Konflikt Rosja-Ukraina

Tylko tacy jak ty i januszexy. Masz zakrzywiony obraz przeciętnego ukra. Na cale szczęście jeszcze troche i może zaczniemy ich odsyłać :awesome:

Jeszcze przed wojną widziałem ilu ich pracowało. Na jakiej podstawie uważasz, że tylko janiszeksy zatrudniają ukrów? Podejrzewam więc, że większość naszych firm to janiszeksy i Polska Kasa z januszśrednich i dużych biznesów stoi.
 
uważam, że to dyskryminacja i niezbędne jest powoływanie też ukraińskich kobiet


Wtedy w całej Polsce będzie syf bo nie będzie miał kto sprzątać:p

Edit. Dobra, nie doczytałem wstawki o przyjacielu.

Cóż, można patrzeć na to tak: facet tyle lat ją napastował az w końcu wybłagał związek.

Ciekawe- gdy laska leci na faceta i ten ja wykorzysta, to jest naiwna, kurwa co lata za fiutem. Gdy facet leci na laske - to też kobieta jest zła. Oczywiście nie jest to mizoginia.
 
Czy to dalej nasza wojna, a spierdalających upadlińców już nie? Czy ich postawa mieści się to w granicach pozytywnej propagandy? Czy miganie się przed obroną banderolandu przybliży szoszonów do wygrania wojny (w aktualnej definicji wygranej)?

Tak wiele pytań. Fikołków logicznych oraz szpagatów moralnych nie będzie końca.
 
Jeszcze przed wojną widziałem ilu ich pracowało. Na jakiej podstawie uważasz, że tylko janiszeksy zatrudniają ukrów? Podejrzewam więc, że większość naszych firm to janiszeksy i Polska Kasa z januszśrednich i dużych biznesów stoi.
Dalej by stala z ukrami czy bez taka prawda.

Sam pisales ze ukrow wcale tak duzo nie przyjelismy bo to dzielne chlopaki i sporo wrocilo ich na wojne, teraz majaczysz ze jednak cala polska to ukrami stoi i bez dzielnych jewgienijow kraj nam sie zawali bo nie bedzie komu na czarno zapierdalac na budowie badz sprzatac magazynu.


Niesamowite zmiany następują w zaleznosci od potrzeby w dyskusji.


Edit:
Poza tym jaka to jest odklejka, twierdzić ze ukrow nie wzięliśmy 5 mln tylko rzucać malymi liczbami, potem twierdzic ze jak sie wylapie tych pajaców i odesle to kraj sie zawali. Nadal oczywiście mowimy o 38 mln kraju.

Wegry 9.8 mln, czechy 10.5 i zyje sie lepiej niz w PL xD, rumunia 19, grecja 10.

Przyjmujac realne liczby pasożytów to nawet gdyby ich ubyło to trzeba być zakochanym chyba w tym podłym narodzie by wieszczyc upadek gospodarki gdy ich nie będzie :DC:
 
Last edited:
Dalej by stala z ukrami czy bez taka prawda.

Sam pisales ze ukrow wcale tak duzo nie przyjelismy bo to dzielne chlopaki i sporo wrocilo ich na wojne, teraz majaczysz ze jednak cala polska to ukrami stoi i bez dzielnych jewgienijow kraj nam sie zawali bo nie bedzie komu na czarno zapierdalac na budowie badz sprzatac magazynu.


Niesamowite zmiany następują w zaleznosci od potrzeby w dyskusji


Od zawsze, jeszcze przed wojna twierdziłem że masa ich u nas pracuje. To, że twierdziłem iż nie kilka milionów mężczyzn ale kilkaset tys przeszło z Ukrainy po wybuchu wojny tu wcale z tym nie koliduje. Przecież przed wojna ich już tu pracowało miliony. Serio.
 
Od zawsze, jeszcze przed wojna twierdziłem że masa ich u nas pracuje. To, że twierdziłem iż nie kilka milionów mężczyzn ale kilkaset tys przeszło z Ukrainy po wybuchu wojny tu wcale z tym nie koliduje. Przecież przed wojna ich już tu pracowało miliony. Serio
I jak to pisales to nadal w glowie miales ze kraj w ktorym jest 38 mln ludności upadnie gdy odesle sie kilkaset tysiecy przyjezdnych? :DC:

Jak oddawalismy w chuj pomocy i pieniedzy plus sprzetu to nie miales obaw ze kraj upadnie. A pewnie zaledwie część tej pomocy jest wiecej warta niz te kilkaset tysiecy ukrow dla nas.
 
I jak to pisales to nadal w glowie miales ze kraj w ktorym jest 38 mln ludności upadnie gdy odesle sie kilkaset tysiecy przyjezdnych? :DC:

Jak oddawalismy w chuj pomocy i pieniedzy plus sprzetu to nie miales obaw ze kraj upadnie. A pewnie zaledwie część tej pomocy jest wiecej warta niz te kilkaset tysiecy ukrow dla nas.


Po pierwsze - to było pół żartem pół serio.
Po drugie - paręset tys pewnie nie odczujemy tego tak mocno, wypełnimy Luke pakistancami itd. Ale w wieku poborowym mamy raczej więcej niż kilkaset tys.
 
Po pierwsze - to było pół żartem pół serio.
Po drugie - paręset tys pewnie nie odczujemy tego tak mocno, wypełnimy Luke pakistancami itd. Ale w wieku poborowym mamy raczej więcej niż kilkaset tys.
No to skoro żarty to nie mam nic do dodania już.
 
No to skoro żarty to nie mam nic do dodania już.

No a co, myślałeś, że uważam iż dosłownie zrobią kupę te firmy i Polacy?
Przecież logiczne iż miałem na myśli, że pojawia się duże trudności na rynku pracowniczym a wiele firm to mocno odczuje, niektóre się "zesraja" jeśli np nagle by stracili kilkanaście czy kilkadziesiąt procent pracowników.


Zacytuj gdzie napisałem iż kraj się zawali.
 
No a co, myślałeś, że uważam iż dosłownie zrobią kupę te firmy i Polacy?
Przecież logiczne iż miałem na myśli, że pojawia się duże trudności na rynku pracowniczym a wiele firm to mocno odczuje, niektóre się "zesraja" jeśli np nagle by stracili kilkanaście czy kilkadziesiąt procent pracowników.


Zacytuj gdzie napisałem iż kraj się zawali.

Wydaj książkę z aforyzmami, a nie żądaj od innych cytatów. Dziwię się, że @alww dalej chce grać w grę na twoich zasadach. Niezły zabieg techniczny, ale w życiu chodzi o coś więcej, niż "wygranie" każdej dyskusji na forum. A im dłużej trwa taka dyskusja tym większa szansa, że meritum sprawy zostanie zapomniane.
 
No a co, myślałeś, że uważam iż dosłownie zrobią kupę te firmy i Polacy?
Tak, po tym co czasem wypisujesz to myślalem że tak uważasz
Przecież logiczne iż miałem na myśli, że pojawia się duże trudności na rynku pracowniczym a wiele firm to mocno odczuje, niektóre się "zesraja" jeśli np nagle by stracili kilkanaście czy kilkadziesiąt procent pracowników.
Problemy byłyby przejściowe, zastąpienie ukrow to najłatwiejsza trudnośc ktora spotkałaby przedsiębiorców w ostatnich latach po tym wszystkim.
Zacytuj gdzie napisałem iż kraj się zawali.
Nie chce mi sie, najwidoczniej mieliśmy zbiorową halucynacje na forum i kazdy zrozumiał to na opak.
 
Tak, po tym co czasem wypisujesz to myślalem że tak uważasz

Problemy byłyby przejściowe, zastąpienie ukrow to najłatwiejsza trudnośc ktora spotkałaby przedsiębiorców w ostatnich latach po tym wszystkim.

Nie chce mi sie, najwidoczniej mieliśmy zbiorową halucynacje na forum i kazdy zrozumiał to na opak.


Spoko, tu są ludzie którzy wierzą iż usprawiedliwiam w czymś jakieś złe czyny Ukraińców, uważam że nie dokonują przestępstw itd. Nie dziwią mnie te halucynacje więc :p
 
Spoko, tu są ludzie którzy wierzą iż usprawiedliwiam w czymś jakieś złe czyny Ukraińców, uważam że nie dokonują przestępstw itd. Nie dziwią mnie te halucynacje więc :p
Miejmy więc nadzieje ze kiedy przyjdzie czas ostateczny to wskażesz nam właściwą drogę kiedy będziemy zaślepieni.
 
Od pohukiwania ukro władz do realizacji długa droga. Technicznie ciężka sprawa ale sama wizja wyjebania ukraińskiej swołoczy za wschodnią granicę nader kusząca.
Trzeba być naprawdę niepoczytalnym żeby sądzić że ich brak tutaj zrobi coś złego. Siła robocza za pół ceny nie służy utrzymaniu "tonących" firm tylko maksymalizacji zysków kosztem pracowników.
 
Od pohukiwania ukro władz do realizacji długa droga. Technicznie ciężka sprawa ale sama wizja wyjebania ukraińskiej swołoczy za wschodnią granicę nader kusząca.
Trzeba być naprawdę niepoczytalnym żeby sądzić że ich brak tutaj zrobi coś złego. Siła robocza za pół ceny nie służy utrzymaniu "tonących" firm tylko maksymalizacji zysków kosztem pracowników.
Zwłaszcza, że z taniej siły roboczej korzystają przeważnie wielkie korporacje i międzynarodowe koncerny, które nierzadko nie płacą podatków u nas. Ale o tym się półmózg już nie zająknie, bo jest tak zajęty wygrywaniem kolejnej bitwy na cohones, że chętnie zrobi króliczka z logiki. A jak ktoś powie sprawdzam to zawsze może napisać, że akurat wtedy żartował. Piękny umysł wykreowany przez mefedron.:fly:
 
Zwłaszcza, że z taniej siły roboczej korzystają przeważnie wielkie korporacje i międzynarodowe koncerny, które nierzadko nie płacą podatków u nas. Ale o tym się półmózg już nie zająknie, bo jest tak zajęty wygrywaniem kolejnej bitwy na cohones, że chętnie zrobi króliczka z logiki. A jak ktoś powie sprawdzam to zawsze może napisać, że akurat wtedy żartował. Piękny umysł wykreowany przez mefedron.:fly:


Przeważnie czyli jaki procent ukrów pracuje u wielkich i międzynarodowych korpo a jaki w Polskich firmach?

Czemu w ogóle poruszasz ten temat - przecież nie twierdzę, że masa z nich w takich korpo nie pracuje?
 
Od pohukiwania ukro władz do realizacji długa droga. Technicznie ciężka sprawa ale sama wizja wyjebania ukraińskiej swołoczy za wschodnią granicę nader kusząca.
Trzeba być naprawdę niepoczytalnym żeby sądzić że ich brak tutaj zrobi coś złego. Siła robocza za pół ceny nie służy utrzymaniu "tonących" firm tylko maksymalizacji zysków kosztem pracowników.



Czyli niż demograficzny, niedobór pracowników jest dobry, lepszy?
Czym mniej ludzi do pracy tym lepiej
Gospodarki zachodnie straciły na otwarciu rynków pracy dla Polaków?
 
Od zawsze, jeszcze przed wojna twierdziłem że masa ich u nas pracuje. To, że twierdziłem iż nie kilka milionów mężczyzn ale kilkaset tys przeszło z Ukrainy po wybuchu wojny tu wcale z tym nie koliduje. Przecież przed wojna ich już tu pracowało miliony. Serio.
O nie nie musisz w końcu stanąć po którejś stronie barykady, dość tego cyrku:

1. To nasza wojna i nie chcesz by bąby nam spadały na łby, wypychasz ukropodludzi z naszego kraju by służyli jako nasze przeciwbąbątarcze - wtedy jesteś ukraińskim patriotą.

2. Smutno Ci, że ukropodludzie mają wyjechać, nie możesz spać, narkotyki nie wchodzą tak dobrze jak zawsze, pizdy z familoka śmierdzą nagle wczorajszą rybą,
a Ty protestujesz, że lepiej jak są w Polsce i pomagają naszemu PKB - wtedy jesteś jebaną ruską onucą.

Czekam.
1628961852_74490_url.gif
 
Last edited:
O nie nie musisz w końcu stanąć po którejś stronie barykady, dość tego cyrku:

1. To nasza wojna i nie chcesz by bąby nam spadały na łby, wypychasz ukropodludzi z naszego kraju by służyły jak nasze przeciwbąbątarcze - wtedy jesteś ukraińskim patriotą.

2. Smutno Ci, że ukropodludzie mają wyjechać, nie możesz spać, narkotyki nie wchodzą tak dobrze jak zawsze, pizdy z familoka śmierdzą nagle wczorajszą rybą,
a Ty protestujesz, że lepiej jak są w Polsce i pomagają naszemu PKB - wtedy jesteś jebaną ruską onucą.


Jeśli wyjadą - będzie korzyść dla wojny, jeśli zostaną - mamy korzyść w naszej gospodarce. Tak czy siak dobrze z naszej perspektywy.
 
Rzeczywistość nie jest 01 misiu. Co właśnie udowodniłem.
Na razie udowodniłeś, że jesteś fałszywym przyjacielem ukraińców bo nie chcesz zdecydowanie ich zwycięstwa Pysiu. Jak jednego spotkam to przekażę, będzie Ci głupio.
A mogę posunąć się dalej i zawieszę taką ulotkę na wejściu do familoka, co prawda po rusku nie piszę ale ukrainki chyba zdążyły się już nauczyć trzy po trzy polskiego.
 
Back
Top