Konflikt Rosja-Ukraina

Czyli Hitler rowniez jest winny jedynie moralnie bo ostateczne rozwiazanie kwestii zydowskiej nie bylo bezposrednio przez niego zaplanowane?

Wychodzi z tej pokretnej logiki ze oprocz glupich pomyslow to dobre chlopaki byli, mieli pecha ze trafili na ludzi ktorzy chcieli realizowac te pomysly.


To nas rozni, kiedy czegos nie wiem umiem sie przyznać do tego i przyznac komus racje, Ciebie sie nie da przekonac, uwielbiasz te dyskusje i brniesz coraz glebiej i dalej mimo argumentow innych rozmówców.

Rozmawiajcie sobie dalej, nie przeszkadzam


Już pisałem czemu przykład z Hitlerem jest idiotyczny.


Ale ok.


Ty uważasz że Bandera z wiezienia w Niemczech na pewno wiedział o planie ludobójstwa i je aprobował. Na podstawie czego tak uważasz?

Czyżby na podstawie tego samego co ja- że głosił wcześniej hasła nacjonalistyczne antypolskie, o czystej narodowo Ukrainie?

No proszę. Czyli sie że mną zgadzasz. A skoro się ze mną zgadzasz to...o co ci chodzi? Konkretnie. Z czym się nie zgadzasz.
Tego komentarza o dobrych chłopakach nie warto komentować bo to twój czysty wymyśl. I to jest właśnie przykład manipulacji goebelowskiej. Wtrynianie takich rzeczy, wręcz zwykłych kłamstw. Bo to kłamstwo gdy napisałem coś przeciwnego- kurwa, jeśli to czytasz to musiałeś widzieć iż pisałem że uważam Banderę za zbrodniarza nawet jeśli nie wiedział o Wołyniu. A ty mi teraz skręcasz że jak kogoś uważam za zbrodniarza to robię z niego fajnego chłopaka. Kurwa.
Tylko z Klocunkuem i Tucznikiem da się tu rozmawiać.
 
Po prostu nie ma dowodów na to że (...) aprobował.
Jeżeli ty twierdzisz że nie ma takiej możliwości by (...) nie aprobował to znaczy, że znasz fakty i dowody które temu przeczą
Nic nie twierdzę ale na bazie źródeł jestem całkowicie przekonany, że aprobował. Czyli Twoje przypuszczenia, że mógł nie aprobować oparte są na Twojej niewiedzy w temacie, tak? Jeśli nie, to czy wreszcie podasz na czym opierasz takie przypuszczenie?
 
Czyli gdy ktoś krytykuje rzeź Wołyńska i uważa za zbrodnie z którą trzeba się rozliczyć, to znaczy że udaje że deszcz pada?

Bez sensu. Czyli ja, ty, Szplin udajemy że deszcz pada bo uważamy rzeź wołyńska za ohydne ludobójstwo Ukraińców?
Odkąd ponownie pojawiłeś się na forum mam cię w Cię ignorach i widzę, że była to dobra decyzja.
 
Nic nie twierdzę ale na bazie źródeł jestem całkowicie przekonany, że aprobował. Czyli Twoje przypuszczenia, że mógł nie aprobować oparte są na Twojej niewiedzy w temacie, tak? Jeśli nie, to czy wreszcie podasz na czym opierasz takie przypuszczenie?


Czyli masz źródła które udowadniają, że Bandera aprobował metodę ludobójstwa?
Jeśli tak to podaj i wtedy też będę "całkowicie przekonany"
 
Już pisałem czemu przykład z Hitlerem jest idiotyczny.


Ale ok.


Ty uważasz że Bandera z wiezienia w Niemczech na pewno wiedział o planie ludobójstwa i je aprobował. Na podstawie czego tak uważasz?

Czyżby na podstawie tego samego co ja- że głosił wcześniej hasła nacjonalistyczne antypolskie, o czystej narodowo Ukrainie?

No proszę. Czyli sie że mną zgadzasz. A skoro się ze mną zgadzasz to...o co ci chodzi? Konkretnie. Z czym się nie zgadzasz.
Tego komentarza o dobrych chłopakach nie warto komentować bo to twój czysty wymyśl. I to jest właśnie przykład manipulacji goebelowskiej. Wtrynianie takich rzeczy, wręcz zwykłych kłamstw. Bo to kłamstwo gdy napisałem coś przeciwnego- kurwa, jeśli to czytasz to musiałeś widzieć iż pisałem że uważam Banderę za zbrodniarza nawet jeśli nie wiedział o Wołyniu. A ty mi teraz skręcasz że jak kogoś uważam za zbrodniarza to robię z niego fajnego chłopaka. Kurwa.
Tylko z Klocunkuem i Tucznikiem da się tu rozmawiać.
Straszne emocje Toba targaja, coraz to dalszy wpis to bardziej agresywny.

Chciales podsykutowac, dales dziwna teze, chlopaki ja wypunktowali, nadal nie odnosisz sie do tego co klocuniek pytal mimo ze twierdzisz ze tylko z nim da sie rozmawiac. Dlaczego wiec z nim nie rozmawiasz? Bo nadal nie odpowiedziales na jego pytania, tylko zaczynasz lac wode i odpowiadac naookolo dalej robiac kurwe z logiki.

Z innymi rozmawiac nie mozesz bo pewnie nie kazdy moze siedziec w domu przed kompem i szukac informacji w google na temat ktory przed chwila poruszyl :)

Ja juz napisalem wyzej ze zakonczylem dyskusje rozmawiajcie sobie dalej, bo produkowanie sie w tym temacie jest juz bez sensowne z mojego punktu widzenia.
 
Straszne emocje Toba targaja, coraz to dalszy wpis to bardziej agresywny.

Chciales podsykutowac, dales dziwna teze, chlopaki ja wypunktowali, nadal nie odnosisz sie do tego co klocuniek pytal mimo ze twierdzisz ze tylko z nim da sie rozmawiac. Dlaczego wiec z nim nie rozmawiasz? Bo nadal nie odpowiedziales na jego pytania, tylko zaczynasz lac wode i odpowiadac naookolo dalej robiac kurwe z logiki.

Z innymi rozmawiac nie mozesz bo pewnie nie kazdy moze siedziec w domu przed kompem i szukac informacji w google na temat ktory przed chwila poruszyl :)

Ja juz napisalem wyzej ze zakonczylem dyskusje rozmawiajcie sobie dalej, bo produkowanie sie w tym temacie jest juz bez sensowne z mojego punktu widzenia.




Przecież z nimi ciągle rozmawiam i ciągle mnie nie wypunktowali. Gdyby wypunktowali to by podali dowody za tym, że wiedział i aprobował metody ludobójstwa.
Przecież tylko o to się rozchodzi.
 
Czyli masz źródła które udowadniają, że Bandera aprobował metodę ludobójstwa?
Jeśli tak to podaj i wtedy też będę "całkowicie przekonany"
Podałem. Doczytaj. Gdy już mieszkał w Niemczech po uwolnieniu i działając, musiałby w jakikolwiek sposób potępić wcześniejszą rzeź i na tej podstawie mógłbyś przypuszczać, że "nie popierał" ale cytując memicznego klasyka tego forum z dosłownym rozumieniem jego słów, a nie sarkastycznym - "niczego takiego nie było".
 
Podałem. Doczytaj. Gdy już mieszkał w Niemczech po uwolnieniu i działając, musiałby w jakikolwiek sposób potępić wcześniejszą rzeź i na tej podstawie mógłbyś przypuszczać, że "nie popierał" ale cytując memicznego klasyka tego forum z dosłownym rozumieniem jego słów, a nie sarkastycznym - "niczego takiego nie było".

No i to już jest jakiś argument na który czekałem. Przyznam, że z tej strony na to nie spojrzałem i uważam że to wzmacnia mnie w przekonaniu że aprobował takie metody. Chociaż i tutaj można dyskutować- czy nie jest tak, że nie chciał szkodzić wizerunkowi swojej organizacji i w celach politycznych, propagandowych po prostu nie uznawał Rzezi Wołyńskiej za zaplanowane ludobójstwo tak jak to robią dziś na Ukrainie(wiesz, to kręcenie że to wspólna odpowiedzialność Polaków i Ukraińców, że to spontaniczny zryw chłopów itd). Także głośno nie poparł ludobójstwa na Wołyniu.
Nadal nie mogę tego uznać za fakt, lecz za coś najmocniej prawdopodobnego.
Lecz wierzę, że kiedyś uda się to udowodnić.
 
Na kolejnej gali będę kibicował, by Max Holloway dostał na cytrynkę.
:tysoncoffe:

Ja tu nie widzę dwubiegunówki,
a dwuszoszonówkę i to zaawansowaną.

:beczka:

żeby nie na pusto

russia





i coś świeżego od milusińskich z isis

 
No i to już jest jakiś argument na który czekałem.
Ale to jest tylko argument dla kogoś, kto deklaruje brak stosownej wiedzy w temacie. Gdy zapoznasz się z lekturą (lemmy polecał jedną książkę, ja drugą) i artykułami - z pewnością natkniesz się na informacje, które jeszcze bardziej wzmocnią Twoje przekonanie, że aprobował takie metody. Np. Bandera aprobował wytyczne OUN-R wydane przed wojną, że mniejszości mają być niszczone w walce lub deportowane. Wtedy, w różnych miejscowościach m.in członkowie OUN, dopuścili się masakr, głównie Żydów, a niekiedy również Polaków. Dodam jeszcze, że będąc więzionym w 1941 kontaktował się z OUN przez swoją żonę, która przekazywała jego grypsy.
 
Nie prawda.
Tylko halibut jest wrogiem, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.


Przecież tutaj twoje ziomki traktują historię i definicje całkowicie dowolnie: a to kłamią w żywe oczy i logikę czym jest naród, kto jest narodem a kto nie, to wybierają sobie kiedy powstały granicę Polski lub dane państwo, w zależności od widzimisię czy poglądów. Nie mówiąc o tym, że wiedzę czerpią czesto z tajemnych ksiąg z proroctwami i memów czy anonimowanych wpisów na TT, często wprost przyznających że mają świadomość iż to fejki, ale jednocześnie wierzących iz są prawda(patrz Vitas który przyznał że tweet z filmem z granicy był fejkiem, i jednocześnie twierdzący że jednak był prawda) .

Tak więc powinieneś się cieszyć że jest ktoś kto się chcę zapytać o źródła czy dowody na daną tezę która przedstawia, zwłaszcza że w tym przypadku działa to dobrze także dla moich oponentóww- wszak i ty i twoje ziomki uważają jak ja Banderę za odpowiedzialnego za rzeź wołyńska, więc pewnie też ciekawią was argumenty za to teza. Czyż nie?
No chyba, że każdy historyk to dla was wróg. Bo amie zapytać o źródła i dowody. Ale wtedy jesteście zjebami po prostu.
 
O kurwa, jakbym słyszał Pudzianowskiego :juanlaugh:
Jak masz być twardy musisz gotować kamień. Nie możesz leniuchować sobie czy nie biegać o piątej i pozwolić że jakaś pierdoła cię wkurzy, takie pierdoły gryzie pies. Czasami będziesz miał zatrważające wybory pomiędzy browarkiem a walką intergalaktyczną z jednookim królem wojny lub dociążaniem od 90-kilowych chłopaczków
The GodPytoneu
 
Back
Top