Konflikt Rosja-Ukraina

@szplin faszystą? Zdajesz sobie sprawę z tego co mówisz?


Juz pisałem, że jak dla mnie ma taką mentalność. Postuluje państwo jako jednonarodowy byt, używa propagandy takiej jakiej używali faszyści, naziści i banderowcy w stosunku do mniejszości: kompletne odczłowieczenie, przedstawienie jako zwierzęta i totalne zagrożenie, i nawet nie ukrywał, że dopuszczalby przemoc by się z tym "rozprawić", czego nie będę ci szukał bo nie pamiętam w jakie słowa to ubierał z tą przemocą. Nie mówiąc o tym, że zakazałby konkretnych ideologii, z kręgu tzw "podludzi"(mówi ci coś pojęcie "podludzie" i w jakim celu było używane? )
Stosuje tę samą propagandę: wyszukuje poszczególne incydenty z daną mniejszością by przypisać je jako cechę całości, a gdy tego jest mało to posługuje się nawet fejkami z trollkont. Ba, głosił kiedyś tu na forum, że ta dana mniejszość będzie nas...rzezać.
Jak dla mnie jest to bycie zjebanym faszolem.
 
od lipca wystrzelił 4500 postów
o to to. Człowiek od grubo ponad 12 lat nie nabił tyle co on w 6 miechów a i tak jest wrzucany do jednego z nim wora przez oplota:

no dobra, przed spaleniem serwerów miałem ok 3k ale to i tak jest znikoma ilość w stosunku do rybnej mączki. jprd, który to specjalnie drugie konto tworzy, by w kloca jebnąć? :gabi_much_love:
wyszukuje poszczególne incydenty z daną mniejszością by przypisać je jako cechę całości
Grubo lecisz. @szplin uważa niby, że cały, ukraiński naród ma banderowskie cechy?
 
Last edited:
wyszukuje poszczególne incydenty z daną mniejszością by przypisać je jako cechę całości
Ktoś taki nie deklaruje poniższych poglądów:
Popieram tymczasowe pozwolenia na pracę ukrów
Moje podejście to konserwatyzm przystający do współczesności. W takim podejściu mieszanie kultur i nacji występuje naturalnie a nie na siłę (w powstaniu warszawskim walczył murzyn).
Ukry nie mają swojej kultury i są potomkami ulepka przestępców wszelkiej maści. Nie chcę ich bez ładu i składu wrzuconych w Polskę. Czym innym jest ukr, który przyjechał tu uczciwie zarobić.
Wychodzi na to, że ze względu na odmienne spojrzenie od niego na niektóre sprawy uroiłeś sobie w głowie szplina faszystę.
 
Wyzywałeś nas od nazistów i banderowców,a nie od nacjonalistów.


Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. Czym innym jest nazwać kogoś osoba o cechach i metodach działania wspólnych z banderowcami i nazistami a czym innym uważać tego kogoś za nazistę czy banderowca. Myślałem, że nie muszę wam tłumaczyć iż banderowcem czy nazista nie może być Polak, zwlaszcza zwalczający banderyzm.
 
czyli ci co zbudowali ten pomnik to zwykłe zjeby :matt:


Zjeby lub ludzie nie znający prawdy. Gdy oni szukają o tych ludziach informacji to są zupełnie inne niż u nas. Owszem, piszą u nich o tym co głosimy w Polsce ale zaznaczają ich historycy że kierujemy się propaganda, przekłamujemy prawdę itd. itd.
By to zrozumieć najlepiej jest podać przykłady z naszego podwórka: od Boleslawa Śmiałego i Biskupa Stanisława(ten drugi spiskował z Niemcami przeciwko Polsce, a zrobili z niego święta ofiarę króla potwora) po Wałęsę ktory był człowiekiem komunistów a połowa Polaków tego nie uznaje i ma go za bohatera, czy Jaruzelskiego o którym panuje zakłamane przekonanie, że uratował nas od wkroczenia wojsk ZSRR i jest wręcz bohaterem.
Dlatego w kwestii banderyzmu trzeba uświadamiać Ukraincow- finansować ich historyków którzy głoszą prawdziwy obraz rzeczy by byli bardziej słyszalni itp.

Chłopaki to co pisze wyżej uważają że to usprawiedliwianie Ukraińców, ja uważam to za zjawiska najbliższe prawdy.
 
Jaruzelskiego o którym panuje zakłamane przekonanie, że uratował nas od wkroczenia wojsk ZSRR i jest wręcz bohaterem
To chyba wyciagasz ich z tego samego wora co tych wielce pokrzywdzonych i nieswiadomych ukraincow :jarolaugh:


Jak to jest ze dostajesz piany na szpilina i ciagle powtarzasz jak mantre jego bledy, wierzenie w fejki itd itp

A jak przychodzi temat ukrainy to włącza Ci sie ukrofil i zaczynasz mowic o nieswiadomosci ze ten biedny ukrainiec wyznajacy banderyzm to on nieswiadomy bo takie tam sa informacje.

EDIT : w dodatku ukry wyznaja mordercow i popieraja to ale sa usprawiedliwieni bo nieswiadomi, tak ich ucza, szpilin ktory ma konserwatywne poglady to najgorszy naziol :awesome: czyli sa rowni i rowniejsi?

Jestes az takim hipokryta? Czy po prostu stronniczym trollem który zasluguje na ostracyzm czy moze serio jestes tak slepy?
 
To chyba wyciagasz ich z tego samego wora co tych wielce pokrzywdzonych i nieswiadomych ukraincow :jarolaugh:


Jak to jest ze dostajesz piany na szpilina i ciagle powtarzasz jak mantre jego bledy, wierzenie w fejki itd itp

A jak przychodzi temat ukrainy to włącza Ci sie ukrofil i zaczynasz mowic o nieswiadomosci ze ten biedny ukrainiec wyznajacy banderyzm to on nieswiadomy bo takie tam sa informacje.


Jestes az takim hipokryta? Czy po prostu stronniczym trollem który zasluguje na ostracyzm czy moze serio jestes tak slepy?

Nie rozumiem. Ukrainiec który wyznaje takie poglądy i metody też jest dla mnie zjebem a nie żadnym nieznającym historii biednym chłopakiem.
 
Nie rozumiem. Ukrainiec który wyznaje takie poglądy i metody też jest dla mnie zjebem a nie żadnym nieznającym historii biednym chłopakiem.
Zjeby lub ludzie nie znający prawdy. Gdy oni szukają o tych ludziach informacji to są zupełnie inne niż u nas. Owszem, piszą u nich o tym co głosimy w Polsce ale zaznaczają ich historycy że kierujemy się propaganda, przekłamujemy prawdę itd. itd.

Serio? Przed chwila to zanegowales, i negowales to co napisales wiele razy w tym temacie broniac tego ze uwazaja zbrodniarzy za bohaterów stawiajac za argument tego ze albo nie wiedzą, albo ich tak ucza albo nie wiadomo co jeszcze. Nawet jebnales babola z Piłsudskim ze my tez :awesome:

Teraz odwracasz kota ogonem?
 
Kurde, przeszplinowałem się chyba ale po lekturze jego postów jeszcze bardziej umacniam się w pomyśle, by gościa owego na wspólny urlop z moją rodzinką zaprosić, chuj z wątrobą...

@Halibut 2.0 tutaj masz kolejne cytaty, odnosiłeś się do jego wypowiedzi z których one pochodzą, co jedynie bardziej umacnia w przekonaniu, że Twoje słowa o jego rzekomym faszyzmie i tym podobnych określeniach to raczej nie z głowy, a z dupy wzięte oszczerstwa oparte na gównianych, wydumanych "podstawach".
Już tu kiedyś napisałem, nie mam nic przeciwko indywidualnym Ukraińcom, ale mam coś do nich jako kraju. Polityka to nie porywy serca.
Porywy serca pochwalam, amok nie.
-----------------------
edit:
Zjeby lub ludzie nie znający prawdy. Gdy oni szukają o tych ludziach informacji to są zupełnie inne niż u nas.
Dlaczego nagle stajesz się wrogiem zwykłych, ukraińskich obywateli? Tym bowiem jest sugestia, że nie potrafią szukać informacji spoza Ukrainy nie potrafią z translatora korzystać. Starlinki jednak nie działają? ;)
 
Last edited:
Serio? Przed chwila to zanegowales, i negowales to co napisales wiele razy w tym temacie broniac tego ze uwazaja zbrodniarzy za bohaterów. Nawet jebnales babola z Piłsudskim ze my tez :awesome:

Teraz odwracasz kota ogonem?


Nie rozumiem cię dalej. Nie neguje tego że uważają zbrodniarzy za bohaterów tylko to, że nie uważają ich za zbrodniarzy i czczą ich za zbrodnie. Wejdź na ukraińskie Wiki i sam się przekonasz, że nie robi się tam z nich zbrodniarzy. To samo w podręcznikach w szkolnych. Nie rozumiem twojego fikołka.
Nigdy nie napisałem też, że Piłsudski to zbrodniarz więc nie wiem czemu to piszesz.
 
Kurde, przeszplinowałem się chyba ale po lekturze jego postów jeszcze bardziej umacniam się w pomyśle, by gościa owego na wspólny urlop z moją rodzinką zaprosić, chuj z wątrobą...

@Halibut 2.0 tutaj masz kolejne cytaty, odnosiłeś się do jego wypowiedzi z których one pochodzą, co jedynie bardziej umacnia w przekonaniu, że Twoje słowa o jego rzekomym faszyzmie i tym podobnych określeniach to raczej nie z głowy, a z dupy wzięte oszczerstwa oparte na gównianych, wydumanych "podstawach".

A innym razem robi z nich zwierzęta i głosi że w przyszłości będą nas rzezać, plus, że Polska powinna być czysta narodowo. Nie ukrywał też że czekają chłopaki aż zacznie się przemoc między Polakami i Ukraińcami(w tym celu wrzucają co chwilę tweety z ruskich kont o każdym pojedynczym pijanym Ukraińcu który znajdą)To, że pod moimi zarzutami zaczął się asekurować tymi komentarzami które zacytowałeś nie zmieni tego jak to widzę, nie zmieni faktu że prowadzi antyukrainska kampanię tutaj, także wobec ludzi(robienie z Ukrainek dziczy itd. wiem, zaraz będzie się tłumaczył, że chodzi mu o te mniejszość ukrainek która robi rozpierdol a nie całość, tylko przedstawione jest to tak jak Ukraińcy jako ogół byli dziczą. Jak myślisz, skąd nagonka na mnie zawsze gdy napisze że przecież ta dzicz to promil całości, a większość Ukrainek to normalne matki? No jeżeli nie uważają ich jako całość za dzicz, jako naród, to skąd ten ból dupy że pbciagam Ukraińcom pisząc te oczywistości? ). Jakbyś znalazł i przepytał nazistę to też nie powiedziałby, że każdy Żyd bez wyjątku to zawszony brudas który zabija niemowlęta po kryjomu.
 
Kurde, przeszplinowałem się chyba ale po lekturze jego postów jeszcze bardziej umacniam się w pomyśle, by gościa owego na wspólny urlop z moją rodzinką zaprosić, chuj z wątrobą...

@Halibut 2.0 tutaj masz kolejne cytaty, odnosiłeś się do jego wypowiedzi z których one pochodzą, co jedynie bardziej umacnia w przekonaniu, że Twoje słowa o jego rzekomym faszyzmie i tym podobnych określeniach to raczej nie z głowy, a z dupy wzięte oszczerstwa oparte na gównianych, wydumanych "podstawach".


-----------------------
edit:

Dlaczego nagle stajesz się wrogiem zwykłych, ukraińskich obywateli? Tym bowiem jest sugestia, że nie potrafią szukać informacji spoza Ukrainy nie potrafią z translatora korzystać. Starlinki jednak nie działają? ;)



A czy Polak czytający Ukraińska Wiki o Wołyniu uzna, że Polacy kłamią na temat Wołynia a coś może byc w tym co piszą Ukraińcy?
 
Nie rozumiem cię dalej. Nie neguje tego że uważają zbrodniarzy za bohaterów tylko to, że nie uważają ich za zbrodniarzy i czczą ich za zbrodnie. Wejdź na ukraińskie Wiki i sam się przekonasz, że nie robi się tam z nich zbrodniarzy. To samo w podręcznikach w szkolnych. Nie rozumiem twojego fikołka.
Nigdy nie napisałem też, że Piłsudski to zbrodniarz więc nie wiem czemu to piszesz.
:jarolaugh: gubisz sie w tym amoku juz powoli. Tydzien temu piszesz X potem sobie przeczysz, potem probujesz wytlumaczyc na pokretny sposob ze jednak nadal uwazasz X ale troche mniej.

To ze broniles ukraincow i ich wyznawania banderyzmu i tego ze biegaja z flagami, symbolami SS mozna poczytac w Twoich poprzednich postach. O symbolach nawet razem rozmawialismy, napisales wtedy ze Ci ludzie nie wiedza co te symbole znacza. To samo bylo z ich bohaterami.


O Piłsudskim pisales ze byl terrorysta a jego organizacja byla terrorystyczna gdzie porownanie bylo dla mnie dziwne. Ale nie o tym mowa.


Nie odpowiedziales mi na pytanie czemu wedlug Ciebie przecietny ukrainiec popierajacy bandere, wystepujacy z ich symbolami czy swietujacy urodziny swojego idola ma byc lepszy od szpilina?


Jednego bronisz bo takie informacje dostaje a drugiego chcesz jechac za to ze kieruje sie pogladami uksztaltowanymi przez informacje ktore tez dostal. Przeciez to zapierdala hipokryzja na kilometr
 
:jarolaugh: gubisz sie w tym amoku juz powoli. Tydzien temu piszesz X potem sobie przeczysz, potem probujesz wytlumaczyc na pokretny sposob ze jednak nadal uwazasz X ale troche mniej.

To ze broniles ukraincow i ich wyznawania banderyzmu i tego ze biegaja z flagami, symbolami SS mozna poczytac w Twoich poprzednich postach. O symbolach nawet razem rozmawialismy, napisales wtedy ze Ci ludzie nie wiedza co te symbole znacza. To samo bylo z ich bohaterami.


O Piłsudskim pisales ze byl terrorysta a jego organizacja byla terrorystyczna gdzie porownanie bylo dla mnie dziwne. Ale nie o tym mowa.


Nie odpowiedziales mi na pytanie czemu wedlug Ciebie przecietny ukrainiec popierajacy bandere, wystepujacy z ich symbolami czy swietujacy urodziny swojego idola ma byc lepszy od szpilina?


Jednego bronisz bo takie informacje dostaje a drugiego chcesz jechac za to ze kieruje sie pogladami uksztaltowanymi przez informacje ktore tez dostal. Przeciez to zapierdala hipokryzja na kilometr
Chcesz go zabić?! On umiera w malignie, bo aż się zagotował na tych wszystkich nazistów z kraju nad Wisłą.
 
:jarolaugh: gubisz sie w tym amoku juz powoli. Tydzien temu piszesz X potem sobie przeczysz, potem probujesz wytlumaczyc na pokretny sposob ze jednak nadal uwazasz X ale troche mniej.

To ze broniles ukraincow i ich wyznawania banderyzmu i tego ze biegaja z flagami, symbolami SS mozna poczytac w Twoich poprzednich postach. O symbolach nawet razem rozmawialismy, napisales wtedy ze Ci ludzie nie wiedza co te symbole znacza. To samo bylo z ich bohaterami.


O Piłsudskim pisales ze byl terrorysta a jego organizacja byla terrorystyczna gdzie porownanie bylo kompletnie z dupy. Ale nie o tym mowa.


Nie odpowiedziales mi na pytanie czemu wedlug Ciebie przecietny ukrainiec popierajacy bandere, wystepujacy z ich symbolami czy swietujacy urodziny swojego idola ma byc lepszy od szpilina?


Jednego bronisz bo takie informacje dostaje a drugiego chcesz jechac za to ze kieruje sie pogladami uksztaltowanymi przez informacje ktore tez dostal. Przeciez to zapierdala hipokryzja na kilometr


Nie będę komentował pierwszych akapitów bo wymyślasz ale odpowiem na ostatnią


Jeżeli ktoś upamiętnia banderę ale nie jest nacjonalista który chce z Polaków zrobić zwierzęta, tzn że nie mogę go krytykować za poglądy których nie ma, a mogę co najwyżej krytykować za brak rzetelnej wiedzy historycznej. Jeżeli czci banderę i głosi jego skrajnie nacjonalistyczne poglądy to jest tak zjebany jak Szplin. A jeżeli do tego wie o zbrodniach UPA jakie były w rzeczywistości i je akceptuje albo do tego pochwała je- to jest dużo gorszym zjebem niż Szplin.
 
Kurde, przeszplinowałem się chyba ale po lekturze jego postów jeszcze bardziej umacniam się w pomyśle, by gościa owego na wspólny urlop z moją rodzinką zaprosić, chuj z wątrobą...

@Halibut 2.0 tutaj masz kolejne cytaty, odnosiłeś się do jego wypowiedzi z których one pochodzą, co jedynie bardziej umacnia w przekonaniu, że Twoje słowa o jego rzekomym faszyzmie i tym podobnych określeniach to raczej nie z głowy, a z dupy wzięte oszczerstwa oparte na gównianych, wydumanych "podstawach".


-----------------------
edit:

Dlaczego nagle stajesz się wrogiem zwykłych, ukraińskich obywateli? Tym bowiem jest sugestia, że nie potrafią szukać informacji spoza Ukrainy nie potrafią z translatora korzystać. Starlinki jednak nie działają? ;)
Już widzę te próby argumentowania jakichkolwiek tez po 0,7 w dupie :lol:
 
Back
Top