Konflikt Rosja-Ukraina

A ci dalej Halibutują... Weźcie, załóżcie temat "Polityka Około Halibutowo-Ukraińska", a tego nie zaśmiecać! Ewentualnie niech ten temat się skupi na działaniach wojennych, a osobny na polityce tego konfliktu i kwestiach Ukr-Pol-Rus. Wtedy żale Halibuta i żale do Halibuta, oraz rozkminy polityczno-spoleczne, pośrednio jedynie związane, lub wcale, np. historyczne zaszłości i ich interpretacje, znalazły by tam swoje miejsce. Bardzo sobie ceniłem temat covidowy, bo były tam wrzucane interesujące, brzemienne w niedostępna w MSM informację linki, niech i ten się takim stanie. Wchodzę ( i na pewno wielu innych też) w ten wątek żeby się czegoś dowiedzieć, i muszę się grzebać w informacyjnym szumie, o tym jaki to Halibut głupi, albo jacy głupi są ci, którzy po Rybie jadą... Please, niggas!
 
A ci dalej Halibutują... Weźcie, załóżcie temat "Polityka Około Halibutowo-Ukraińska", a tego nie zaśmiecać! Ewentualnie niech ten temat się skupi na działaniach wojennych, a osobny na polityce tego konfliktu i kwestiach Ukr-Pol-Rus. Wtedy żale Halibuta i żale do Halibuta, oraz rozkminy polityczno-spoleczne, pośrednio jedynie związane, lub wcale, np. historyczne zaszłości i ich interpretacje, znalazły by tam swoje miejsce. Bardzo sobie ceniłem temat covidowy, bo były tam wrzucane interesujące, brzemienne w niedostępna w MSM informację linki, niech i ten się takim stanie. Wchodzę ( i na pewno wielu innych też) w ten wątek żeby się czegoś dowiedzieć, i muszę się grzebać w informacyjnym szumie, o tym jaki to Halibut głupi, albo jacy głupi są ci, którzy po Rybie jadą... Please, niggas!
Jesteś kolejną osobą, która o tym wspomina. Ja niedawno wspominałem, że na forum są już trzy tematy dotyczące halibuta, w tym dwa, które sam założył. Najsłynniejszy to ankieta, w której pytał czy ma pójść z cohones sobie hen daleko. Miał, ale nie posłuchał wyników.

Proponowałem mu, żeby cytował posty, z którymi się nie zgadza, i wrzucał je do tematu: "halibut vs reszta świata. Tam mógłby zrobić zbiorczy śmietnik i nie robić bałaganu w reszcie tematów kłótniami dla samych kłótni, które są jego domeną. Tam mogłyby trwać te naparzanki w nieskończoność. Ale nie jest tym zainteresowany. Więc wiń jego, a nie resztę użytkowników.

Osobiście też wolałbym temat bez tego całego syfu.
 
Informacje o tym, że miasto Słupsk przekazało 200 tysięcy na "cierpiący z powodu wojny" Tarnopol a oni z tej całej biedy nowy pomnik animatorowi zbrodni na Polakach, do której upaiński rząd się nie przyznaje, stawiają jest powiązana z tematem czy niedobra o tym mówić, bo tu tylko o tych okropnych kacapach mordujących naszych braci?
 
A ci dalej Halibutują... Weźcie, załóżcie temat "Polityka Około Halibutowo-Ukraińska", a tego nie zaśmiecać! Ewentualnie niech ten temat się skupi na działaniach wojennych, a osobny na polityce tego konfliktu i kwestiach Ukr-Pol-Rus. Wtedy żale Halibuta i żale do Halibuta, oraz rozkminy polityczno-spoleczne, pośrednio jedynie związane, lub wcale, np. historyczne zaszłości i ich interpretacje, znalazły by tam swoje miejsce. Bardzo sobie ceniłem temat covidowy, bo były tam wrzucane interesujące, brzemienne w niedostępna w MSM informację linki, niech i ten się takim stanie. Wchodzę ( i na pewno wielu innych też) w ten wątek żeby się czegoś dowiedzieć, i muszę się grzebać w informacyjnym szumie, o tym jaki to Halibut głupi, albo jacy głupi są ci, którzy po Rybie jadą... Please, niggas!


Ale jesteś pewny że to ja zamieniam ten temat w upowo banderowski zamiast o wojnie? Zobacz co chłopaki tutaj wrzucają. 90% to zdjęcia z flagami bandery. I jeszcze płaczą gdy je ignoruje i na nie nie odpowiadam, olewając ich potrzebę atencji.


Informacje o tym, że miasto Słupsk przekazało 200 tysięcy na "cierpiący z powodu wojny" Tarnopol a oni z tej całej biedy nowy pomnik animatorowi zbrodni na Polakach, do której upaiński rząd się nie przyznaje, stawiają jest powiązana z tematem czy niedobra o tym mówić, bo tu tylko o tych okropnych kacapach mordujących naszych braci?
Dobra o tym mówić ale nie spamować wrzucając o tym info po kilka razy dziennie, w między czasie kolejne zdjęcie że gdzieś z użyto flagi bandery. Przecież wszyscy wiedzą że tam banderyzm. Równie dobrze moglibyście tu spamować każdym zdjęciem martwego żołnierza z telegramu, żeby przekonać innych że na wojnie są trupy xd
 
Informacje o tym, że miasto Słupsk przekazało 200 tysięcy na "cierpiący z powodu wojny" Tarnopol a oni z tej całej biedy nowy pomnik animatorowi zbrodni na Polakach, do której upaiński rząd się nie przyznaje, stawiają jest powiązana z tematem czy niedobra o tym mówić, bo tu tylko o tych okropnych kacapach mordujących naszych braci?
To drugie...
 
Jesteś kolejną osobą, która o tym wspomina. Ja niedawno wspominałem, że na forum są już trzy tematy dotyczące halibuta, w tym dwa, które sam założył. Najsłynniejszy to ankieta, w której pytał czy ma pójść z cohones sobie hen daleko. Miał, ale nie posłuchał wyników.

Proponowałem mu, żeby cytował posty, z którymi się nie zgadza, i wrzucał je do tematu: "halibut vs reszta świata. Tam mógłby zrobić zbiorczy śmietnik i nie robić bałaganu w reszcie tematów kłótniami dla samych kłótni, które są jego domeną. Tam mogłyby trwać te naparzanki w nieskończoność. Ale nie jest tym zainteresowany. Więc wiń jego, a nie resztę użytkowników.

Osobiście też wolałbym temat bez tego całego syfu
Było warto. Podsumowując ostatnie 300 stron nic nie wiem o wojnie rusko ruskiej ale wiem, że szplin siwy i andrzej stanowiliby wesola kompanie na weselu wspólnego kuzyna. Dzięki halibut za to plus ciągłe definiowanie archetypu niepokonanego mistrza internetowej debaty.
To kto w koncu wygrywa?
 
Last edited:
Było warto. Podsumowując ostatnie 300 stron nic nie wiem o wojnie rusko ruskiej ale wiem, że szplin siwy i andrzej stanowiliby wesola kompanie na weselu wspólnego kuzyna. Dzięki halibut za to plus ciągłe definiowanie archetypu niepokonanego mistrza internetowej debaty.
To kto w koncu wygrywa?


Jak to kto wygrywa? Na Ukrainie nacjonalizm, na cohones też nacjonalizm
 
Jutro ostatnią strzelają :korwinlaugh:


Tyle jest śmiechu z tych rakiet a faktem jest że im się kończą cały czas. Od dawna nie używają tych najlepszych, z każdym atakiem coraz gorsze typy które coraz łatwiej ukraińska opl niszczy, a i ataki są coraz mniej masowe i rzadsze. Nie wiem co jest dziwnego w twierdzeniu , że kończą się rakiety. Przecież to oczywiste, że jak je używasz, to musisz ich mieć coraz mniej. Ukraińcom też pociski himars się kończą, czołgi itd. Serio, na wojnie zużywa się sprzęt, ale widać niektórzy o tym nie wiedzą.

Poza tym czytam ciągle na kontach ruskich trolli na tt, że głoszono iż Ruskim skończyły się rakiety, ale w sumie czytam to tylko u tych trolli.
 
Było warto. Podsumowując ostatnie 300 stron nic nie wiem o wojnie rusko ruskiej ale wiem, że szplin siwy i andrzej stanowiliby wesola kompanie na weselu wspólnego kuzyna. Dzięki halibut za to plus ciągłe definiowanie archetypu niepokonanego mistrza internetowej debaty.
To kto w koncu wygrywa?
Na weselu to się zrazy wpierdala i nakurwia ukrofilów
 
Nacjonalistów faszystów nie wpuszczam. Czy to z Ukrainy czy to Szpliny

Tez Ty:
Będzie fajne towarzystwo, inteligentne, trochę międzynarodowe (Ukraina, Rosja, Włochy, Norwegia) od nazisty w poglądach po feministek.


:suchykarol: to w koncu jak sie jest faszysta w stosunku do banderowcow ze wschodu i ich braci jest sie zlym ale jak sie ma nazistowskie poglady ale w stosunku do innych nacji to jest sie zaliczanym do fajnego inteligentnego towarzystwa?
 
Tez Ty:



:suchykarol: to w koncu jak sie jest faszysta w stosunku do banderowcow ze wschodu i ich braci jest sie zlym ale jak sie ma nazistowskie poglady ale w stosunku do innych nacji to jest sie zaliczanym do fajnego towarzystwa?


A myślałem nawet o nim gdy to pisałem.
Niestety, ale gdyby Szplin był osobą towarzyszącą także mógłby wejść. Co zrobić. Więc źle ubrałem w słowa. Nazistów, faszystów nacjonalistów nie zapraszam. Na osoby towarzyszące nie mam wpływu :)
 
Szplin skradłby Ci show na weselu. I zrazy. I być może ukrainke mimo ideologii. ::snoopd::

Chyba Ukrainki u mnie nie będzie żadnej jednak. Ale Ukraińca może kraść.
I jakiegoś komunistę jak będzie, wszak Szplin jest wdzięczny komunistom za uczynienie Polski jednonarodową. To może im się odwdzięczyć :p
 
Było warto. Podsumowując ostatnie 300 stron nic nie wiem o wojnie rusko ruskiej ale wiem, że szplin siwy i andrzej stanowiliby wesola kompanie na weselu wspólnego kuzyna. Dzięki halibut za to plus ciągłe definiowanie archetypu niepokonanego mistrza internetowej debaty.
To kto w koncu wygrywa?
Gdyby wesoła kompania zmieniła narrację o 180 stopni i stałaby się pro-ukraińska, to Halibut by się niezorientował i walczył dalej. On jest jak szarżujący Pudzian.

Poza tym powinieneś się skapnąć, że to jest wojna na wyczerpanie, wszyscy czekają kiedy Halibutowi skończą się rakiety. Na razie, od lipca wystrzelił 4500 postów, więc chyba amunicję jeszcze ma... :wink:
 
Gdyby wesoła kompania zmieniła narrację o 180 stopni i stałaby się pro-ukraińska, to Halibut by się niezorientował i walczył dalej. On jest jak szarżujący Pudzian.

Poza tym powinieneś się skapnąć, że to jest wojna na wyczerpanie, wszyscy czekają kiedy Halibutowi skończą się rakiety. Na razie, od lipca wystrzelił 4500 postów, więc chyba amunicję jeszcze ma... :wink:
Jebany. :frankapprove:
 
Gdyby wesoła kompania zmieniła narrację o 180 stopni i stałaby się pro-ukraińska, to Halibut by się niezorientował i walczył dalej. On jest jak szarżujący Pudzian.

Poza tym powinieneś się skapnąć, że to jest wojna na wyczerpanie, wszyscy czekają kiedy Halibutowi skończą się rakiety. Na razie, od lipca wystrzelił 4500 postów, więc chyba amunicję jeszcze ma... :wink:
O kurwa :jarolaugh: piekny komenatrz.
 
Gdyby wesoła kompania zmieniła narrację o 180 stopni i stałaby się pro-ukraińska, to Halibut by się niezorientował i walczył dalej. On jest jak szarżujący Pudzian.

Poza tym powinieneś się skapnąć, że to jest wojna na wyczerpanie, wszyscy czekają kiedy Halibutowi skończą się rakiety. Na razie, od lipca wystrzelił 4500 postów, więc chyba amunicję jeszcze ma... :wink:
Bardzo dobre :beczka:
 
Gdyby wesoła kompania zmieniła narrację o 180 stopni i stałaby się pro-ukraińska, to Halibut by się niezorientował i walczył dalej. On jest jak szarżujący Pudzian.

Poza tym powinieneś się skapnąć, że to jest wojna na wyczerpanie, wszyscy czekają kiedy Halibutowi skończą się rakiety. Na razie, od lipca wystrzelił 4500 postów, więc chyba amunicję jeszcze ma... :wink:
Piękny komentarz aczkolwiek ja jestem sztywny w poglądach jak mój penis na wietrze.
Pomijając w dużym skrócie całokształt szoszonii i ich świętego prezydenta to za dużo słyszałem historii ludzi, którzy żyli z traumą, bo nie udało im się samemu nabić na widły tych bohaterskich szoszonów, żeby zmienić poglądy.
 
Gdyby wesoła kompania zmieniła narrację o 180 stopni i stałaby się pro-ukraińska, to Halibut by się niezorientował i walczył dalej. On jest jak szarżujący Pudzian.

Poza tym powinieneś się skapnąć, że to jest wojna na wyczerpanie, wszyscy czekają kiedy Halibutowi skończą się rakiety. Na razie, od lipca wystrzelił 4500 postów, więc chyba amunicję jeszcze ma... :wink:
Komentarz roku już w pierwszym tygodniu stycznia? :antonio:
 
Back
Top