W ciemno stawiam że to jakiś kretyn który nie zna definicji pojęcia którym operuje, mam nadzieję że nie obraziłem żadnego ziomeczka ale nie chce mi się sprawdzać jaki imbecyl napisał takie cuda.
Zgadnij kto to napisał. Dla podpowiedzi...
1703858811283.png
 
Dobra chłopaki, dotarło do mnie że to napisał uczony jełop po szkole wyższej który operuje słowami których znaczenia nie zna, już nie śmiece.
 
Potrzebna jakaś mobilizacja na samorządowe bo te szmaty z po zrobią tutaj drugą Ukrainę. Jedyna nadzieja to że dresiarz zabierze ich sobie ustawą do armii bo na rozsądek Tuska nie liczę. Bodnar to pół Ukrainiec , zwykły zdrajca.
Juz pada info ze wpadaja wojskowi na Ua na firmy i wylapuja kier i daja im powolania do armi
duzo ludzg spierdolilo do jazdz tirami
mogo wtedy z kraju wyjezdzac
 
Taka tak ciekawostka od Rybara "Rybaka". Ruskiego bloggera czy tam grupy blogerów z telegrama. Kiedyś przed nim przestrzegali w Polskich mediach, a teraz się na niego powołują amerykańskie Washington Post, NYT czy słynny ISW. A w PL WP czy gazeta.pl

"Tej nocy Siły Zbrojne Rosji zaatakowały cele w obwodzie lwowskim, z których jednym był dom-muzeum Romana Szuchewycza, odrażającego niemieckiego kolaboranta i ostatniego dowódcy Ukraińskiej Powstańczej Armii.

Po celnym trafieniu Geranium wybuchł pożar, w wyniku którego obiekt uległ zniszczeniu: z budynku pozostały fragmenty ścian, reszta uległa całkowitemu spaleniu.

Swoją drogą wydarzyło się to właśnie w urodziny Stepana Bandery, kolejnego nazistowskiego kolaboranta z obecnego panteonu „bohaterów” reżimu kijowskiego. Okazało się to bardzo symboliczne."
 
Back
Top