Konflikt Rosja-Ukraina

Słowacja jak zwykle miękkie faje dogadają się z Czechami bo to w sumie jeden chuj i można transportować zboże. Frajerzy zwykli he
Największymi frajerami to są nasi rządzący wyruchani bez wazeliny, teraz DUDU na powrót zazna miejsca w szeregu, odpowiednim dla niego, bo przez chwilę się poczuł jak kanclerz Niemiec czy prezydent Francji w środowisku europejskim, banan z jego mordy nie schodził, grzmiał poważnie w stronę Rosji, nawoływał inne kraje by dały się wyruchać ćpunowi jak on sam dał się wyruchać i co? I gówno panie ferdku.
 
Największymi frajerami są ci co łykneli mit o bohaterskich,przyjacielskich ukrach i nowym rozdziale w naszej historii.
Nie wspominając o tym,że dostaniemy grube kontrakty na odbudowę upadliny :stevecarell:
Łatwo z fotela o tym mówić w obliczu faktów dokonanych teraz, wielu ekspertów których szanuję też iało różne nadzieje i ja też na początku - szczegolnie jak Raszysci się odbili.... chyba kazdy jakieś mniejsze lub większe miał.... Nie przesadzał bym więc z tymi frajerami tak znowu :roberteyeblinking:

jedno jest pewne - uległość w przywilejach dla Ukraińców, rozdawnictwo sprzętu bez żadnego w sumie wiekszego upside'u poza ścieraniem Rosji i medalem/płytką w deptaku w Kijowie dla Dudsona... nawet Czesi sobie ponoć załatwili zastępstwo czołgów które dali na nowy sprzęt z Niemiec...

 
Łatwo z fotela o tym mówić w obliczu faktów dokonanych teraz, wielu ekspertów których szanuję też iało różne nadzieje i ja też na początku - szczegolnie jak Raszysci się odbili.... chyba kazdy jakieś mniejsze lub większe miał.... Nie przesadzał bym więc z tymi frajerami tak znowu :roberteyeblinking:

jedno jest pewne - uległość w przywilejach dla Ukraińców, rozdawnictwo sprzętu bez żadnego w sumie wiekszego upside'u poza ścieraniem Rosji i medalem/płytką w deptaku w Kijowie dla Dudsona... nawet Czesi sobie ponoć załatwili zastępstwo czołgów które dali na nowy sprzęt z Niemiec...


Trochę się naczytałem na swój temat tutaj z powodu odmiennych nastrojów co do miłości braterskiej
 
Łatwo z fotela o tym mówić w obliczu faktów dokonanych teraz, wielu ekspertów których szanuję też iało różne nadzieje i ja też na początku - szczegolnie jak Raszysci się odbili.... chyba kazdy jakieś mniejsze lub większe miał.... Nie przesadzał bym więc z tymi frajerami tak znowu :roberteyeblinking:
Ja tam ich jebałem od samego początku i nie miałem żadnych oczekiwań.:fjedzia:
Jak na dłoni było widać marnowanie środków.
 
Akurat pewne grono tutaj niczego innego się nie spodziewało :fjedzia:
106234894_103805884733457_8011363410167140897_n.jpg
 
Po prostu polacy to narod naiwny, czesto sprzedajny przez co nie mogacy prowadzic samodzielnie polityki we wlasnym panstwie.
Kiedy ta polityka jest prowadzona samodzielnie to mamy takie gowno jak obecnie.

Zamiast docisnac stepowcow do gleby będziemy dalej sie poniżać.
 
Po prostu polacy to narod naiwny, czesto sprzedajny przez co nie mogacy prowadzic samodzielnie polityki we wlasnym panstwie.
Kiedy ta polityka jest prowadzona samodzielnie to mamy takie gowno jak obecnie.

Zamiast docisnac stepowcow do gleby będziemy dalej sie poniżać.
A co Ci przeszkadza biedna kasjerka z Ukrainy w markecie ?

zaraz Halibut wjedzie ze swoimi niebiesko-żółtymi BDSMowymi braćmi i siostrami (które rucha) w pełnym lateksie i będzie wyjaśniał.

powinen powstać termin folksukra I Duda ma 1 miejsce
 
A co Ci przeszkadza biedna kasjerka z Ukrainy w markecie ?

zaraz Halibut wjedzie ze swoimi niebiesko-żółtymi BDSMowymi braćmi i siostrami (które rucha) w pełnym lateksie i będzie wyjaśniał.

powinen powstać termin folksukra I Duda ma 1 miejsce
Biedna kasjerka nic mi nie przeszkadza. Przeszkadzaja mi stosunki miedzynarodowe miedzy polska a ukraina :boystop: jedni nie znaja swojego miejsca w szeregu
 

Powołując się na dane Głównego Lekarza Weterynarii NIK stwierdza, że na 73 próbki importowanego z Ukrainy zboża w 17 stwierdzono występowanie salmonelli, w innych 17 - pestycydów, w 11 GMO a w 6 - miotoksyny. W innych znajdowano też rtęć, kadm, ołów i żelazo.


Ponad rok temu to przewidywałem, nazywajcie mnie onucoekspertem :mamed:

Dobre by było porownanie z wynikami zachodniego
 
Niczego takie nie było. Nikt tak nie mówił.


Szczerze mówiąc to od roku widziakem tylko kilka wpisów by ktoś kogoś tu nazwał onuca, i setki ukrofobow którzy branzluja się dzień w dzień że inni ich nazywają onucami non stop.

Ci userzy są jak ta Żydówka co sama sobie na drzwiach rysowała swastyki by mówić, że jest ofiarą antysemityzmu
 
Back
Top