Konflikt Rosja-Ukraina

No to skoro żarty to nie mam nic do dodania już.
A jak ktoś powie sprawdzam to zawsze może napisać, że akurat wtedy żartował.

3733277.gif
 
Gdzie tu szpagat. Napisałem, że to będzie mocno odczuwalne, ktoś sobie wymyślił iż to znaczy, że uważam iż Polska się zawali - to już jego problem, że to sobie wymyślił. Każdy widział że czegoś takiego nie napisałem.

Gdzie napisałem że to Ty zrobiłeś szpagat? :korwinwhat:

Po prostu wrzuciłem babe która zjeżdża po schodach szpagatem i się cieszy. :fjedzia:
 
No a potem jeszcze dodał, że Przemysl musi wrócić w granice Ukrainy, no i Ukraina od Sanu po Don, nie?
Koleżanka co też była tam świadkiem twierdzi, że usłyszała coś zgoła innego, cytuję:
ukr rzekł:
"Miałem odpuścić i iść do svietlany na kotleta, ale jak będę wracał to jednak wstąpię do familoka i zasadzę swoją upadlińską brudną marchewkę w anusa Piotrka, tego co ma przezwisko jak jakaś ryba, po same liście aż zakwiczy"
Możesz potwierdzić?
 
Koleżanka co też była tam świadkiem twierdzi, że usłyszała coś zgoła innego, cytuję:
ukr rzekł:
"Miałem odpuścić i iść do svietlany na kotleta, ale jak będę wracał to jednak wstąpię do familoka i zasadzę swoją upadlińską brudną marchewkę w anusa Piotrka, tego co ma przezwisko jak jakaś ryba, po same liście aż zakwiczy"
Możesz potwierdzić?

Ty i Szplin jesteście już nie zdrowi z tymi fantazjami. Ani to zabawne, te wasze opisy o odbytach, zlizywaniu spermy itd, ani ten poziom sebiksów spod budki z piwem nie ma żadnego sensu nawet w żartach. Ot, jakieś analno wydzielnicze fiksacje byle se o nich popisać publicznie pod byle pretekstem.
Oszczędźcie tego poziomu nam.
 
Chciałbym teraz zobaczyć na ulicach Gdańska/Wrocławia/Poznania/Warszawy jak nasze służby wyłapują każdego gieroja mówiącego w tym ichnim pseudorosyjskim narzeczu, pakują do wagonów towarowych i wywożą do Medyki, a tam już czekają ukraińskie służby z powołaniem.
 
KURWA BĄMBY NAM NA GLOWE SPADAJĄ, PO GODZINIE 9 SPADLA KOLEJNA RAKIETA NA TERYTORIUM POLSKI, GDZIE JEST KURWA ARTYKUŁ 5?!?! ARTYKUŁ 5!!!!!!!!!!!!!! PRZECIEZ DLA UKROPSÓW MIELISMY ODPALAC ARTYKUŁ 5! A JAK NAM BĄBY SPADAJĄ NA LEB TO NATO MA WYJEBANE? KURWA KURWA! CO TU SIĘ DZIEJE! KURWA BOŁMBY SIE RUSKOM MIAMY JUZ DAWNO SKONCZYC!
 
Kurwa RAKIETA OD STRONY GEANICY Z UKRAINĄ, PEWNIE PIERDOLONY PUTLER SE PRZYJECHAL I WYSTRZELIL Z TERYTORIUM BANDERLANDU
 
PANY WIECIE JAK OD DZIŚ SIE NAZYWA RAKIETA?????? "NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT! U F O ! " O ILE WLECI OD STRONY BANDERLANDU, PAMIETAJCIE CHLOPAKI, GO BYLO UFO, NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT LOTNICZY, NIE ZADNA RAKIETA KURŁA


WIDZICIE? TO NASZA WOJNA SKURWIELE
 
KURWA BĄMBY NAM NA GLOWE SPADAJĄ, PO GODZINIE 9 SPADLA KOLEJNA RAKIETA NA TERYTORIUM POLSKI, GDZIE JEST KURWA ARTYKUŁ 5?!?! ARTYKUŁ 5!!!!!!!!!!!!!! PRZECIEZ DLA UKROPSÓW MIELISMY ODPALAC ARTYKUŁ 5! A JAK NAM BĄBY SPADAJĄ NA LEB TO NATO MA WYJEBANE? KURWA KURWA! CO TU SIĘ DZIEJE! KURWA BOŁMBY SIE RUSKOM MIAMY JUZ DAWNO SKONCZYC!
Chlopie, gieroje nas bronia, na kazdym polskim rynku mamy kilka dywizji gotowych do obrony polski :jjsmile:
 
KURWA BĄMBY NAM NA GLOWE SPADAJĄ, PO GODZINIE 9 SPADLA KOLEJNA RAKIETA NA TERYTORIUM POLSKI, GDZIE JEST KURWA ARTYKUŁ 5?!?! ARTYKUŁ 5!!!!!!!!!!!!!! PRZECIEZ DLA UKROPSÓW MIELISMY ODPALAC ARTYKUŁ 5! A JAK NAM BĄBY SPADAJĄ NA LEB TO NATO MA WYJEBANE? KURWA KURWA! CO TU SIĘ DZIEJE! KURWA BOŁMBY SIE RUSKOM MIAMY JUZ DAWNO SKONCZYC!
To są byku te korzyści dla Polski o których ukrofile tutaj się tyle rozpisywały jakiś czas temu
 
Chciałbym teraz zobaczyć na ulicach Gdańska/Wrocławia/Poznania/Warszawy jak nasze służby wyłapują każdego gieroja mówiącego w tym ichnim pseudorosyjskim narzeczu, pakują do wagonów towarowych i wywożą do Medyki, a tam już czekają ukraińskie służby z powołaniem.

Albo żeby dali jasny komunikat, że dają pieniadze za przyprowadzenie szoszona do wyznaczonego punktu.
Najpierw bym pobierał pieniądze od ukra, za protekcję, a potem bym go i tak oddawał...
:antonio:
 
Back
Top