Konflikt Rosja-Ukraina

Polskie małe i średnie firmy upadają, jak np burgerownia w Rzeszowie, a oni sobie otwierają restaurację... Ciekawe.


Ale to nie jest tak, że polskie firmy i gastro tylko upada. Nowe też powstają, tylko bilans zamkniętych lokali w stosunku do otwartych jest niestety dodatni od nie dawna dla tych zamkniętych.
Ten rok jest pierwszym w którym np we Wrocławiu więcej restauracji się zamknęło niż otworzyło(co nie zmienia faktu - że ciągle się otwierają).
 
FB_IMG_1667649850947.jpg

FB_IMG_1667649856207.jpg
 
Zawsze w ten sposób ucinasz dyskusje gdy ja przegrywasz merytorycznie, także podziękujemy już za wymianę zdań :)
Po prostu podkreślam,że mi się nie chce gadać z tobą.
Miałeś nas zlewać bo rzekomo cie zaczepiamy i robimy chlew,a jak widać na załączonym obrazku sam zaczynasz się dowalać do treści,ktore są sprzeczne z twoim światopoglądem.
I jak miałem niby przegrać,skoro czerwona kalina była wykorzystywana przez upowców?
A porównania do Mazurka Dąbrowskiego to wyciągnąłeś chyba z dupy(zresztą jak cała twoją narracje).
 
Po prostu podkreślam,że mi się nie chce gadać z tobą.
Miałeś nas zlewać bo rzekomo cie zaczepiamy i robimy chlew,a jak widać na załączonym obrazku sam zaczynasz się dowalać do treści,ktore są sprzeczne z twoim światopoglądem.
I jak miałem niby przegrać,skoro czerwona kalina była wykorzystywana przez upowców?
A porównania do Mazurka Dąbrowskiego to wyciągnąłeś chyba z dupy(zresztą jak cała twoją narracje).


Pomijam treści nie związane z tematem po prostu gdy o tym ktoś pisze.

Nie twierdzę, że czerwona Kalina nie była wykorzystywana przez upowców, wręcz przeciwnie, potwierdzam to i się z tym zgadzam. Nie to było przedmiotem dyskusji.
 
Nie twierdzę, że czerwona Kalina nie była wykorzystywana przez upowców, wręcz przeciwnie, potwierdzam to i się z tym zgadzam. Nie to było przedmiotem dyskusji.
Mi o to właśnie chodziło,że była wykorzystywana przez upa i spiewali to podczas mordowania Polaków,a jakiś szoszonski chujek zrobił sobie taką restauracje przy aplauzie niedojebanych ukrofili.
 
I z czego sie niedojebie cieszysz ?

Podejrzewam, że nie umiesz żyć bez tych wysrywowych kłótni ale nie mam zamiaru takim jak ty znowu budować atencyjnych potrzeb :) ale próbuj dalej jak chcesz. Koledzy kilka razy próbowali od czasów "ankiety" ale w końcu dali sobie powoli spokój gdy to zacząłem ignorować, raz na jakiś czas jeszcze mają jakieś smutne podrygi prowokacji.
Abstrahuje od tego, że ty i paru innych regularnie takie wpisy lajkujecie, więc sam siebie nazywasz niedojebem.
 
Zacząłeś ich ignorować, ale znowu tu przylazłem i rżnę głupa na bogato, że ja niby nie wiem o co chodzi. Ależ musi tobą miotać wewnętrznie, żeby powstrzymać się od powrotu do limitu 30 postów dziennie. :antonio:
 
Zacząłeś ich ignorować, ale znowu tu przylazłem i rżnę głupa na bogato, że ja niby nie wiem o co chodzi. Ależ musi tobą miotać wewnętrznie, żeby powstrzymać się od powrotu do limitu 30 postów dziennie. :antonio:


No zaczepki niezwiązane z dyskusjami skutecznie udaje mi się ignorować. Ot, czasem coś pojedynczo odpowiem jak dziś.

Odpowiedź na Twój post wyczerpała limit :( Mam nadzieję, że znowu nie nawalice 10 postów o mnie jeden pod drugim, jak parę tygodni temu, czekając aż się dam sprowokować by nabić cudze potrzeby atencyjne :) przynajmniej mam pewność iż niektórzy robili to wszystko celowo po karmili się tym gównem.
 
Człowiek nawet nic nie napisał, tylko dał reakcje, a ci zrobili 4 posty na mój temat, z próbą prowokowania mnie.

Czyli jednak próbujecie cały czas.


@vitas czyli post QN czy Kumpla czy Twój o mnie, w którym bezpośrednio się do mnie zwracacie, według ciebie nie są do mnie i z mojego powodu?
To absurdalne. Napisałeś powyżej post z mojego powodu, pod postami napisanymi z mojego powodu, o tym że jestem debilem iż stwierdzam że to posty z mojego powodu. Czy to nie samozaoranie?
 
Człowiek nawet nic nie napisał, tylko dał reakcje, a ci zrobili 4 posty na mój temat, z próbą prowokowania mnie.

Czyli jednak próbujecie cały czas.


@vitas czyli post QN czy Kumpla czy Twój o mnie, w którym bezpośrednio się do mnie zwracacie, według ciebie nie są do mnie i z mojego powodu?
To absurdalne. Napisałeś powyżej post z mojego powodu, pod postami napisanymi z mojego powodu, o tym że jestem debilem iż stwierdzam że to posty z mojego powodu. Czy to nie samozaoranie?
Reakcje innych nie moja sprawa, ja się odnosiłem do tego co napisałeś w kontrze do kolegi wyżej:
Koledzy kilka razy próbowali od czasów "ankiety" ale w końcu dali sobie powoli spokój gdy to zacząłem ignorować, raz na jakiś czas jeszcze mają jakieś smutne podrygi prowokacji.
 
Reakcje innych nie moja sprawa, ja się odnosiłem do tego co napisałeś w kontrze do kolegi wyżej:
No i czemu założyłeś, że to się nie odnosi do postów które mnie dotyczą, są wrzucane z mojego powodu, piszą o mnie itd? Jak te poniżej. Te miałem na myśli, jak i te powyżej na tej stronie. Plus czyste zaczepki z obrażaniem itd.
Halibut w pierwszym rzędzie powinien tam zapierdalac
Biedny halibut, który czyta, ale stara się ignorować.

iu




ciekawe czy Polacy też? :lol:

Co by halibutowi za łatwo nie było :tysoncoffe:



 
1) piszesz, że nie będziesz już odpisywał, a to robisz,
2) niby kogoś ignorujesz, ale cały czas się do niego odnosisz (w trzeciej osobie XD),
3) robisz ankietę, czy masz stąd odejść, po czym jej wyniki interpretujesz za pomocą potężnego szpagatu.

Jesteś ostatnią osobą na tym forum, która może komukolwiek zarzucać samozaoranie. :mamed:
 
No i czemu założyłeś, że to się nie odnosi do postów które mnie dotyczą, są wrzucane z mojego powodu, piszą o mnie itd? Jak te poniżej. Te miałem na myśli, jak i te powyżej na tej stronie. Plus czyste zaczepki z obrażaniem itd.
Tamten jeden z mojej strony poszedł celowo,teraz mam wyjebane.Wrzucałem takie tresci jak jeszcze cie tu nie było.
 
Nie każdy wie co ta flaga oznacza. Ostatnio jak byłem na lidze mistrzów to między ukraińskimi flagami wywiesili tą banderowską to szybko zniknęła. Nie wiem czy to "nasi" ogarnęli co te kurwy wywiesiły i to zerwali czy jakieś służby porządkowe to usunęły ale ważne, że zniknęło szybko.
Mnie też rozpierdala,że te parówy się lansują w bluzach "killing russians" a na front nie pojdą.:mamed:
 


- nie da się dokładnie określić ilu Ukraińców mieszka w Polsce
- w rejestrze PESEL mamy 1 200 000 zarejestrowanych uchodźców (zdecydowana większość to kobiety i dzieci)
- rejestr ZUS czyli osoby, które pracują i odprowadzają składki: 745 tysięcy (głównie mężczyźni)
- można szacować że w Polsce jest ogółem około 2 i pół miliona Ukraińców
- Inne kraje europejskie mają znacznie powyżej 10 procent ludzi o pochodzeniu innym niż rdzenne, w Polsce mamy 5 procent Ukraińców i nie wiadomo ilu zostanie
- w Rosji spada odsetek Rosjan (są regiony gdzie rosyjskie dzieci mają problem z dostaniem się do rosyjskojęzycznych szkół bo są w mniejszości)
- przed 24 lutego w Polsce mieszkało około 1 300 000 Ukraińców
- mamy dużą grupę która się integruje, asymiluje, pracuje / zakłada firmy, uczy języka, wysyła dzieci do polskich szkół nie ma z nią problemów
- kłopotem są miejsca w żłobkach i przedszkolach. Jest to problem który istniał wcześniej, teraz się nasilił
- Nie ma problemów różnic kulturowych: gdybyśmy mieli taką ilość muzułmańskich imigrantów, to mielibyśmy spory problem, ale go nie mamy bo nie ma zapalnika religijnego

Co może być problemem w przyszłości? Kwestia obywatelstwa i uczestniczenia w życiu społecznym. Udzielić, wykluczyć, częściowo udzielić? Kwestia jest otwarta i narazie brak dyskusji w tej kwestii
 
Back
Top