Konflikt Rosja-Ukraina

Tak proste jak wynik akniety! :boystop: :awesome:


Tak serio to watpie w te 1 złotówke za cysterke
ale te ich cysterny to jest temat rzeka co to sie wyrabia


Tak, wynik ankiety był bardzo prosty, twarde dwie liczby!

Co do paliwa za darmo...ja jestem przekonany że część może iść za free jako nasze współfinansowanie tej wojny. Ale kij tam wie, finansujemy już w innych formach(najwięcej w broni) i to i tak sporo. Mała Polska(jako PKB mala) prowadzi duże proxy war. Jakieś to ironiczne historycznie swoją drogą.
 
Przecież tutaj twoje ziomki traktują historię i definicje całkowicie dowolnie: a to kłamią w żywe oczy i logikę czym jest naród, kto jest narodem a kto nie, to wybierają sobie kiedy powstały granicę Polski lub dane państwo, w zależności od widzimisię czy poglądów. Nie mówiąc o tym, że wiedzę czerpią czesto z tajemnych ksiąg z proroctwami i memów czy anonimowanych wpisów na TT, często wprost przyznających że mają świadomość iż to fejki, ale jednocześnie wierzących iz są prawda(patrz Vitas który przyznał że tweet z filmem z granicy był fejkiem, i jednocześnie twierdzący że jednak był prawda) .

Tak więc powinieneś się cieszyć że jest ktoś kto się chcę zapytać o źródła czy dowody na daną tezę która przedstawia, zwłaszcza że w tym przypadku działa to dobrze także dla moich oponentóww- wszak i ty i twoje ziomki uważają jak ja Banderę za odpowiedzialnego za rzeź wołyńska, więc pewnie też ciekawią was argumenty za to teza. Czyż nie?
No chyba, że każdy historyk to dla was wróg. Bo amie zapytać o źródła i dowody. Ale wtedy jesteście zjebami po prostu.
Jak to ja i moje ziomki tak uważamy? Ja sie NIGDY nie wypowiadałem na ten temat, więc o co ci chodzi?

Nie mam problemu z tym że kwestionujesz czyjeś posty, widziałem już pare osób które też tak nieraz robią i na nich nie wjeżdżam przecież.
Nie dość że nie mam z tym problemu to mi się podoba takie podejście, problem jest w tym jak to robisz, jesteś strasznie męczący, często rozwadniasz strasznie to co piszesz, to co można by napisać w 2 zdaniach ty zmieniasz w elaborat, czepiasz się wszystkiego, w straszny sposób dążysz do tego żeby udowodnić swoją racje itd nie chce mi sie wymieniac.
Jak ktoś wstawia jakieś info to sam to weryfikuje jeśli mnie to interesuje, jak pewnie większość, nie potrzebuje twojego pierdolenia.
Nieraz chciałem ci przedstawić swój punkt widzenia, dać moje argumenty przeciwko twoim, czy nawet stanąć po twojej stronie ale ze względu na twój sposób prowadzenia rozmowy nigdy tego nie zrobiłem, ograniczam się do przypominania o ankiecie albo rzucenia jakimś gównem w twoją stronę raz na jakiś czas.
Rozmowa oczywiście jest potrzebna, nie neguje tego, ale ty śmiecisz po prostu.
I nie walcz z tym bo ludzie jak Hefaner cię ogarniali, sam przyznawałeś że za dużo tego, przerwy od cohones i ANKIETA, z dupy się to nie wzięło, mam nadzieje że rozumiesz że jesteś wkurwiający.
Ale się rozpisałem. Proszę Cię żebyś zapamiętał tą wypowiedź, nie będe z tobą dystkutował, raz na jakiś czas przypomnę o ankiecie w której straciłeś mój szacunek, albo nazwe cię ukrofilem czy coś takiego.
I nie zaczynaj z chłopakami bo znowu wyłożysz sie na plecy jak ktoś ci buta sprzeda, szplin na tobie usiądzie i zrobi z ciebie naleśnika, a chłopaki z Sanoka utopią cię w szambie. Pozdrawiam wszystkich oprócz ciebie i ukraińców.
:baldwinwhiskey:
 
0_ukrainskoje-igristoje-750ml-ean-5901617009286_c59375d3.png

Slava!
 
kiedys przeczytałem że Bandera utworzył jakiś komitet gdzie opowiedział sie iż trzeba walczyć za Niemcy do końca
Było to w czasach Nazizmu

Ktoś wie więcej na ten temat/
 
Chłopaki spokojnie, dawkujcie tę wiedzę powoli, bo zaraz naczelnemu ukrofilowi bezpieczniki wypierdoli.
:juanlaugh:


Ale naczelny ukrofil wie, że na Ukrainie jest kult UPA i Bandery. Kto nie jest upośledzony też mógł zauważyć że często się udzielałem w tym temacie dość czesto :) więc chyba bezpieczniki zaraz peknal ukrofobom naczelnym od przeszukiwania tweetera w szukaniu Bandery xd

Jeżeli wy potrzebujecie jeszcze dowodów na banderyzm na Ukrainie to z Wami jest coś nie tak.
 
Ale naczelny ukrofil wie, że na Ukrainie jest kult UPA i Bandery. Kto nie jest upośledzony też mógł zauważyć że często się udzielałem w tym temacie dość czesto :) więc chyba bezpieczniki zaraz peknal ukrofobom naczelnym od przeszukiwania tweetera w szukaniu Bandery xd

Jeżeli wy potrzebujecie jeszcze dowodów na banderyzm na Ukrainie to z Wami jest coś nie tak.
Spokojnie nie piekl się, jeszcze zdążysz odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, ze swoich źródeł wiem, że nic nowego dziś nie wrzucą.
:tysoncoffe:
Edit: ale patrz jak wie, że o niego chodzi,
:juanlaugh:
 
Spokojnie nie piekl się, jeszcze zdążysz odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, ze swoich źródeł wiem, że nic nowego dziś nie wrzucą.
:tysoncoffe:


Ale ja odpowiadam rzadko na takie wpisy, 1 na 20 pewnie. To chłopaki całe dnie spamują każdym tweetem o złym Ukraińcy znalezionym w sieci. Bez sensu jest odpowiadać na taki śmietnik non stop. Niech się chłopaki sami tarzają w swoim sosie. Wiem że to gówniarze szukający atencji i liczą na wieczną gównoburze tak spamujac, no ale nie jestem aż tak nie poważny :) ale niezła próba z Twojej strony, trochę atencji zebrałeś ta zaczepka :)
 
Ale ja odpowiadam rzadko na takie wpisy, 1 na 20 pewnie. To chłopaki całe dnie spamują każdym tweetem o złym Ukraińcy znalezionym w sieci. Bez sensu jest odpowiadać na taki śmietnik non stop. Niech się chłopaki sami tarzają w swoim sosie. Wiem że to gówniarze szukający atencji i liczą na wieczną gównoburze tak spamujac, no ale nie jestem aż tak nie poważny :) ale niezła próba z Twojej strony, trochę atencji zebrałeś ta zaczepka :)
Nie widzę tych cholernych lajków, cholera.
:gabi_much_love:
 
Back
Top